Kandypens K-Vape Pro İncelemesi

Yazar Buhar Adam 29/07/2019 0 Yorumlar E Sigara Blog Yayınları,

Kandypens K-Vape Pro İncelemesi

Kandypens K-Vape Pro, Ömür boyu pil ömrü garantisine sahip yeni bir satış stratejisine ile iddalı bir kuru ot buharlaştırıcısı olan K-Vape Pro 1100mAh dahili pil gücü ve 0,5 gram seramik ısıtma haznesi, 428F'de maksimize edilmiş dört sıcaklık ayarı bulunur. Soğutma teknolojine sahip cam driptipli ergonamik hafif ve ucuz ( 600TL) fiyatı bulunan pod kartuş tarzı ısıtma kafaları 2 adet paket içeriği ile gelmektedir.

Alkollü ot karışımları harici tüm ot tiplerini hızlı ısıtma ve yüksek kalite ile buhar üretimi sağlaması ile popüler olan Kandypens'in en yeni ve gelişmiş elektronik sigara ot buharlaştırıcısı K-Vape Pro şimdilik sadece siyah renk tek seçenek olarak elektronik sigara piyasasında satışa sunuluyor. 4 farklı sıcaklık modu bulunan mod renkleri şu şekildedir. Sarı: 350F, Yeşil: 375F, Kırmızı: 400F, Mavi: 428F. Fazla ısıtma engelleme özelliği ile hem pil performansı hemde ısıtıcı rezistansın kullanım ömrü uzun tutulmaktadır. Ağızlık başlığı kısmı içerisinde yer alan duş kafası benzeri aliminyum plakanın ısınması ile sağlanan buhar direkt olarak içime geçez arada soğutu görevi gören EGO AIO tankının benzeri bir driptip yapısı ile ısıtılan buharın z şekline benzer bir tırtıklı hava kanalından geçerek soğuk bir içim deneyimi sağlanır.

Kullanım olarak kısa bilgi verecek olursak öğütücü ile hazırlanmış kuru otunuzu 0.5 gram'a kadar ısıtıcı hazneye koyarak cam ağızlık başlığını üzerine kapamak ve ateşleme tuşuna basmak... İşte bukar kolay. Sonrasında en yüksek ısıtma ayarındaysanız 30 saniye kadar beklemek ve sonra vaping. Isınma süresi 4 kademe farklılık gösterir ve cihaz içime hazır olduğunda led ışık bildirimi ile kullanıcı uyarılır. 

Genel olarak bitkinizin lezzetini çok yoğun buhar üretimi ile sağlamasada gerçekten kaliteli ve canlı tatlar yakalandığını söyleyebiliriz. Tek problem şarj etme süresinin yavaşlığı diyebileceğimiz K-Vape Pro ot buharlaştırıcı hepsi bir arada başlangıç seti elektronik sigarayı şarjda iken de kullanabilirsiniz. Bu özelliği de geç şarj olma sorunlarında kullanımı kolaylaştıran olumlu bir özelliktir.

Artılar:
Kullanımı kolay
Uzun ömürlü batarya
Hafif
Dört önceden ayarlanmış kullanıcı modları
Eşit ısıtma
Güçlü etkileri
İyi lezzet ve buhar
Güzel tasarlanmış ağızlık
Bataryada ömür boyu garantilidir.

Eksileri:
Uzun şarj

Teknik Bigisi:

Kuru Otlar için Taşınabilir Buharlaştırıcı
Büyük (0.5 gram) Seramik Odası
25 İkinci Isınma Süresi, Hibrit Konveksiyon / İletken Isıtma
4 Sıcaklık Ayarları (350 ° F, 375 ° F, 400 ° F, 428 ° F)
Ağızlık Soğutma Teknolojisi

 

Sonuç olarak zamanla ömrünü yitiren değiştirilemez pilli pod modlar da ömrünü doldurma sorununu bu cihaz görmüyoruz çünkü pil ömrü konusunda değişim garantisi vermesidir. Küçük ve haif buharlaştırıcı e sigara cihazı eşit ısıtma özelliği, 4 farklı sıcaklık modları ve iyi derecede içim deneyimi sunmasıdır.

Paket İçeriği:

K-Vape Pro batarya cihazı (1100 mAh değerinde)
2 x K-Vape Pro cam ağızlık ünitesi
2 x duş başlığı ekranı (ağızlıklara takılı)
Silindirik temizleme fırçası
Mikro USB şarj cihazı

Yorum Yap