Saltica Likit

Yazar Buhar Adam 25/03/2020 0 Yorumlar E Sigara Blog Yayınları,Likit Blog Yayınları,Nedir Köşesi,

Saltica Likit

Saltica Likit, İngilterede üretimi yapılarak tüm dünya ülkelerine satışı yapılan premium e likit ürünüdür. Türkiye de son yıllarda en çok tercih edilen salt likit markası olan Saltica'nın 20 çeşitten fazla tütünlü, meyveli, mentollü gibi salt likit çeşitleri mevcuttur. 30ml ebatındaki çocuk koruma kapaklı şişesi haricinde marka ve orijinallik güvenliği gözetilerek yapılmış silindir şeklindeki sert mukavva saklama dış kutusu üzerinde kalite kontrol ve ilk açılışın ibaresini gösteren kontrol bandı bulunur. Saltica Likit ürünlerinin muhafa edildiği bu kutular üzerinde üretim tarihi ve son kullanım tarihleri de bulunur. Soğuk ve sıcak havaya karşı dayanıklı bu koruma kapları ayrıca dışarıdan gelebilecek güneş ışığı ile oluşabilecek deformansyonların da önüne geçebilmektedir.

Saltica Salt Likitler genel olarak içim deneyimi hafif, boğazı yormayan, boğaz vurumu ve doyuruculuk bakımından iyi bir içim sağlayan pod likit ürünleridir. Ayrıca MTL Atomizer çeşitleri ile de kullanabileceğiniz Saltica Salt likit ürünlerinde bulunan tuz bazlı nikotinin ve içerdiği aromaların özelliği düşük watt çıkışlı elektronik sigara cihazları ile kullanımda harika bir çözünme göstererek içim yapan kullanıcıya hem nikotin bandında hem de aroma tat sunuşunda kaliteli bir vaping sağlamaktadır.

Saltica Likit çeşitleri birincil tat listesi yani Saltica Likit çeşitleri içerisinde bulunn tatların listesini şu şekildedir;

Ananas, Badem, Bal, Buz, Dondurma, Dragon Meyvesi, Elma, Fındık, Fıstık Ezmesi, Gofret, Granola, Greyfurt Hindistan Cevizi, Kahve Karamel, Karpuz, Kiraz, Kivi, Kola, Kraker, Krema, Kurabiye, Kızılcık, Limon, Meyankökü, Muz, Mısır Gevreği, Nar, Peynirli Kek, Portakal, Ry4, Salatalık, Süt, Tart, Tütün, Vanilya, Viski, Yabanmersini, Yoğurt, Çikolata, Çilek, Üzüm, Şeftali ve Şeker aromalı Saltica Salt Likit çeşitlerinin VG orano %50, PG oranı %50'dir.

Saltica Likit çeşitlerinin satışını yaptığımız Elektronik Sigara satış sitelerimiz şunlardır;

Salticalikit.com, Buharadam.net, Elektroniksigaralikitci.com, vapeturko.com, Esigarapark.com ve Likitpark.com'dur.

Buhar Adam güvencesi ile sorgusuz iade garantili Salt Likit markası Saltica'nın tüm likitleri stoktan aynı gün Türkiye'nin her yerine en hızlı biçimde ulaştırılır.

Yorum Yap