Catchie Pod İncelemesi

Yazar Buhar Adam 13/08/2019 0 Yorumlar E Sigara Blog Yayınları,Pod Elektronik Sigara İncelemeleri,

Catchie Pod İncelemesi

Catchie Pod Sistem Kiti, 3 çeşit aroma seçenekli kendinden dolu olarak gelen kullan at şeklindeki 1,7 ml kapasitesli pod kartuşların her biri iki sigara paketi kadarlık içim sunar. Cihazın pil gücü üretici tarafından 360mAh olarak belirtilmiştir. yaklaşık tek şarj ile 500 içim yapılabilmektedir. Tuşsuz rahat bir kullanım sunan Catchie Pod kit'in yeni teknolojisi olan nefes sensörüne entegre barometrik anahtarla kolayca harekete geçen otomatik çizim, 0.001 ATM ile harekete geçen nefes sensörü ile hızlı bir çekimden ziyade çok hafif bir içim ile de aktif olan sistemin kullanımı çok daha ergonamik ve sıkı mtl içim yapmak için başarılıdır. İlk başlangıç seti olarak ergonomik ve kullanımı basit pod sistem ile gelen 3 çeşit pod lezzetlerini kısaca değerlendirecek olursak

1-) Nuts Tobacco, çeviz ve fındık ile harmanlanmış içimi çok başarılı güzel bir pod e likiti olmuş

2-) Green Been, Çin mutfağından bildiğimiz mung fasulyesinin biraz fresh hali ile içim deneyimi sunuyor diyebiliriz.

3-) Cool Menthol, Adında anlaşılacağı üzere soğuk mentol tadında bir içim sunar ve epey soğuk bir içimi vardır Halo marka mentollü ve buzlu e likit sıvılarını kullananların benzer görebileceği bir içimi vardır.

Sonuç olarak fiyat olarak biraz pahalı gelebilir çünkü başlangıç seti olarak 3 pod ile birlikte gelmesine rağmen perakende satış fiyatı 350 tl civarındadır bu da benzer pod elektronik sigara modellerine göre biraz pahalı bir fiyattır hatta pod sistem elektronik sigara pazarının lideri olan Jull ile yarışır bir fiyata sahiptir. Bu kadar para verilir mi? diye soranlar için sadece 3 tat sunması göz önünde bulundurulacak olursa ve birisi bu tatların bilindik bir tat olmaması da beğeniyi zorlayabilir bu sebeple zor bir seçim olacaktır.

Catchie Pod Sistem Teknik Bilgileri:

95 mm x 23 mm x 12 mm
46 g
Sabit 10 watt çıkış

360mAh Pil Gücü
1,7 mL kapsül kapasitesi
% 3 nikotin
Geçiş şarjı

Catchie Pod Kit Kutu İçeriği:

Catchie bataryası
3x Catchie lezzet kabukları
Mikro USB şarj kablosu

 

Yorum Yap