Smok RPM40 İncelemesi

Yazar Buhar Adam 18/10/2019 0 Yorumlar E Sigara Blog Yayınları,Pod Elektronik Sigara İncelemeleri,

Smok RPM40 İncelemesi

Smok RPM40, Pod sistem kitlerinin en gelişmiş özelliklerini barındıran vapor'ların beklediği hepsi bir araa başlangıç seti pod mod kit modeli olarak karşımıza çıkan RPM40 1500mAh hızlı şarj olabilen dahili pil gücü ile 1 ila 40W ateşleme gücüne erişebilmektedir. IQ-R çip ile gelen yazılım güncellemeleri desteği, sıcaklık ayarlamaları, watt hazır ayarlı ve otomatik algılama özelliği ve elle manuel ayarlamaların yanı sıra vaping sayacı, puf kayıt özelliği, puf süresi, yüksek devre, sıcaklık, puf süresi ve akım koruma özelliklerini barındırır. 4.5ml e likit kapasitesi bulunan yedek pod kartuşları yeniden yapılandırılabilir RBA coilleri destekler aynı zamanda RPM serisi coiller ve Smok'un bir önceki pod kit Amiral gemisi olan Nord coillerinin tümü ile tam uyumlu çalışır. Nord coilleri takılıyken kartuşun kapasitesi 4.3ml olmaktadır.

Hava akım ayarlamaları, watt ayarlamaları ve bolca seçenek sunulan RBA ve hazır yedek bobin kafaları ile kullanım çeşitliliği sınırsızca sunan pod sistem kiti RPM40 ile hem donanım hem de yazılımsal olarak bir pod sistem beklediğinizin fazlasını bulabileceğinizden emin olabilirsiniz. 25 x 25 x 134,2 mm ebatlarda kullanımı oldukça konforlu ve hafif olan cihazın ağırlığı sadece 99 gramdır.

8 renk seçeği ile satışa sunulan RPM40 POD MOD üzerine konulandırılmış olan 0.96 inç ekran üzerinden kullanım ayarlarınızı ve verilerinizi anlık olarak takip edebilirsiniz. Hızlı ve kolay bir menü ve ele uyumlu tuş kombinasyonu kullanım rahatlığı sunar.

Sonuç olarak zincirleme DL içim yapan kullanıcıların tam istediğini beklemek mümkün değil ama geri kalan MTL ve hafif DL içim yapan kullanıcılar için minimal boyutu ve hafifliği ile beraber kullanıcı ayarlamalarını yapabileceğiniz basit ve ergonamik bir hepsi bir arada başlangıç setidir. Pod sistemler içerisinde en gelişmiş özellikleri barındırması ve fiyatının da bence uygun oluşu Smok RPM40'ı kaçırılmayacak bir pod mod kit yapmaya yeter de artar bile en azından şimdilik.

Özellikleri:

IQ-R Chipset
Boyutlar - 25 mm ile 25 mm, 25 mm
Entegre 1500mAh Şarj Edilebilir Pil
Watt Çıkış Aralığı: 1-40W
Gerilim Çıkış Aralığı: 0.5 - 4.1V
Direnç Aralığı: 0.2-2.5ohm
Ateş Hızı - 0,0015
Çinko Alaşımlı Şasi Yapımı
Sezgisel Ateşleme Düğmesi

İki Ayar Düğmesi
0.96 "" TFT Ekran
Doldurulabilir Pod - Değiştirilebilir Kartuş
4.3 mL RPM Bobin Pod Kapasitesi
4.5 mL Nord Bobin Pod Kapasitesi
Yan Doldurma Sistemi - Silikon Tıpa

SMOK RPM ve Nord Bobin Serisi
0.4ohm RPM Hasır Bobin
0.6ohm Nord DC Bobin
RPM RBA - Çok Yakında!
RPM ve Nord Pod Seçenekleri - RPM veya Nord Coils ile uyumlu, SAYGI
Alt Bobin Takma Yöntemi
Düşük voltaj koruması
Kısa devre koruması
8S Kesme Koruması
Yüksek Sıcaklık Koruması
MicroUSB Bağlantı Noktası

Paket İçeriği:

Bir RPM Cihazı
Bir RPM Standart Pod
Bir RPM Pod
Bir 0.4ohm RPM Mesh Bobin
Bir 0.6ohm Nord DC Bobin
Bir adet MicroUSB Şarj Kablosu
Kullanım kılavuzu

Smok RPM40 Pod Mod Kit İnceleme Videosu

Yorum Yap