Smok RPM 40 RBA Deneyimi

Yazar Buhar Adam 24/12/2019 0 Yorumlar E Sigara Blog Yayınları,Pod Elektronik Sigara İncelemeleri,Nedir Köşesi,

Smok RPM 40 RBA Deneyimi

Smok RPM 40 Pod RBA, Smok markasının en yeni ve gelişmiş özelliklere sahip pod mod kit elektronik sigara modeli RPM 40 ile kullanılan RBA kafa ile sağlanan buhar üretimi ve e likit lezzet sunumunu siz değerli müşterilerimiz ile paylaşarak RBA hakkında bilgi sahibi olmanız için yazdığım bu yazım inşallah herkese yol gösterici bir yazı olur.

Öncelikle RPM 40 Kit ile gelen coiller muhteşem aroma tadı sağlıyormuş bunu RBA başlığı takınca daha iyi anladım. Smok RPM coiller gerçekten genele oranla hem uzun ömürlü bir kullanım hemde çok iyi lezzet veriyor. Özellikle de benim gibi biraz daha bol buhar ile yoğun tatlar yakalamak isteyenler için 0.4 ohm ve 0.6ohm olan coiller ile muazzam aroma tadı kovalamak inanılmaz bir içim keyfi sunuyor. Kullandığımız likitler DL likit değil evet yanlış duymadınız 0.4ohm RPM coil ile 0.6ohm RPM coil ile Yogi marka salt likitlerin birkaçını denedim özellikle yüksek watt ayarlarda Yogi Lemon Granola Bar, Yogi Strawberry Granola bar içim şahane diyebilirim. Dinner Lady gibi çok tatlı likitleri kullanmayı sevmiyorum. Belli bir süre sonra damağa yapışan tatlar yoruyor ve bayıyor beni herkes için durum aynı olmayabilir.

Smok RPM RBA coile gelince ben oldum olası hazır coiller ile yakaladığım lezzeti hangi tank ile olursa olsun yakalayamadım ya ben beceremiyorum yada insanlar daha ucuz maliyetle idare ederek içim keyfinden ödün veriyor. Bu durum RPM 40 Pod Elektronik Sigaramda da böyle oldu çok çok mu kötü derseniz tabiki hayır ama RPM 40 Pod Kit ile kullanabileceğiniz Smok Nord Coil veya RPM coillerle kıyaslanacak olursa çok çok fark var demek yanlış olmaz. Öyle ki cihazıma RBA'yı taktım ve bir gün oyaladım kendimi ve yaklaşık bir haftadır elimi sürmüyorum her gün keyifle kullandığım cihazımı :( Benim avantajım yedek olarak kullanabileceğim bir çok pod ve normal elektronik sigara cihazlarımın olması bu durum yeni başlayan veya tek bir cihaz ile tütünlü sigara bağımlılığından kurtulmak için bu kadar para ödeyip sonra performans tat alamama gibi sorunlarla bu işten soğuması demek oluyor. Ben de bu durumu düşünerek yazı yazmak istedim RBA olmaz mı olur tabi ama sadece RBA'ya bel bağlayıp kendinizi zor durumda bırkmayın derim alternatif olarak görebilir deneyebilirsiniz. Beğenip sürekli de kullanabilirsiniz tabi tercih herkese göre değişir ama bana göre tat konusunda hazır coillerle arasında aşırı bir fark var. Ayrıca içim yaparken bitek banamı oluyor RBA kullanırken bilmiyorum ama tel tadı alıyorum ben. Sizde kullanım tecrübelerinizi yorum yazarak paylaşırsanız sevinirim arkadaşlar.

 

Yorum Yap