Vaporesso Target Mini 2 Kit İnceleme

Yazar Buhar Adam 08/09/2019 0 Yorumlar E Sigara Blog Yayınları,

Vaporesso Target Mini 2 Kit İnceleme

Target Mini 2 Kit, Dahili 2000mAh pil gücü ile 5 ila 50W arası ateşleme gücü bulunan wat çıkış ve sıcaklık ayarlı kompakt MTL ve hafif DL vaping için ideal hepsi bir arada başlangıç kiti Target Mini 2 Kit Omni yonga setinin en son 4.2 sürümünü kullanıyor. Çift seçenek (DL ve MTL) içim için VM22 Sub Ohm Tank ile sunulan kit'in en belirgin özelliği güçlü pil gücü ve emsal modellerine kıyasla hemen hemen yarısı kadar çok ergonamik boyut (37.2 * 25.7 * 107.1 mm) ve kullanım konforunu bir arada sunmasıdır. Vaporesso markası elektronik sigara piyasasında Smok ile beraber yarışan lider firmalar arasında şuana dek üretmiş olduğu uzun ömürlü vape modları, tank ve coiller ve bir çok elektonik sigara ürününde kendini ispatlamış bir marka olduğu bir çok model de olduğu gibi Target Mini'nin üst versiyonu diyebileceğimiz Target mini ile geliştirilen özellik ve donanımlar ile imzanısını bir kez daha atmıştır.

Target mini 2 abartısız DL ve MTL vaping sunan en ergonamik, sağlam ve özellikli elektronik sigara kiti olması VM22 Tank ile DL biraz yetersiz gelebilir. Hem mod (ayrıca MTL ve DL tanklar ile kullanım) imkanı bulunan mod olarak konforlu bir kullanıma açık olması düşünülebilir ve ayrıca şunu belirtmek gerekiyor ki Dahil tank MTL için harika bir performans ile çalışıyor. Watt Eğrisi / Gerilim Eğrisi / VV ve TCR modları ile ve geliştirilmiş omni yonga versiyonu ile performans adına bir moddan beklentinizin üzerine çıkabilek güce hapitir. 80 dakikadan daha az bir sürede tam pil dolumu ebatına göre iyi ve büyük bir led ekran tuş konumlandırılması ele oturan yapısı ve malzeme kalitesi adına her konuda tam teşekkürlü bir MTL başlangıç kiti arıyorsanız tam set fazlasıyla sizi memnun edecektir fakat DL içim için alıyorsanız bir nebze yetersiz gelmesi ile dahili gelen tankı değiştirerek daha verimli bir tank ile kullanmak isteyebilirsiniz.

VM22 Sub-Ohm tankı iki bobin seçeneğiyle birlikte gelen bobin seçenekleri

16-22 watt değerinde bir 0.6-ohm çay fiber örgü bobini
10-14 watt değerinde 1 ohm'luk CCELL (seramik) bobin.

(Belki coil seçeneği eklenirse DL vaping için yeterli performans sağlanır. Fakat tekrar etmek gerekiyorki MTL için biçilmiş kaftan bir tankdır).

CCELL coilleri ve örgü bobinli yeni devrim niteliğindeki çay lifi, kesinlikle tatlı tuzlardan, CBD'den ve serbest baz e-meyve sularından daha tutarlı ve gerçek bir tat sağlayacaktır.

Cihazın eksi yönlerini aramak gerekirse başından beri belirttiğimiz DL içim için yetersiz gelebilir tank ile coil seçeneği, Mod üzerine konumlandırılan ekranın sönük bir tonda görünümü direk gün ışığında görünmeyecek kadar verimsiz olması, Pil performans testlerinde 2000mAh gücünden biraz daha az bir kapasiteye sahip oluşu, Mod'un al kısmının ovalimsi yapısı düşme olasılığı yükseltiyor gibi eften püften sebepler arıyorsanız bulabilirsiniz ama sonuç itibariyle fiyat performansı, ergonami ve özellik adına fazlasını sunan tam bir MTL kit diyebiliriz. Gümüş, siyah, kırmızı, deniz mavisi renk seçenekleri ile satışa sunulan Vaporesso Target Mini 2 Kit'in Türkiyede ki takribi perakende satış fiyatı 400 ila 500 TL arasındadır. Genel üretici fiyat bildirimi 65 dolar kadardır.

Teknik Bilgisi:

Boyut: 37.2 x 25.7 x107.1mm
Tank Kapasitesi: 2ml
Ekran: 0.66 "OLED
Piller: 2000mAh Dahili Pil
Gücü Aralığı: 5-50W
Direnç Aralığı: 0.03 ~ 5Ω
Şarj akımı: 2A

Paket İçeriği:

1 Adet HEDEF MİNİ II MOD
1 Adet VM TANK 22 (2 ml)
1 Adet EUC CCELL 1.0ohm bobin (Önceden yüklenmiş)
1 Adet EUC MESHED 0.6ohm bobin
1 Adet Ekstra Cam Tüp
3 Adet Halkası
1 Adet Sökme Aracı
USB Kablosu, Kullanım Kılavuzu, Garanti Kartı

Target Mini 2 Tanıtım Video (bu da çıldırmış adam)

Yorum Yap