Voopoo Vinci X İnceleme

Yazar Buhar Adam 27/11/2019 0 Yorumlar E Sigara Blog Yayınları,Pod Elektronik Sigara İncelemeleri,

Voopoo Vinci X İnceleme

Vinci X, Vinci serisinin (Vinci, Vinci R önceki modeller) güncellenmiş ve eksiklerinin yazılımsal ve donanımsal açıdan giderilmiş en yeni versiyonu olarak karşımıza çıkan harici 18650 ebat pil ile 5 ila 70W ateşleme gücüne hızlı rampa süresi ile çıkabilen pod sistem piyasasının şuana kadar en güçlü mod pod kit setidir. Ülkemizde uzun yıllardır üretmiş olduğu özellikle MOD elektronik sigara cihaz modelleri ile kullanıcıların gönlünde taht kurmuş kaliteli işçilik, tasarım ve işlem gücü ile popüler olan Voopoo markasının drag serisi ile pod sistem elektronik sigara girişi Find S Trio ve Vinci serisi pod mod e sigara modelleri ile hızını kesmeden devam ediyor.

Vinci X dışarıdan bakıldığında büyük e liki haznesi ergonami hızlı rampa süresi ve işlem menüsü ile göz doldursada eksileri artıları nelerdir gelin yakından inceleyelim.

Voopoo Vinci X Kit, Değiştirilebilir yüksek amper deşarj olabilen 18650 ebat piller ile kullanılması muazzam bir avantajdır. Zamanla kullanım ile düşen pil performans gücünü dert etmek yok. Bu nedenle birkere kaliteli ve kullanışlı bir pod sistem alayım AIO elektronik sigara özellikleri ve gücünü karşılasın diyen e sigara kullanıcı ve kullanıcı adayları için sırf bu neden bile yeterli olacaktır neden? Çünkü pod kartuş 180 derece döndürülerek hava akım ayarlaması yapılabilir. Voopoo'nun PNP coil çeşitliliği ve RBA coil ile kullanıma uygundur. 0,96 inç TFT ekran üzerinden 2 haftaya kadar kullanım verileri detaylı olarak görülebilir ve saklanabilir. En önemli artılarından birisi de 5 ila 70W arası bir ateşleme gücünden bahsediyoruz ve rampa süresi gerçekten çok hızlıdır sebebi tabiki GENE.AI işlem çipini kullanmasıdır. Bu işlem hızını menü geçişlerinde de hissedeceksiniz. Güncellenebilir yazılım desteği bulunması hızlı şarj edilebilir evrensel micro usb portu kullanım basitliği ve rahatlığı sunan önemli ayrıntılardır.

Malzeme Kalitesi ve Ergonamisi, harici pil ile gelen biraz daha büyük boyut ve biraz daha ağır oluşu pil kaynaklıdır ve abartılacak kullanımda farklılık yaratacak bir ayrıntı olmadığı düşünüyoruz. Dış gövde malzemesi olarak serinin diğer modelleri gibi çinko alışımlı gövde ve kaliteli giydirme paneller bulunur. Tuş kombinasyonu elde kullanım esnasında herhangi bir takılma ve gıcırdama yapmadan gayet temiz çalışır. Tuş konumları ergonamiktir ve ekran görünümü gün ışığında dahi yeterli derecede kaliteli renkli ve seçilebilir görünüm sunar.

Vinci X Pod Kartuşu eski versiyonlardaki gibidir 5.5ml e likit kapasitesi sunar fakat paket içeriği ile genel coiller farklıdır yine PNP serisi coiller fakat çeşitler şunlardır. PnP-VM4 0.3 coil ve PnP-VM1 0.6 mesh coiller DL içim sunan rahat içim ve orta sıkılıkta rahat içim sunan Likit lezzet sunumu başarılı uzun ömürlü kullanılabilir (cihazda zaten kuru vaping önleme özelliği bulunuyor) coil çeşitleridir.

Kullanım olarak basitliği ile kendini sevdiren bir pod sistem olan Vinci X modeli likit dolumu, hava ayarlamaları, watt çıkış ayarlamaları, menü dolaşımı, tuş kullanımı, pil değişimi basit ama en güçlü halde sunulan yeni Vinci X'in perakende satış fiyatı 370 ila 400 TL arasında eğişmektedir.

Teknik Özellikleri:
Marka - VOOPOO
Ürün Adı - VINCI X Mod Pod Kiti
Ölçüleri - 117 * 29.5 * 25.3mm
Pod Malzemesi - PCTG
Pod Dayanımı - 0.3Ω Ω PnP-VM1) 0.6Ω (PnP-VM4)
Mod Adı - VINCI X
Mod Malzemesi - Zamak
Çıkış Gücü - 5-70W
Çıkış Voltajı - 3.2-4.2V
Mod Direnç - 0.1-3.0Ω
Pil Kapasitesi - Tek 18650

Genel Özellikleri:
* Freebase E-Likit ve Salt Likit uyumlu görünür meyve suyu seviyesi
* Yeni nesil GENE.AI Chip
* 2 haftalık kullanım istatistik kaydı
* Bobin karuma özelliği
* 0.96 "TFT renkli ekran
* 7 çarpıcı renk seçeneği
* Büyük e likit haznesi Vinci X Pod Kartuş
* Yenilikçi sızdırmaz metal tutucu, bunun için daha güçlü koruma sağlar.
* Görünür nefes, biriken nefeslerinizi ekranda gerçek zamanlı olarak gösterecek ve bu kayıtları iki hafta boyunca tutacaktır.
* E Likit ve nikotin tuzu için en arıtma sunan tüm PnP Rulo ile uyumlu
* çift hava akımı sistemi
* Sekiz güvenlik önlemleri


Vinci X Kutu İçeriği:
1 x VINCI X Pod Mod
1 x VINCI Pod Kartuş (5.5ml)
1 x PnP ~ VM1, 0.3Ω Coil
1 x PnP ~ VM4, 0.6Ω Coil
1 x USB Kablosu
Kullanım Kılavuzu
Garanti Kartı

Vinci X İnceleme Videosu

Yorum Yap