5. IECIE Elektronik Sigara Fuarına Genel Bakış

Yazar Buhar Adam 17/12/2019 0 Yorumlar E Sigara Blog Yayınları,

Dünyanın En Büyük Elektronik Sigara Fuarına Genel Bakış

Elektronik Sigara Fuarı 5. IECIE, Çin'in ve Dünyanın elektronik sigara fabrikası konumundaki Shenzhen de beşincisi düzenlenen IECIE fuarında elektronik sigara'nın popüler markaları olan Smok, Vaporesso, Eleaf, Joyetech, Aspire, Justfog, Innokin, iJoy, Voopoo, GeekVape gibi köklü markaların yanı sıra biraz daha az duyulmuş bir çok e sigara üreticisinin yeni ürünleri tanıttığı fuar beklentinin üzerinde ziyaretçi akınına uğradı ve Dünyanın bir çok Ülkesinden ticaretini yapan ve görmek amaçlı Turiste ev sahipliği yaptı.

Shenzhen şehrinin Futian Bölgesi'ndeki Shenzhen Kongre ve Sergi Sarayında yapılan 5. IECIE Expo fuarına 1500'en fazla elektronik sigara üreticisi katılırken 3 günde ziyaret edilen kişi sayısı takribi 75 bin civarında olduğu açıklandı. Fuarda yarışmalar, hediyeler, ürün deneme standları gibi akteviteler de bulunuyordu. 

2020 yılında altıncısı düzenlecek olan fuarın iki kat daha büyük alanda yapılacağı ve günlük ziyaretçi sayısının iki kat daha fazla olacağını organizayon yöneticileri duyurdu. Elektronik Sigaraya ilgi duyanların ve bu iş ile uğraşanların kesinlikle görmesi gereken bir fuar olduğunu söylemek gerekir.

 5. IECIE Expo Elektronik Sigara Fuarında görüntüler

Sıkılan olursa diye Google babaya fuarın adını yazıp sexy yazdım çıkan 2 resmi serpistirdim değerli arkadaşlar :)

 

Yorum Yap