En İyi Elektronik Sigara Markaları 2019

Yazar Buhar Adam 27/10/2019 0 Yorumlar E Sigara Blog Yayınları,Nedir Köşesi,

En İyi Elektronik Sigara Markaları 2019

2019 yılında en iyi elektronik sigara markaları olarak sıralama yapacağımız yazımızda genel anlamda pod sistem, aıo kit modeller, mod elektronik sigara, elektronik sigara yedek parçaları kriterleri sorgulanarak en çok satış rakamına sahip iyi ürünlerle müşteri memnuniyetini sağlayan ve devam ettiren elektronik sigara ürünleri satışı yapan firmaların ilk beşini sizlerle paylaşıyoruz. Yazımız sadece bir seri ile kaliteyi sunan veya bir model ile yüksek satış rakamını sağlamış firmalardan daha çok piyasada köklü olan seri olarak güncel ürünlerle satış ve model devamlılığı olan elektronik sigara markaları öncelikli listedir.

1-) SMOK, Çin menşeli Shenzhen IVPS Technology Co Limited şirketinin bir markası olan SMOK 2010 yılından bu yana dünya genelinde tüm pazarlarda elektronik sigara araştırma ve geliştirme, üretim ve satış konusunda profesyonel hizmet veren en köklü e sigara üreticilerinin başındadır.

2-) Vaporesso, 13.000'den fazla çalışanı bulunan 13 yıllık bir elektronik sigara serüveni olan Vaporesso markası 1015 yılında kurulmuştur. 1000'den fazla patent sahibi marka e-sigara alanında mod, kit, pod sistem, yedek parçalar gibi bir çok alanda yenilikçi teknoloji ve mühendislik geliştirmeleri yapmış güvenlik, sağlamlık ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışan en iyi firmaların başını çekmektedir. Şahsi görüşüm en kaliteli ürünleri üreten firmadır.

3-) Aspire, 2013 yılından bu yana elektronik sigara alanında faaliyet gösteren üretici firma ASPIRE 10 dan fazla patente sahip köklü bir üreticidir. Özellikl ilk hava ayarlama özelliğine sahip Sub Ohm tank kitleri ile yükseliş kazanan firma Türkiye'de de MTL tank kitini vape kullanıcılarının sigara içim tarzını keşfetmesinde önülük etmiştir.

4-) Joyetech, 2007 yılından bu yana üretmiş olduğu binlerce ürün ve geliştirdiği teknolojilerle elektronik sigara alanında bir çok ürün ile piyasada en köklü ve kaliteli firma ünavına sahip e sigara üreticisidir. VTA, GVSA, SEVIA, IBVTA, BFTG gibi büyük oyuncularla işbirliği içerisindeki firma Dünya da tek uyumluluk sertifikasını elinde bulunduran elektronik sigara üreticisidir.

5-) Eleaf, Eleaf Electronics Co 2011 yılında Çin'in Shenzhen şehrinde kurulmuş köklü bir firmadır. Özellikle iStick serisi e sigara modellerinde sunduğu sıcaklık kontrol teknolojisi ile tüm dünyada büyük bir oyuncu olan Eleaf markası üretmiş olduğu yenilikçi ürünler ile piyasada hatırı sayılır bir kimliğe ve geçmişe sahiptir. 

Yorum Yap