Geekvape Aegis Boost İnceleme

Yazar Buhar Adam 22/11/2019 0 Yorumlar E Sigara Blog Yayınları,Pod Elektronik Sigara İncelemeleri,

Geekvape Aegis Boost İnceleme

Aegis Boost, Aegis serisine pod sistem olarak devam eden GeekVape markası bu seride üretmiş olduğu ilk model olan Aegis Boost Pod Elektronik Sigara ile sınırları zorlaması kaçınılmazdır çünkü Aegis serisi GeekVape'nin en çok beğenilen ve talep gören ürün modellerinin başını çekmektedir. Suya, toza ve dış darbelere dayanıklı sertifikaya sahip bu serisinin yeni pod mod ürününe gelin yakından bakalım.

1500mAh dahili pilli pod sistem maksimum 40W ateşleme gücüne sahip ayarlanabilir watt çıkış gücü özellikli markanın geliştirdiği AS Chipset yonga seti ile 0.08 saniye ateşleme rampa süresine sahip DL ve MTL içim yapılabilir yedek bobin kafası seçenekleri ile keskin ve yoğun seçeneklerle e likit lezzet sunabilen dayanıklı ve hızlı pod sistem kitidir. 3.7ml Boost Pod kartuşları tekrar doldurulabilir ve alttan coil değişimi yapılabilir kapsül sistem ile eşleşir. Çeşitli bobin dirençleri ve RBA (bobin sarımı yapılabilir) pod kartuş hava akım ayarlama özelliğine sahiptir.

Tasarım olarak AEGIS serisinden kopulmamış geneli siyah zemin üzerine yumuşark darbe emici ev iz bırakmayan anti bakteriyel dış gövde yapısı üzerine işçlikli deri kaplamalı kısımlar. Sert görünüm veren kauçuk su geçirmeyi engelleyici kauçuk koruyucular ile bilinen aegis çizgileri bulunan pod mod doğruyu söylemek gerekirse şaşırtıcı derecede albenisi yüksek bir görünüme sahiptir. 

Yenilikçi özellikler olarak 1.5 amper güç ile akım alan hızlı şarj olma özelliği, 0.42 "" OLED Ekranı (gün ışığında gayet net ve temiz canlı görüntü sunar), PTGC Gıda Sınıfı Plastik Boost kartuş daha sağlıklı ve verimli kullanım sunar. Bir çok akım, devre ve kuru vaping koruma özellikleri ile IP67 sertifikalı güçlü özellikler barındıran yüksek güvenlikli Pod sistem hepsi bir arada başlangıç setidir. Aura Glow, Yüce Mavi, Uzay Siyahı, Şeytan Kırmızısı, Tunç renk seçenekleri ile buhar adam elektronik sigara satış sitelerimizde satışa sunulan Geekvape Aegis Boost Pod Kit'in perakende satış fiyatı 350 ile 400Tl arasında değişkenlik gösterebilir.

Özellikleri:

AS Yongaseti
Ebatları - 39,7 mm ile 106,8 mm, 27,7 mm
Dahili 1500mAh Hızlı Şarj Edilebilir Pil
Watt Çıkış Aralığı: 5-40W
Gerilim Çıkış Aralığı: 1.0-6.0V
Ateş hızı: 0.08 s
Çinko Alaşımlı, Deri ve Silikon Şasi Yapımı
IP67 Derecelendirmesi - Su, Şok, Korozyona karşı dayanıklı gövde
Tek Sezgisel Ateşleme Düğmesi
İki Ayar Düğmesi
0.42 "" OLED Ekran
3,7 mL Yeniden Doldurulabilir Bölme - Değiştirilebilir Bobin
PTGC Gıda Sınıfı Plastik Pod Kartuş
Üstten Dolum Sistemi - Silikon Tıpa
Döner Hava Akışı Kontrol Kadranı
Geek Vape AEGIS BOOST Coilleri kullanır.
0.6ohm KA1 Hasır Bobin
Tak ve Çalıştır Bobini Takma
Basın Uygun Pod Bağlantısı
Aşırı Sıcaklık Koruması
Aşırı Akım Koruması
Kısa devre koruması
Aşırı Deşarj Koruması
Aşırı Şarj Koruması
MicroUSB Bağlantı Noktası

Paket İçeriği:

1 ad.Geek Vape Aegis Boost Pod Kit
1 ad. 0.6ohm KA1 Mesh Coil
MicroUSB Kablosu
kullanım kılavuzu

Aegis Boost Pod Sistem İnceleme Videosu

Yorum Yap