Seçenekli Elektronik Sigara Satın Alma Rehberi

Yazar Buhar Adam 06/02/2020 0 Yorumlar E Sigara Blog Yayınları,Pod Elektronik Sigara İncelemeleri,Nedir Köşesi,

Seçenekli Elektronik Sigara Satın Alma Rehberi

Seçenekli olarak elektronik sigara satın alma rehberi yazımızda birinci olarak nargile tarzı bol buhar üreten e sigara ile mi başlayacaksınız yoksa mtl dediğimiz pod sistem veya küçük e-sigara modelleri ile mi başlamak istiyorsunuz bunu netleştirelim

1-) DL yani bol buhar üreten normal nikotinli elektronik sigaralar kalem tipi, kutu tipinde tek pilli, dahili ve harici veya 2 ve üzeri pilli harici pilli olmak üzere 3 çeşilde sınıflandırabiliriz. 

Kalem Tipi (Stick) E Sigaralar, Bol buhar üretsin fiyatı daha kapsamlı modellere göre biraz daha uygun olabilir kullanımı basit olsun normal likit ile kullanacağım diyen e sigaraya başlayacak kullanıcı adaylarına hitap eden çeşitte elektronik sigaralardır. Dahili tanklı kalmadı genel olarak ona giremeyeceğim. Harici çıkarılabilir tanklı tek tuşla basit bir kullanım sunan atomizer havalandırmasından ve seçilen coilden içimin sertliğini ve yoğunluğunu çeşitlendirebileceğiniz ayar gerektirmeyen kullanımlıdırlar.

Stick yani kalem, boru ne derseniz artık bu tipdeki e sigara cihazlarına örnek verecek olursak

En iyi bol buhar performansı sunan kalem modeller, Smok V9 MAXVaporesso Cascade One Plus modelleri önerilebilir

Orta seviye DL içim için kalem elektronik sigara modelleri olarak Smok V8 KitVaporesso Veco One Plus modelleri önerilebilir.

En düşük ayarlara ve pil performansına sahip model olarak da Joyetech EGO AIO modeli önerilebilir,

MTL İçim yapmak içinde kalem model olarak yine Joyetech EGO AIO modeli ve Geekvape Flint modellerini önerebiliriz. Bu modellerle kullanılan coile bağlı olarak satl nikotinli veya freebase nikotinli likitler kullanabilirsiniz.

 

Dahili ve harici pilli elektronik sigara modelleri ile ayarlamalar yapabileceğim kapsamlı bir elektronik sigara satın almak istiyorum diyenler için önerebileceğimiz modeller;

En iyi ile başlayım diyorsanız öncelikli önerebileceğimiz çift pilli elektronik sigara seti Vaporesso GEN Kit oluyor.

En iyi ile başlayım diyorsanz öncelikli önerilebilecek tek pilli elektronik sigara modeli Vaporesso SWAG 2 Kit diyelim.

Orta ayarda bir çift pilli elektronik sigara modeli yeterli olucaktır diyenler için önerimiz Smok Alien Kit oluyor.

Orta ayarlı tek pilli elektronik sigara için önerimiz Vaporesso Swag Kit iyi bir başlangıç olabilir.

Pod sistemleri eskiden sadece MTL olarak görüyorduk şimdi ise biraz kafa karıştırıcı hal almaya başladı gelin isterseniz biraz bu konuyu açalım. Pod Elektronik Sigara çeşitleri artık değiştirilebilir pilli Pod E Sigaralar, Dahili pilli Pod modlar, Stick Pod Sistemler, Watt çıkış ayarlı, hava ayarlanabilir sabit çıkışlı, kullan at basit kullan sunan modeller, pod kartuşlu kendinden bobinli modeller, coil değiştirilebilir pod sistemler gibi bir çok alanda kategorize etmek mümkün ve açıklama gerektiren fakat çeşit adlarından da anlayabileceğiniz özelliklerle ön planda olan e sigaralardır. Öneri ile daha rahat anlayacağızı umarak bu çeşitlere en iyi öneri olabilek pod elektronik sigaralar linklerle direk erişerek yakından inceleyebilirsiniz.

1-) Pili Değiştirilebilir Pod Elektronik Sigaraya öneri yapacak olursak öneri hakkımızı Smok RPM80 Pro modelinden yana kullnıyoruz.

2-) Pili Dahili Watt çıkış ayarlı pod elektronik sigara önerisi olarak önerimizi Smok RPM 40 modeli ile iyi bir başlangıç yapabilirsiniz.

3-) Hava kanalı ayarlanabilir birden fazla içim modu bulunan değiştirilebilir coilli pod sistemlerde hem DL hem MTL içim için Smok Nord, Sadece MTL içim İçin Geekvape Frenzy modelleri iyi bir başlangış sunabilir.

4-) Hava Kanalı ayarlanabilir birden fazla içim modu buluna Pod kartuşlu pod mod modellerine öneri verecek olursak Aspire AVP ve GeekVape Bident önerilebilecek pod sistemlerdir.

5-) Sabit watt çıkışlı hava akımı ayarlaması olmayan basit kullanım sunan tek seçenek içim veren pod sistemlere öneri olarak Justfog Minifit ve Smok Novo 2 modellerini önerebiliriz.

6-) Sabit Watt çıkışlı hava kanalı ayarlanabilir pod sistemlere öneri olarak Aspire Breeze Kit veya Vaporesso Nexus kit önerilebilir.

7-) Kalem tipi yani Stick pod sistemlere önerilebilecek en iyi pod elektronik sigaralar Uwell Caliburn ve Smok Infinix 2 olabilir.

Yorum Yap