Pod Elektronik Sigara Modelleri İçin RBA Listesi

Yazar Buhar Adam 12/02/2020 0 Yorumlar E Sigara Blog Yayınları,Pod Elektronik Sigara İncelemeleri,Nedir Köşesi,

Pod Elektronik Sigara Modelleri İçin RBA Listesi

Pod sistemlerin gelişen teknoloji ile daha ergonamik ve yüksek pil kapasitesini daha küçük ebatlarda sunmasıyla birlikte ve geliştirilen işlem çiplerinin sağladığı özellik destekleme, ateşleme hız gibi bir çok gelişim ile watt çıkış ayarlı modeller ile pod elektronik sigara modelleri için diy sarım yapılabilir RBA coil destekleri de her geçen gün artmaktadır. Buhar Adam elektronik sigara satış sitelerimizde genellikle coil ilanları içerisinde sunduğumuz RBA coiller genellikle google veya farklı arama motorları ile müşteriler tarafından e sigara modeli boşluk RBA olarak arama yapılmaktadır ve sonuçlarda tam çıkamayabiliyoruz. Bizde bu sebeple hem müşteriler için kolay bir şekilde RBA listesini görebilsin RBA destekli pod elektronik sigara almak isteyenler için bir liste hemde kullanıcı kendi pod modeli ile kullanılabilir RBA varmı buradan görebilesin diye devamlı güncellenek bir liste paylaşmanın faydalı olacağını düşündük.

Pod Sistem RBA Modelleri Listesi;

Smok Nord 2 RBA

Smok Fetch Mini RBA

Smok RPM 40 RBA

Smok RPM 80 RBA

Smok RPM 80 Pro RBA

Geekvape Aegis Boost RBA

Smoant Pasito RBA

Voopoo Vinci RBA

Voopoo Vinci X RBA

Voopoo Vinci Air RBA

Diy sarım yapacak ve konu hakkında pek bilgisi olamayanlar için Diy tel tavsiyesi MTL içim için 26ga ile 28ga aralığında olabilir 4 ile 7 tur arasında denemelerle coil sarımı yapılabilir.

DL içim için 20ga ile 25ga aralığında tel seçimi yapılabilir.

RBA sarımı değil de bazı kullanıcılar hazır bobinli kartuşta sökme işlemi yaparak diy sarımı yapıyorlar sanırım genelde 28ga ile 32 ga aralığında tel kullanıyorlar bilgi olsun diye yazıyorum ama pod kartuş açarak sarım yapmayı (C601, Airo, Novo, Infinix vb. pod sistemlerin kartuşlarında yapılıyor sanırım) önermiyoruz. Sebebi bu işlemler cihazın anlık pil deşarj süresini bozabilir, İşlem hızını değiştirebilir, takma sökme işlemleri esnasında kartuşta kaynaklanan hasar sebebi ile likit akması cihaza likit alma gibi ve benzeri bir çok soruna sebebiyet verebilmektedir. Coil parası ödemek zor geliyor diyen kullanıcılara tavsiyemiz RBA destekli watt çıkış ayarlı bir pod sistem almaları ve Diy sarım yapma konusunda gerekli bazı bilgileri tam öğrenerek sarım yapmasıdır. Unutmadan Diy Pamuk içinde Cotton Bacon Prime önerebiliriz. Yorumlarınızı eksik etmeyiniz teşekkürler.

 

Yorum Yap