Fenomen Salt Likit Çeşitleri ve İçerikleri

Yazar Buhar Adam 25/07/2019 0 Yorumlar E Sigara Blog Yayınları,Likit Blog Yayınları,

Fenomen Salt Likit Çeşitleri ve İçerikleri

Fenomen Salt Likitler, Yerli e likit markası FENOMEN'in yüksek kaliteli aroma, Nbase ve Salt Nikotinlerle üretmiş olduğu 7 çeşit pod sistem elektronik sigara likit çeşitlerini ve içeriklerini yakından tanıyacağız. Bir çok yerli üretim e likit sıvısına nazaran daha sert bir içime sahip olan Fenomen salt likitler genel olarak boğaz vurumu başarılı nikotin gücü gerçek seviyede yoğun ve doyurucudur. %50VG oranına sahip olması nedeniyle coil direnci en yüksek olan MTL tanklar, coiller ve Pod kartuşlarda uzun ömürlü kullanım sağlar.

İnceleme ve tanıtım yazımızı yazarken Fenomen Prince içiyorum ve kullanım deneyimi olarak son derece başarılı olduğunu söyleyebilirim. Yoğun bayıcı bir tat olmaması güzel zincirleme çekimlerde bile rahatsız etmiyor. 50mg nikotin gücündeki içimi hafif likit isteyenler için yoğun bir içim verebilir ama sert salt likit sevenler için iyi bir içime sahip. Küba Tütünü ve Yer Fırstığı tatları içeriren Prince salt likit sade tütünden ziyade yer fıstığı tatlarının da arka planda kendini hissettirmesiyle tat olarak tatlı olmayan keyifli bir içim sağlayan karışım olmuş ve farklı bir lezzet diyebilirim. GeekVape Frenzy Pod Kit'de kullandığım 1.2ohm dirence sahip GeekVape NS N80 coil ile temiz ve sade bir tat aldığımı söyelebilirim. Konu başlığını fazla dağıtmadan 25mg, 35mg ve 50mg salt nikotin seçenekleri ile satışı devam eden FENOMEN Salt likit ürünleri ve içeriklerini sıralayalım.

FENOMEN SALT LİKİT ÇEŞİTLERİ ve İÇERİKLERİ

1-) Coffee, Kahve sevenlerin yeni tutkusu... Özenle hazırlanmış yeni formülü ile pod sistem elektronik sigara kullanıcıları için yoğun ve sert içimli kahveli salt likit ürünüdür.

2-) Hot Summer, Yaz aylarının vazgeçilmez egzotik tatları Ananas, Mango ve Kavunun mükemmel uyumu şimdi 25, 35 ve 50mg nikotin gücü seçenekleri ile Fenomen kalitesiyle MTL içim sevenleri vazgeçilmezi oluyor.

3-) Lemon Paradise, Alt tonlarda gizli kokteyl ile harmanlanmış tatlı ve ekşi limon tatları karşımı bu yazı daha serin geçirtecek eşsiz bir vaping deneyimi sunuyor.

4-) Nutscream, Muz ve çileğin serinletici tadına fındık ve krema eklenmiş olan bu lezzet pod elektronik sigara kullanıcıları için çok ayrı bir lezzet şöleni sunuyor.

5-) Pinky Dream, Çilek, Greyfurt, Portakal ve Vişne tatları karışımının mayhoş ve birbirini tamamlayan uyumlu lezzeti bu şişede...

6-) Prince, Küba purosu tütününün yer fıstığı ile uyumu sert içim deneyimi ayrı ve tarifsiz bir içim deneyimi sunuyor.

7-) T-Nutz, Kuruyemiş ve tütün tatları karışımı sert nikotinli salt likit olan Fenomen kalitesiyle MTL içim yapan elektronik sigara kullanıcılarının beğenisine sunuldu.

Yorum Yap