UWELL Yearn Pod Kit İnceleme

Yazar Buhar Adam 13/11/2019 0 Yorumlar E Sigara Blog Yayınları,Pod Elektronik Sigara İncelemeleri,

UWELL Yearn Pod Kit İnceleme

Yearn Pod Kit, Uwell'in caliburn dan sonra pod sistem olarak piyasaya sunduğu kendinden e likit sıvılı kartuşlu pod sistem kiti dahili 370mAh pil gücüne sahiptir. 11W ateşleme gücü ile 1.4ohm dirence sahip e likit sıvılı kartuşları ile orta sıkı çekim sıcak buharlama ve kaliteli likitleri ile hepsi bir arada kolay kullanım başlangıç seti elektronik sigara kiti Yearn Pod Sistem ile sunulan 1.5ml e likit kapasiteli 4 farklı lezzet seçenekleri 20mg ve 50mg salt nikotin güçleri ile ayrıca satılır. Paket içeriğinden çıkmayan bu pod kartuşları likit bitiminde tekrar e likit sıvısı koyularak tekrar tekrar kullanılabiliyor.

İşçilik ve malzeme kalitesi olarak Calibun'dan biraz daha iyi bir dış gövde malzemesi kullanılmış olan Yearn da e likit sıvısını gösteren şeffaf cam takibi rahat bir kullanım sunar. Tuşsuz basit ve sade kullanım sadece dolu kapsül ile 41 gramdır. Gömlek cebinizde saklamak ve taşımak kolaydır akıtma sorunu yoktur.

Kullanım ve içim deneyimi olarak özellikle söylenecek olan şeylerden bir kaçı şöyledir. Likit dolu kapsülleri cihaza yerleştirir yerleştirmez hemen içim yapmayı denemeyin çünkü likitin bobinle temasını öncesinde kurmalısınız bölme tabanı yukarı bastırılarak coil ile teması sağlanır ve hemen kullanıma hazır değildir üretici 10 dakika beklenmesi gerektiğini tavsiye ediyor. 3 kademe pil durum bildirimi bulunan pod mod üzerindeki ışıkların bildirimleri şu şekildedir. Yeşil: yüksek / tam şarjlı, Mavi: orta, Kırmızı: Düşük / şarj süresi şeklinde olan pil durum göstergeri şarj olurken yanıp sönen ışık tam söndüğünde tam şarj olmuş demektir.

Lezzet performansı Caliburn'dan daha iyi diyebiliriz ama sadece 4 çeşit lezzet sunması ve bize göre sadece 2 tanesi başarılı olan bu lezzet seçenekleri ileride genişletilmez ise satış kısmını olumsuz etkileyebilir. Fuji Elma ve Mango aromalı pod kartuşların içimi şahane ama Buz Nane ve Vanilya tütününün tatları biraz vasat diyebiliriz. Anlık içimde bazı vuruşlarda özellikle 50mg nikotinli kartuşlarda boğaza çarpması gereğinden fazla sert gelebilir ve pil ömrünün düşük olması eksi yönleri bunun dışında mtl içim pod sistemler içerisinde en iyi lezzet sunumu sağlayan podların başında gelen kullanımı keyifli ve ergonamik bir başlangıç setidir. Siyah ve Mavi, Gri, Siyah ve Mor, Siyah renk seçenekleri ile satışa sunulan Uwell YEARN 11W Pod Kit 150 ile 200TL arasında bir fiyata satılacak fakat içerisinde pod kartuşları yer almıyor ayrıca satın almanız gerekmektedir.

Uwell YEARN 11W Pod Sisteminin Özellikleri:
Boyutlar - 86,7 mm x 20,2 mm x 10,4 mm
Entegre 370mAh Şarj Edilebilir Pil
Maks. Watt Çıkışı: 11W
Çinko Alaşımlı & PC ABS Malzeme Şasi İnşaatı
Beraberlikle Etkinleştirilmiş Yakma Mekanizması
LED Batarya Ömrü Gösterge Işığı
Meyve Suyu Görüntüleme Penceresi
İzole E-Sıvı
Haznesi Teknolojisi - eJuice Pro-FOCS Lezzet Test Teknolojisinin Tazeliğini Korur
Kısa Devre Koruması
Düşük Güç Göstergesi
Vaping Fazla Mesai Koruma
Tak ve Çalıştır Kartuş Bağlantısı
MicroUSB Bağlantı Noktası

Paket İçeriği:


1 Yearn Pod Mod
1 MicroUSB Kablosu
1 Kullanıcı El Kitabı

Ürünün İnceleme Videosu

Yorum Yap