Vaporesso PodStick İncelemesi

Yazar Buhar Adam 07/09/2019 0 Yorumlar E Sigara Blog Yayınları,Pod Elektronik Sigara İncelemeleri,

Vaporesso PodStick İncelemesi

PodStick İnceleme, Vaporesso markasının en yeni Vaporesso PodStick Pod sistem ürünü olan PodStick her iki içim (MTL ve DL) şeklinin en iyisi sloganı ile tanılan ergonami ve vaping konforunu yüksek düzey performans ile sunan bir modeldir. E Likit sıvısı bir pod ile sadece 43 gram ağırlığa sahip Omni Board Mini işlemcili 3 kademe ayarlı güç çıkış senekleri sunar. 2ml likit kapasitesi pod kartuşunda hava akım ayarlamaları bulunmasa'da üreticinin 2 seçenek olarak sunduğu coiller de hava çıkışı farkedilir derecede farklı bir içim sunar. 1.3-ohm CCELL (9w-12.5w) / 0.6Ω MESHED (17w-22w) pod kartuş seçenekleri bulunan yerleşik coil fiyat olarak ayrıca satılan coillere oranla biraz daha pahalı ve gereksiz yedek bobin kafası satış ve pazarlama biçimidir. Podlar üzerinde hangi dirençte olduğu yazılıdır. Pod'ın tam altında olmayan coil hava ve e likit giriş kızmı biraz yukarıda olması nediyle kuru vapeye sebep olacağını düşünerek likitiniz tam azalmadan eklemeyi unutmamalsınız.

Dahili 900mAh pil gücü DL içimde en yüksek güçte çalışırken günü kurtarmasa da MTL içimde tek seferlik şarj etme ile tam gün vaping yamanızı sağlar. Yukarıdan aşağa pil kademesini 5 ayrı göstrim ile sunan pod sistem elektronik sigara kiti kalem vape gibi bir performans ve donanım sunmasada Pod Kit alternatifleri içerisinden verimli ve rahat kullanım ile birlikte aroma lezzet sunumu ve anlık ateşleme gücü iyi bir cihazdır. 

Özellikle DL içimde Vaporesso markasının yeni meshed mesh bobinleri aroma sunumu ve içimi gayet başarılı bir sistemdir. MTL içim olarak daha çok (yeni coil seçeneği sunulmaz ise daha çok sıkı olmayan bir içim sunar. Smok nord, Aspire Nautilus AIO Pod Kit, GeekVape Frenzy (hava ayarlaması yapılabiliyor. Buhar Adam en çok önerdiğimiz Aspire Breeze serisi pod sistem modlarından iyi performans alamadığını idda eden kullanıcıların gözdesi olabilecek rahat kullanım sunuyor.

Özellikleri:

Boyutlar: 18 x 22 x 111mm
Bölme Kapasitesi: 2ml
Bölme: 1.3ohm CCELL, 0.6ohm Örgülü
Pil: 900mAh dahili pil
Pil Göstergesi:% 20 -% 40 -% 60 -% 80 -% 100
Şarj Akımı: 1A
Malzeme: PCTG, Alüminyum

Paket İçeriği:

1 adet PodStick modu
2 adet lmeler: CCELL 1.3-ohm (önceden yüklenmiş) / MESHED 0.6-ohm (kutuda)
1 adet E-meyve suyu şişesi
1 adet USB kablosu
1 adet Garanti kartı

Tanıtım Videosu

Yorum Yap