Çoklu Elektronik Sigara Ürün Alımında İndirim

Yazar Buhar Adam 15/02/2020 0 Yorumlar E Sigara Blog Yayınları,Likit Blog Yayınları,E Sigara Yedek Parça Blog,Pod Elektronik Sigara İncelemeleri,Nedir Köşesi,

Çoklu Elektronik Sigara Ürün Alımında İndirim

Çoklu Elektronik Sigara Ürün Alımında İndirim oluyormu, satmak istiyoruz fiyatta 5 adet 10 adet alımda bişeyler yapabiliyormusunuz sorularına genel olarak son fiyat diyorduk ama taleplerin yoğunlaşması üzerine böyle bir çalışma içerisine girebiliriz. Fakat diyaloglarla pazarlıklarla zaman kaybetmemek adına şu şekilde sadece yardım edebiliyoruz. Önce siparişinizi oluşturuyorsunuz ödemesini yapmıyorsunuz bize Whatsapp iletişimden sipariş numaram bu diyorsunuz biz bakıyoruz siparişize yapılması gereken indirim olup olmadığını görüp size bilgi dönüyoruz. Fiyat indirimi genelde yoktur ancak altta maddeler ile belirttiğim şartlar doğrultusunda indirim durumu görüşülebilir.

1-) Aynı üründen en az 5 adet almanız gerekmektedir.

2-) Bir siparişinizde en az 2 farklı ürün satın alınması gerekmektedir.

Yani bu kriterlerin özeti totalde 2 farklı ürün veya bir çeşit üründen 10 adet satın alınması gerekmektedir.

Total bakiyeden indirim varmı ?

Cevap : Genel olarak yok ancak 10 ürün ve üzeri alımda total bakiyeden indirim talebinde bulunabilirsiniz.

Bu indirimler Elektroniksigaralikitci.com, Likitpark.com, Vapeturko.com, Buharadam.net, Esigarapark.com, Salticalikit.com sitelerimizde de geçerlidir. Toplu Elektronik Sigara satışı, Toplu E likit satışı, Toplu coil ve pod kartuş satışımız gereken şartla ile yapılmaktadır.

Yorum Yap