Pod Mod Nedir? Pod Kit - Pod Sistemler

Yazar Buhar Adam 30/08/2019 1 Yorumlar E Sigara Blog Yayınları,Pod Elektronik Sigara İncelemeleri,Nedir Köşesi,

Pod Mod Nedir? Pod Kit Nedir - Pod Sistemler

Pod Sistemler, Türkiye'de elektronik sigara tabirleri konusunda epey bir karışıklık söz konusu her yeni çıkan sistem ve ürün çeşitleri ile daha da karmaşık bir hal alan Elektronik Sigara terimleri konusunda kullanıcı adaylarının kafası karışıyor olacağını düşünerek elektroniksigaralikitci blog bölümümüz de nedir? kategori başlığı altında topladığımız e sigara tanım ve terimlerine bir yenisini ekleme ihtiyacı doğdu. 

Elektronik Sigara Likitci POD MOD Fiyatları

 

Son bir kaç yıldır pod sistem elektronik sigaların popüleritesinin artmasındaki en büyük sebep de büyük setlere nazanran daha ucuz fiyatlı oluşları daha kolay taşınabilir, saklaablir oluşu, ergonomik bir kullanım sunması ve daha az miktarda kullanım ile daha çok nikotin ihtiyacı karşılayan salt likitlerin çıkmasıdır. Bir çok popüler elektronik sigara üreticisi de artan talep ile birlikte Pod Cihaz çeşitliliğini geliştirerek piyasaya sunmaya hız kesmeden devam etmektedir. Hal böyle olunca Pod Cihaz satışlarında diğer tip e sigaralara oranla artış yaşanmıştır. Sözü fazla uzatmadan Pod Sistem cihazların ülkemizde ve genel olarak kullanılan isimlerinden bahsedelim.

https://www.elektroniksigaralikitci.com/smok-infinix-pod-fiyat

Pod Mod: Pod Sistem Elektronik Sigara Setinin alt kısmıdır yani sadece cihaz olan kartuşsuz likit haznesiz olan kısmıdır. Ama ülkemizde sanki cihazın tamamı olarak algılanır bunun sebebi de satış kısmında ürün ilanlarının POD MOD olarak tanımlanmasıdır. Pod MOD cihazın tamamını içeriyorsa POD Kit nedir ?

Pod Kit, Valla kim ne olarak algılıyor da ne olarak görüyor bilmiyorum ama pod sistem genel cinsini tanımlıyorsa POD KIT'de ürünün tam set olduğunu vurgulaması gerekiyor benim kafam o şekilde çalışıyor en azından. Kit deninde tam set olarak e likit olmadan kullanıma hazır set paket içeriğinden bahsediliyorsa tüm elektronik sigara çeşitleri için pod sistemlerde de durum böyle olması gerekiyor. Bir Pod Kit ürün içeriğinde ürün POD MOD u veya Kit olarak kartuşu takılı şekilde POD KİT bulunur. Yedek kartuş varsa ki çoğu paket içeriğinde bulunmaktadır. Şarj etmek için USB kablo bulunur ve klavuzlar, Kitapçıklar Garanti kağıdı gibidir. Buradan da anlaşılacğı üzere pod kit eğer ürünü tam set alıyorsanız ki standart pod sistemler o şekilde satılır genel bir bilgi yanlışlığı var diyebiliriz. İşin kötüsü Google gibi arama motorlarıda Türkiye'de bu şekilde satılması sebebiyle arama sonuçları ve önerileri olarak bu yanlış üzerinden devam etmektedir.

pod, pod mod, pod kit, pod sistem, vape pod, pod sigara, pod smok, pod mod fiyatları, pod mod tavsiye

Pod Sistem, Küçük ergonamik kullanımı kolay düşük waat çıkış ve pil gücü ile günlük sigara içimi (MTL) vaping sağlayan elektronik sigara cihaz tanımının genel adıdır. Sistem olarak varsaydığımızda kavram olarak da genel pod kit donanımları bunu işlev için üretilmiş cihazlardır.

Ne alaka bu yazının bana ne faydası var derseniz öyle yada böyle ikiside aynı çünkü pod mod diye satılanda aynı pod kit diye satılanda aynı sadece pod'un modu zaten satılmıyor derseniz yazıyı yazmamdaki amaç daha çok oğru olan avrupa ve diğer kıtalarda satış şekli ile doğru olan Pod Kit'dir ben şahsen bunu yaparken daha çok ülkemizde POD MOD olarak biliniyor ve müşteriler tarafından soruluyor dahada önemlisi çeşitli  web tarayıcı arama motorları yanlış olana öncelik vererek aramada ki durumu olması gerekenden aşağı çekiyor. Sıkıntı bu buhardaşlar derdim yani :)

1 Yorumlar

Buhar Adam elektronik sigara likitci:
07/09/2019, 10:35:04 PM, www.buharadam.net
Cevapla

Pod Mod Nedir? sorusuna en kısa ve net cavap şu olurdu heralde ultra kompakt düşük watt çıkışlı pod kartuş sistemi üzerine inşaa edilmiş elektronik sigara çeşitlerinin genel adıdır.

Yorum Yap