Smok Novo 2 Pod Kit Hakkında Detaylı Bilgi

Yazar Buhar Adam 14/11/2019 0 Yorumlar E Sigara Blog Yayınları,Pod Elektronik Sigara İncelemeleri,

Smok Novo 2 Pod Kit Hakkında Detaylı Bilgi

Novo 2 Pod Sistem, Smok markasının pod sistem elektronik sigara modellerinde amiral gemisi görevi gören ve ciddi satış rakamları yakalayan Nord Kit modelinin daha basit ve uygun fiyatları versiyonu olan NOVO pod sistemin yükseltilmiş versiyonu olarak karşımıza çıkan NOVO 2 Pod Sistem kiti kullanım kolaylığı, malzeme kalitesi, renk seçenekleri ve kaliteli e likit lezzet üretimi sağlayan bol seçenekli DL ve MTL içim sunan kendinden coilli tekrar doldurulabilir pod kartuş seçenekleri ile e sigara içim deneyimini her açıdan sunan kaliteli bir hepsi bir arada başlangıç seti pod sistemdir.

Novo 2 Kit, dahili 800mah pil kapasitesi ve 2 ml e likit kapasitesi bulunan tuşsuz kullanım ana özelliklerinin beraberinde pil seviye 3 kademe renk ile gösterim ve micro usb hızlı şarj soketinden oluşan pod mod ile kullanabileceğiniz 0.8ohm (DL) - 1.5ohm (Sıkı MTL) arasında 7 farklı bobinli kartuş seçeneği sunar. Kurulumu ve kullanımı basit olan bu kartuşları pod mod'a takarsınız likit dolumu kolaydır biraz bekle ve hemen kullanmaya başla yaklaşık olarak bu kartuşlarla normal içim yapıldığını varsayacak olursak 30ml likiti hiç bir kuru vuruş ve coilde yanma e likit lezzetinde bozulma yaşamadan rahat bir şekilde çıkarabilirsiniz ki bu durum her pod da sık rastlayabileceğiniz bir durum değildir.

 

Pil durumuna göre ve takılı kartuşa göre 6 ila 25W ateşleme gücü değişkenlik gösteren Novo 2 pod sistemi pil ömrü şaşırtıcı derecede iyidir tam gün vaping için 2 ml e likit kapasitesi yetersiz olsada likit dolumu bu ebat pod sistemlerde gün içerisinde mecburi bir durumdur ve bu cihazda da gereklidir. 

Tasarıma gelecek olursak reçine tasarımlı mod üzerindeki malzeme gerçek riçine değildir. Lamine malzeme üzerine baskı olabilir ama yapışka folyo tarzı birşey de değil kalitesiz göstermiyor gayet iyi denebilir. Mod üzerinde ön kısımın altında SMOK yazısı vardır arka kızmında da NOVO 2 yazısı ve beraberinde yasal ibareler bulunur altta bulunan şarj soketi ön kısımda bulunan minicik led bildirim boşluğu dışından cihazın üzerinde herhangi birşey göremezsiniz. 

Novo 2 Pod Kartuş tasarımı düdüğe benzer bir ağızlıklı olan Nord dakine benzer biraz daha ince ve küçük kanallıdır kullanmı basit ve rahattır. Pod kapsüle likit doldurmak yandandır kauçuk tıpa tırnak ile çekilir ve yan tutularak likit dolumu yapılır. Kartuş cihazda iyi oturur herhangi bir gıcırdama sallanma yoktur ve yuvasından olur olmadık yerde çıkma olasılığı yoktur sıkıca yuvaya oturur. Yalnızca likit doluluk oranını görmeniz için yapılmış pencere Nord da olduğu gibi verimsizdir pod kartuşu yerinden çıkarıp bakmak gerekir gece ve gündüz kontrol şeffaf renk olduğundan kolaydır. Benim şahsi fikrim ve müşteri yorumlarından gelen bitek sorun pod kartuş yuvasında bulunan artı eksi pimleri bağzen kaucuk kısma sıkışabiliyor ve cihaz çalışmıyor bu pimlerin daha kaliteli yapılması veya farklı bir yöntem ile ateşleme gücü iletimi sağlanması gerektiğini düşünüyorum sadece Smok markasında olan bir durum değil bir çok pod sistemde bu basit işlev gören contalar zamanla bozuluyor. Kartuşun doluluk oranını çıkarmadan bakmak zor olsada şu yöntemi deneyebilirsiniz cihazı yan çevirin ve o şekilde bakın düzken doluluk oranını anlamak mucizedir.

Smok Novo 2 kullanımı tuşsuz olduğundan basittir sadece kurulu olarak gelmez kartuşlar boş ve takılı değildir pil dolu değildir. Birinci öncelik Novo 2 pod kartuşu likit ile doldurmak... Yanda bulunan kauçuk tıpayı tırnakla çekin ve likiti tam dolacak şekilde kartuş içerisine doldurun. Sonra cihaza takın ve şarja takın bu esnada sakın cihazı çalıştırmayınız. 2 saat kadar süre şarj ettikten sonra cihazın kartuşunun ağızlık kısmından nefes içeri çekip vaping yapmaya başlayabilirsiniz.

Şarj doluluk oranlarını klavuzda yer alan led renk şemasından öğrenebilirsiniz. Kırmızı ışık = pil kapasitesi% 30'dan daha düşük, Turuncu ışık = pil kapasitesi% 30 ila% 70 arasında, Yeşil ışık = pil kapasitesi% 70'in üzerinde şeklinde gösterilir.

 

Smok Novo 2 ile hangi Likitleri kullanabilirim?

Novo 2 pod sistem 25W ateşleme gücüne sahiptir ve bobin ile e likit sıvı iletişim kanalı küçük kanallı pod kartuşları kullanır. Bu sebeplerden dolayı %50 VG oranında olan e likit sıvıları en fazla %70 (önermem) ama kullanabilirsiniz. Salt nikotinler düşük watt çıkışlı ısıtma sağlan cihazlarda (Pod Sistemler) de daha hızlı tepkimeye girer ve çözülür. Freebase dediğimiz geleneksel normal likitlerde bulunan nikotin Novo 2 gibi cihazlarda tam performans ile ısınmadığından çok verimli çözülmeden kullanılır bu nedenle salt likit kullanılmasını tavsiye ediyorum. (Salt likitler pod sistemler için üretilmiş likitlerdir geneli de %50VG oranındadır). İllaki ben normal likit kullanıcam derseniz %70VG oranını geçmeyen likitler olabilir ve kullanabileceğiniz pod kartuşun direnci 0.8 mesh olanıdır. 

Artıları
Eldeki pürüzsüz ve tüm plastik muhafaza cihazlarından daha sağlam ve daha şık bir his verir
Yanlışlıkla çantanıza veya cebinize ateş etme şansı yok
İyi yerleştirilmiş LED gösterge ışığı
Seçim yapabileceğiniz çok sayıda bakla ve rulo seçeneği
Otomatik sensörle hızlı ateşleme
Gerçekte olduğundan daha pahalı olan bir cihazın izlenimini veriyor
Bölmeler iyi tasarlanmış ve açıkça işaretlenmiş
Kullanımı, doldurulması, şarj edilmesi ve elektronik ortamda gerçekten kolay olmas
İçindeki 800mAh batarya boyutuna göre iyi bir pil gücüdür.
Mesh Pod'dan harika lezzet ve buhar üretimi sağlar.
Sızıntı veya arıza yapmaz
E-Likit için ekonomik (Doldurulabilir pod kartuşlar)
Pil ömrü şaşırtıcı derecede iyidir.

Eksileri
Yan doldurma tapası, doldurma yöntemlerinin en kolay yolu değildir ancak sorunsuz çalışır.
Sadece bobinin yerine geçemez - kapsül tek kullanımlıktır - ancak bazı insanlar için pozitif olan ve ellerinizi sıvı değiştiren bobinlerle kaplamanıza gerek kalmayan insanlar için.
Hava akışı ayarı iyi olurdu - baklalar benim için iyi ama herkese uygun değil
Reçine tasarımları bazı renklerde biraz çirkin - ama bu benim görüşüm
Bu işlem yaklaşık 2 saatte şarj olmak için oldukça uzun sürdüğü için daha hızlı bir şarj oranı istenir!
E-Likit doluluk seviyesini görmek zor

SMOK NOVO 2 Pod Sistemi Özellikleri:
Boyutlar - 14,5 mm ile 24,5 mm ile 88,3 mm
Entegre 800mAh Şarj Edilebilir Pil
Watt Çıkış Aralığı: 6-25W
Gerilim Çıkış Aralığı: 3.0-4.0V
Çinko Alaşımlı Şasi Yapımı
LED Pil Ömrü Gösterge Işığı
Ergonomik Ağızlık
2 mL Pod Kapasitesi

SMOK NOVO 2 Pod Serisi
1.0 ohm Mesh Pod Kartuş
1.4ohm MTL Kartuş
Yan Doldurma Sistemi - Silikon Tıpa
Hava Akışı ayarı
İtmeli Pod Bağlantısı
8s Fazla Mesai Koruması
Kısa devre koruması
Düşük voltaj koruması
Alt MicroUSB Bağlantı Noktası


Paket İçeriği:
1 NOVO 2 Pod Mod
1 x NOVO 2 Mesh Pod Kartuş
1 x  NOVO 2 MTL Kartuş
USB Kablosu
kullanım kılavuzu

Novo 2 İnceleme Videosu

 

 

Yorum Yap