En İyi Pod Elektronik Sigara Modelleri 2020

Yazar Buhar Adam 13/01/2020 0 Yorumlar E Sigara Blog Yayınları,Pod Elektronik Sigara İncelemeleri,

Buhar Adam En İyi Pod Elektronik Sigara Modelleri 2020

2020 yılı ile birlikte en iyi pod elektronik sigara modelleri listesini güncel olarak paylaşıyoruz. Listelerimizi DL Pod yani bol buharlı nargile tarzı normal likitlerle kullanılan cihazlar, Gerçek sigara içimi (MTL) az buharlı Salt likit ile kullanılabilir pod sistemler, Watt çıkış ayarlı veya birden fazla güç çıkışı konforu sunan podlar gibi çeşitlere ayırarak da paylacağız ki pod elektronik sigara satın almak isteyen kullanıcı adayları için öneri niteliği taşısın.

Karışık Olarak En İyi Pod Elektronik Sigara Listesi :

1-) Uwell Caliburn, Tuşsuz kullanım hafiflik ve en önemlisi sızma, sıçratma gibi herhangi bir sorun yaşatmadan e likit lezzetini son derece başarılı sağlayan pod sistem kitidir. Entegre 520mAh pil gücü ve 2ml e likit kapasitesi yüksek nikotin bulunduran salt likitlerle kullanılacağından tek seferlik şarj ile tam gün gerçek sigara içimi yapabileceğiniz bir modeldir.

2-) Juul Pod Kit, Juul'da Caliburn gibi iyi bir sigara aroma tadı isteyenlerin ilk tercihleri arasına girebilecek bir başlangıç setidir. İngiltere ve Amerika versiyonları bulunan Juul pod sistemlerinin tek dez avantajı dışarıdan satın aldığınız likiti pod kartuşa koyarak kullanamıyor oluşunuz. Bununda çözümü var Juul için üretilmiş elektronik sigara piyasasında satılan yan sanayi orjinal olmayan doldurulabilir Juul pod kartuşları satın alarak kullanıma devam edebilirsiniz. İşin aslı ne kadar yakın malzemede kullanılsa orjinali kadar performanslı olmasını beklemek yanlış olur. Tavsiyemiz orjinal Juul yedek podları kullanmanızdır. İşin olayı orada zaten.

3-) GeekVape Frenzy, Gerçek sigara içimini yakalayan ender pod modellerden biri olan Frenzy Pod kit 3 kademe watt çıkış ayarlı ve hava akım ayarlı kullanımı basit ve pili iyi giden bir cihaz. %70Vg e likitlerle dahi kullanılabilmesi de cabası.Geekvape NS coillerin performansı hem likit lezzeti vermesi hemde uzun ömürlü kullanım açısından baya iyi diyebiliriz.

4-) Aspire AVP, Şık tasarımı ve kaliteli malzemesiyle kullanıcı için keyifli ve basit bir kullanım sunan AVP pod sistem sıcak bir içimle yoğun aroma tadı veren 3 farklı dirence sahip seçenekle satılan keyifli bir pod sistemdir. 3 kademe watt ayar çıkışı olması ve hızlı ateşleme rampa süresi ile özellikle MTL sistem arayışında olanların dikkate alması gereken iyi bir cihaz.

5-) Smok İnfinix 2, Infinix'in pili güçlendirilmiş ve pod kartuşu geliştirilmiş versiyonu olarak çıkan yeni Infinix 2 modeli alacaklar kadın veya rahat bir kulllanım isteyen erkek kullanıcılar için basit bir kullanım sunar. Sabit güç çıkışı aynı oranda kaliteli içim sunan tuşsuz basit kullanımlı bir pod elektronik sigara başlangıç kitidir.

6-) Smok Novo 2, Novo modelin pil gücü yükseltilmiş versiyonudur. Novo ile yakalanan e likit lezzeti içim deneyimini Novo pod kartuşları olan 1.2 ohm ve 1.5ohm direçteki eski versiyon kartuşları ve yeni NOVO 2 Pod kartuşları olan 1.0ohm ve 1.4 ohm bobin seçenekleri ile kullanım çeşitliliği iyi bir pod modelidir. Aromayı iyi verir tuşsuz basit bir kullanım sunar. Hafif ve ergonamiktir. Smok modellerinin sıkıntısı uyduruk pod kartuşa güç veren artı ve eksi kutuplarıdır. Yaylı sistem olan bu güç kutupları Infinix modelleri olasun Novo modelleri ve daha fazlası hepsinde sınıfta kalmıştır. Smok markasını oldum olası sevmedim sadece coilleri ve kartuşları başarılı cihazları hem malzeme kalitesi olarak hemde mühendislik olarak sınıfta kalır benim için kalitesiz bir marka Samsun gibi diyebilirim çok satılır çok modeli vardır pazarı çok geniştir ama malzeme kalitesi kötüdür.

7-) Smok Nord, Nord pod sistem iyi bir pil gücüne dahiptir ebatına göre 1100mAh pil gücü ve 5ml e likit kapasitesi çok başarılı... Smok coilleri iyi keskin tatlar alırsınız tam gün ister DL ister MTL içim yapabileceğiniz coil seçenekleri vardır. Coillerini her zaman bulabilirsiniz ve diğer yedek parçalarını da aynı şekilde bulursunuz. Piyasa rekabeti yüzünden uygun fiyatla satın alırsınız bundan emin olabilirsiniz. Hem salt hemde normal likitle kullanabileceğiniz en küçük pod sistemlerden biridir. İletişim kısmımıza pod sistem kullanmak istiyorum fakat nikotinli likit kullanmıycam nasıl bir model seçmeliyim diyenler için az seçeneklerden biri olan Smok Nord Kit ile %70VG oranındaki nikotinsiz likitleri 0.6ohm regular DC coil ve 0.6ohm Nord Mesh coiller ile kullanabilirsiniz.

8-) Geekvape Bident, Geekvape markasını seviyorum çünkü çok kaliteli ve iyi cihazlar üretiyorlar. Bident modeli de bunlardan biri çift bobinli teknoloji ile üretilmiş gün boyu keyifle kullanabileceğiniz son derece başarılı bir pod cihazdır. İşçilik malzeme kalitesi ve tasarım olarak muhteşem bir model diyebiliriz. 3 kademe güç çıkışı bulunur 3.5ml likit kapasitesi 950mAh pil gücü tam gün tek seferlik şarj ve likit dolumu ile rahat gider ve hızlı şarj olma özellği ile birlikte şarj esnasında kullanabilmekte mümkündür. 

9-) Lost Vape Orion Q-PRO, 950mAh entegre pilli 2ml e likit kapasiteli rampa süresi çok hızlı bobin koruma özellik 5 farklı watt çıkışı ve hava akım ayarlaması yapılabilir gelişmiş bir pod sistemdir. Lostvape hakkında bence daha çok tercih edilmeli coil ürünleri ülkemizde daha çok bulunabilmesi gereken bir markadır. En azından benim düşüncem bu şekilde pahalı olmasının sebebi bilen kişilerin bu markaları tercih etmeleri ve sonunda coil bulamadıkları için soğumaları büyük haksızlık. Bence 100 lira fazla verilip kesinlikle tercih edilmesi gereken kaliteye sahip ürünler üreten bir markadır. 

10-) Veiik Airo, hadili 360mAh pil gücü ve 2ml e likit kapasiteli pod sistemdir aromayı iyi verir tuşsuz basit kullanım sunan küçük boyutlu pod sistemdir. Airo Pod kartuşun sarılabilir olması müşterilerce çok tercih görme sebebidir. Coil veya kartuş ücretlerini daha hesaplı hale getirmek isteyen kullanıcılar için iyi bir seçenek olabileek ergonamik ve basit bir pod mod e sigara modelidir.

Yazımız Watt çıkış ayarlı pod mod elektronik sigara ilk 10 listesi, fiyatı uygun ilk 10 pod sistemler, harici pilli pod elektronik sigara modelleri listesi olarak devam edecektir. Yorum ve kullanıcı deneyimlerinizi bizimle paylaşınız.

Yorum Yap