Lost Vape Lyra Pod Kit İncelemesi

Yazar Buhar Adam 24/08/2019 0 Yorumlar E Sigara Blog Yayınları,Pod Elektronik Sigara İncelemeleri,

Lost Vape Lyra Pod Kit İncelemesi

Lyra Pod Kit, Dahili 1000mah pil gücü ve 2ml e likit kapasitesine sahip sınırlı DL ve sıkı çekim MTL içim hepsi bir arada pod elektronik sigara kitidir. Hava akım ayarlaması olmayan LYRA pod coillerinde satış seçeneği olarak iki farklı hava debisi bulunan seçenek ile satılır. Tamamen dolu likit ile birlikte 70 gram ağırlıha sahip oldukça kullanışlı ve ergonamik Lyra Pod Sistem mod üzerinde bulunan ateşleme tuşu ile mod geçişleri yapar, içim yapar ve açıp kapatabilirsiniz. Mod, içim esnasında pil durumu, şarj esnasında doluluk oranı ve açık kapalı durum bildirimleri 3 farklı renk ile sınırlandırılmış led ışık bildirimleri takibi kullanımı kolaylaştırır.

Malzeme kalitesi olarak ucuz hissettiren mod ve kartuş plasitk yapısı ve mod üzrinde deri seçeneklerde bulunan ince derimsi kılıf çok kaliteli diyemeyiz ama kendi sınıfındaki pod sistem hava ve mod ayarlama özelliği bulunan bir çok mod ile hemen hemen aynı kaliteye sahiptir. Reçine tasarıma sahip ürünlerde biraz daha tok bir cihaz kullanıyor hissiyatı yaşarsınız.

Hafif DTL ve MTL vaping için 0.6ohm Mesh bobin ve 1.2ohm Kanthal kulanan yedek bobin kafaları hava akım seçeneklidir ve içim 0.6 ohm mesh bobin ile çok çok iyidir. 1.2-ohm MTL coili ile özellikle sürekli içimlerde yüksek watt çıkış modundaysa ısınma yapabilir alt modlara çekmek isteyebilirsiniz ama herhangi bir kuru vuruş denk gelmez. Temiz sorunsuz ve sessiz bir içim sunan bu coiller e likit sıvısı lezzet sunumunda da yoğun aroma tadı verir.

Pil ömrünü yorumlayacak olursak full pil doluluğu ile bir buçuk kartuş içebiliyorsunuz bu da biraz düşük bir pil performansı oluyor emsal modellere bakıldığında iki katı performans sunan DL ve MTL içim sağlayan pod sistemler var diyebiliriz. Şarj ederken vaping yapamamak da işin ekstrası oluyor. Günlük normal kullanımda yarım günü orta ayarda dl olarak geçirebilirsiniz. MTL bobin ile düşük watt çıkışında biraz daha uzun.

Türkiye'de takribi olarak 230 - 280 lira civarında perakende fiyatı olmasını beklediğim Lost Vape Lyra 20W Pod Kit elektronik sigaraya yeni başlayacak olan kullanıcılar için iyi bir model olabilir. Sağlam ergonamik ve kullanışlı olan bu pod'u almak için sebepleriniz şunlar olabilir;

çarpıcı renk ve bitiş seçenekleri
İyi yapı kalitesi ve sağlam el hissi
Uygun kordon eki
Kartuşlar nispeten güvenlidir ancak çıkarılması kolaydır
Ergonomik ağızlık kullanmak bir zevktir
Bobin başlarındaki tırtıklı düğme, çıkarmayı kolaylaştırır
Dolum portları herhangi bir damlalığı barındırabilir
Likit penceresi tüm kartuş içeriğini gösterir
İki dahil rulo
1.2-ohm bobinine MTL çekilişi
0.6-ohm bobini Flavorful sınırlı akciğer vuruşu sağlar

Lost Vape Lyra 20W Pod Sistemi Özellikleri:

Boyutlar - 96,8 mm, 30,8 mm, 15,8 mm
Entegre 1000mAh Şarj Edilebilir Pil
Maksimum Watt Çıkışı: 20W
3 Güç Seviyesi
Tek düğme operasyonu
İsteğe Bağlı Dişli İpi Bağlama Noktası
Yan Hava Akışı Yuvaları
LED Pil Ömrü Gösterge Halkası
Pod Bağlantısına Yapış
2 mL Kapasite Pod
Üstten Dolgu Sistemi - Çift Bağlantı Noktalı
Ağızlık Kapağı Bobin ve Doldurma Bağlantı Noktalarını Gizler
Kayıp Vape Lyra Coil Serisi
0.6ohm Hasır Bobin
1.4ohm MTL Bobin
Dişli Bobin Bağlantısı
Kısa devre koruması
Zayıf Akü Koruması
Sıcaklık koruma
Düşük Direnç Koruması
Yüksek Direnç Koruması
MicroUSB Bağlantı Noktası
Uygun

Paket İçeriği:

1 Adet Lyra Pod Mod
1 Adet Lyra Pod Kartuş
1 0.6ohm Hasır Coil
1 1.4ohm MTL Coil

Ürün Tanıtım Videosu

Yorum Yap