AIO Elektronik Sigara Nedir?

Yazar Buhar Adam 30/10/2019 0 Yorumlar E Sigara Blog Yayınları,Pod Elektronik Sigara İncelemeleri,Nedir Köşesi,

AIO Elektronik Sigara Nedir?

Bir çok alanda karşımıza çıkan AIO kısaltmasının genel anlamı hepsi bir arada demektir. Hepsi bir arada elektronik sigara kısaltması olarak ele alacağımız bu tanımda yer alan e sigara çeşitleri paket içeriğinde dahili ise zaten gömülü batarya harici bataryalıysa paketten çıkan batarya (bazı modellerd harici olarak satın almak gerekir), atomizer aynı şekilde ve ilk kullanımı karşılayacak coil ve kartuşun yer aldığı sadece harici olarak temin edilmesi gereken e likit olan başlangıç seti elektronik sigaralardır.

AIO Elektronik Sigaraların biçimleri kalem (Stick - Vape Pen) tazda, kutu şeklinde veya Ultra kompakt boyunlarda Pod sistem elektronik sigara olabilir.

Vape Pen AIO Kitler, genelde dahili pilli ve sabit watt çıkışlı tek tuşla kullanım veya tuşsuz kullanım yapılabilir kullanımı basit taşıması kolay elektronik sigalardır.

Kutu Kitler (BOX Kit), genelde tek veya çift pil seçenekleri bulunur. Tek pilli kutu kitlerin bazıları dahili pilli bazıları harici pillidir. Tek pilli kutu tipi kitler daha çok hafif DL içim ve MTL içim yapılabilir setlerdir. Çift pilli kutu kitleri yüksek watt çıkışlı nargile diye tabir ettiğimiz bol buhar ve e likit lezzet sunumu yüksek modellerdir.

Pod Kitler, Pod kartuşu bulunan küçük ve hafif elektronik sigara setleridir. Genelde dahili pilli olurlar ve atomizer yerine e likit haznesi plastik kartuş şeklindedir. Ebatları ve hafif olması nedeniyle daha çok MTL içim için ideal elektronik sigara başlangıç setleridir. Genelde salt nikotinli e likit sıvıları ile kullanmak gerekir çünkü freebase nikotine oranla salt nikotin daha hızlı çözünür ve VG oranı genelde %50 oranında olduğundan daha akışkan olduğundan küçük kanallı MTL tank veya kartuşlu coillerin hava kanalı küçük olması nedeniyle kullanım açısından daha doğrudur.

Yorum Yap