Neden Buhar Adam Sitelerinden Alışveriş Yapmalıyım ?

Neden Buhar Adam Sitelerinden Alışveriş Yapmalıyım ?

Fazla ayrıntıya girmeden maddeler halinde sayın müşteri ve müşteri adaylarımıza Elektronik Sigara Likitci, Buhar Adam, Vape Turko, Likit Park, E Sigara Park, Elektronik Sigara İlanları olmak üzere çeşitli elektronik sigara satışı yaptığımız Buhar Adam güvencesi ile ürün neden alınmalıdır ?
1-) Kesinlikle sahte ürün satışımız yoktur !!!  Sadece orijinal ürün satıyoruz.
2-) En ucuz fiyat garantisi ile satış yapıyoruz. (İstisna olarak bazı siteler ellerinde olmayan ürünlerin stok yok yaparken sitede fiyatlarını düşürüyor bu ve dolandırıcı siteler hariç kesinlikle en ucuz fiyata orjinal ürünleri aynı gün kargolayarak satışını yapan tek siteyiz).
3-Geniş ürün yelpazesi pod, mod, kit tüm marka ve model en güncel ve yeni elektronik sigaraları ilk kez piyasaya sunuyor güncel stoklarla en ucuz fiyata satıyoruz. En güvenilir ve orjinal likitleri tamamen kapalı paketli ilk kez müşterinin açacağı şekilde satıyoruz.
4-) Hızlı gönderi iyi paketleme, satın almış olduğunuz tüm ürünler korunaklı şekilde patpata sarılarak gönderilir bu sayede dış darbelere maruz kalmadan sağlam şekilde ulaşır. Ödemesi 17:00'a kadar yapılmış olan tüm siparişler aynı gün kesin gönderilir.
5- Sipariş takip kolaylığı, Müşteri siparişi oluşturur ödemesini yapar biz bir kaç dakika içerisinde kontrolünü sağlar ve siparişi oluşturmuş olduğunuz durum olan ödemesi bekleniyor sipariş durumunu bir kaç dakika sonra hazırlarız ve bunun bilgisini mail ile müşterimize bildiririz. Hazırlanmış olan siparişleriniz akşam kargoya verili ve saat 20: 00 en geç 21:00 gibi kargo takip numaraları hem WhatsApp ile hem de Mail ile müşteriye iletilir.
6-) Tamir Destek ile ilgili yardımlar, Ülkemizde elektronik sigaraların garantisi yoktur o konuda bir yardımımız olamasa dahi kullanım ile doğan sorunlarda bizden ürün satın alan müşteri iletişime geçer ve verilmesi gereken tamir veye teknik bilgi hizmeti sağlanmaktadır.
7-) En önemlisi Kapıda ödeme veya kredi kartı gibi satış biçimlerini kullanmıyoruz bu sebeple online satış mağazamız da satışını yaptığımız ürünleri şişik fiyatlara satmak zorunda kalmıyoruz. Kapıda ödeme satış yapan bir sitenin günde en az satışa oranla %10 kadar bir iadesi olur bu iadelerin tüm zarar masrafları sitedeki ürünlerin fiyatlarına yansıtılır ki satıcı zarar etmesin. Bizde bu yok !!!, Kredi kartlı satış komisyonları yok. Elektronik Sigara Likitci gibi Buhar Adam güvencesi ile satışını yaptığımız tüm ürünlerin makul karlarla ürüne eklenen sade kar farkını ödemiş olursunuz ekstra masraflar ödemeden en uygun fiyatlar alışverişin huzurunu ve keyfini yaşarsınız.