Vandy Vape Berserker V2 MTL RDA İncelemesi

Yazar Buhar Adam 13/10/2019 0 Yorumlar E Sigara Blog Yayınları,

Vandy Vape Berserker V2 MTL RDA İncelemesi

Berserker V2 MTL RDA, Vapers MD'den Moldovian YouTuber Alex işbirliği ile tasarlanan RDA tankı MTL içim deneyimi sunan sıkı hava akış ayalamaları bulunan atomizer kitidir. 22mm çapında damlatma tarzı kullanım sunan RDA tank güvertesi 1.5ml e likit haznesine sahiptir. Squonk mod kullanıcısı iseniz birçok hava akım kontrol ve direnç aparat seti ile sunulan RDA tank kiti sizin için yüksek performns sunacak eşsiz bir tank seçeneği olabilir.

Tüm uçlar ile sıkıdan orta sıkıya MTL içim yapabilirlen 2mm'lik aparat ile DL ye yakın bir içim de yapabilirsiniz. 1, 1,4, 1,6 MTL içim için başlık seçenekleri 1.6 da çok iyi sıkı içim sağlarken kademeli olarak azalan dirençteki uç aparatlarla hafif MTL ve Hafif DL vaping parformanslarını keskin ve yoğun lezzet üretimi ile tecrübe edersiniz. Ayrıca değiştirilebilir ve yeniden tasarlanabilir güverte bacakları kurulumu 3 farklı poziyonda kurabilirsiniz. Aralıklı geniş boşluklu sarım sevenler için vidaların dış tarafından sarım yapmak uygun olabilir.

Pamuklama yaparken rda'nın üst oringleri sınır çizgisi kabul edilerek ona göre yapılırsa yeterli olacaktır. Dışarıda kalan pamukları kuyuya düzgün ve dengeli bir kalınlıkla dağıtın herşey tamam olduğunda üst kapak kapatın hepsi bukadar. 

 Dayanıklı 304 paslanmaz çelikten yapılmış olan Mat Siyah, Tunç, Silver, Gökkuşağı renk seçenekleri satışa sunulan BSKR V2 RDA Tank Kiti perakende satış fiyatı takribi olarak 200 ile 230 TL arasındadır. 

BSKR v2 RDA Özellikler:

AlexVapers ile İşbirliği
22mm Çap
Derin Meyve Suyu Kuyusu
304 Paslanmaz Çelik Konstrüksiyon
Tek Direkli Çift Terminalli Yapı Güverte
Çift Düz Uçlu Vida ile Sabitlenmiş Üst
Tek Bobin Yapılandırması
Çift Kabuklu Küçük Oda Tasarımı
PEEK İzolatör
Değiştirilebilir Hava Akışı Kısıtlayıcıları - 1mm, 1.4mm, 1.6mm, 2mm
Konik Üst Kapak Konsantresi Lezzet
Dişli 510 Bağlantı
Soğutma Fin Damla Ucu Kapağı
510 Delrin Damla Ucu
510 ULTEM Damla Ucu
Mevcut, Siyah, Gümüş, Tunç, Gökkuşağı

Paket İçeriği:

1 BSKR V2 MTL RDA
1 Aksesuar Çantası
1 kullanım kılavuzu
2 Damla İpucu

Vandy Vape Berserker V2 MTL RDA İnceleme Videosu

Yorum Yap