Elektronik Sigara ve Likit Satış Fiyatları Artışı Beklentisi

Yazar Buhar Adam 28/02/2020 0 Yorumlar Nbase Blog Yayınları,Iqos Blog Yayınları,E Sigara Blog Yayınları,Likit Blog Yayınları,Nedir Köşesi,

Elektronik Sigara ve Likit Satış Fiyatları Artışı Beklentisi

Elektronik sigara, E Sigara yedek parça ürünleri ile birlikte e likit ürünlerinin fiyatları ile ilgili fiyat artışları önümüzdeki günlerde %40 a kadar artması bekleniyor. Türkiye de bulan askeri ve siyasi sorunlarla beraber ekonomik sorunlarında baş göstermesi sonuncunca dolar, euro ve altın fiyatlarının hızlı artışı ve üretiminin genel anlamda Çin de yapılan elektronik sigara üretimi yapan fabrikaların Corona Virüs nedeniyle kapatılmış olması da cabası. Hal böyle olunca fiyat artışlarından kaçmak imkansız demek yanlış olmaz. Ciddi anmlamda elektronik sigara ürünlerine zam gelmesi kaçınılmaz bir durum diyebiliriz. Elektronik Sigara satın almayı veya ürün stoklamayı düşünmek için bundan daha iyi bir zaman olmayacağını düşünenler çok haklılar en az beş sebep olan bu durumun yakın zamanda da düzeleceğini düşünmek yersiz olacaktır. Buhar Adam olarak e sigara satışı yaptığımız tüm sitelerimizde genel olarak dolar kuru 5.20 iken yer alan fiyatlar ile satış halen devam etmektedir. Fakat stok sorunları nedeniyle önümüzdeki hafta yani mart başı ile birlikte e sigara, likit, coil, atomizer, elektronik sigara diy ürünleri gibi bir çok kategoride en az %40 a varan fiyat artışları bekleniyor.

Smok, Vaporesso, Aspire, Eleaf, Voopoo gibi popüler e sigara ürün üreticileri Çin de bulunan fabrikalarını kapatmış durumda Zam bekletisinin yanı sıra çok çok ciddi anlamda stok sorunlarının da önümüzdeki hafta beklendiğini söylemek yanlış olmaz. Justfog Minifit, Vaporesso Zero, Uwell Caliburn, Smok Nord, Smok Infinix 2, Smok Novo, Smok RPM 40, RPM 80 Pro, Voopoo Vinci, Vinci X, Voopoo Navi gibi popüler elektronik sigara ürünleri hala eski fiyatlarla satılıyor ve en ucuz fiyatlarla elektroniksigaralikitci'den satın alabilirsiniz ama stoklar tükenince ürün bulsanız dahi fiyatlar da en az %30 luk bir artış beklenmektedir.

Yorum Yap