SMOK Novo Pod Kit İncelemesi

Yazar Buhar Adam 24/07/2019 0 Yorumlar E Sigara Blog Yayınları,Pod Elektronik Sigara İncelemeleri,

SMOK Novo Pod Kit İncelemesi

Smok Novo, Günlük vaping için son derece rahat ve konforlu kullanım sunan Novo Pod elektronik sigara kiti çakmak boyutuna yakın bir ebattadır ve tuşsuz kolay bir kullanım keyfi sunar. Tasarım olarak cobra yılan dersisi deseni ile şık bir görünüme sahiptir ve dış malzeme kalitesi sağlamlık hissi uyandırır. 2ml e likit kapasitesine sahip 1.2 ohm dirençte iki adet novo pod kartuş ile birlikte gelen kutu içeriği genelde 1 kartuş ile satılan pod sistemlere nazaran çok iyi bir pazarlama unsuru olmuş diyebiliriz. 450mAh dahili pil hızlı şarj olabilme özelliğine sahiptir ve normal kullanımda 2ml likit kapasitesi ile tek seferlik şarj etmede tam günü hemen hemen rahat çıkarabilmektedir. Ayrıca 1.5ohm ve 0.8ohm mesh coil seçeneklerini de ayrıca satın alarak kullanabileceğiniz Smok NOVO pod sistem sıkı mtl, yarı sıkı mtl ve gevşek içim seçeneklerini sunmaktadır.

1.2 ohm coilli kartuşu ile yapılan içim performansı değerlendirmelerinden söz edecek olursak sıçratma, akıtma ve ses çıkarma sorunları yaşamadan sıkı bir içim ile zengin aroma sunumunu kuru vaping çarpmadan seri çekimlerde bile çok başarılı olduğu söyleyebiliriz. Kullanım konforu olarak kaygan ve avuç içinde kaybolan mini boy pod mod üzerinde yer alan led bilidim renkli ışıkları ile pil durumunu ve şarj dolum esnasındaki oranları anlık olarak takip edebilirsiniz. Paket içerisinde çıkan bir başka parça ise usb şarj etme kablosudur. Android telefonlarda olduğu gibi universal micro usb diye geçen genel olarak her yerde rahatlıkla bulunabilen küçük bir şarj etme kablosu yer alır. Pawer bank, bilgisayar, Cep telefonu şarjı gibi şarj aletleri ile rahatlıkla şarj edilebilir. Siyah, Kırmızı, Beyaz, Gökkuşağı, Otomatik Pembe, Kraliyet Mavisi, Prizma Mavisi, Yeşil renk seçenekleri bulunan Smok NOVO Pod Kit'in perakende satış fiyatı 200 ile 250 tl arasında değişkenlik göstermektedir. Türkiye'de kim ne fiyat tutturursa mantığı ülkemizde en çok talep gören NOVO POD ve kartuşu için de geçerli.

Sonuç olarak SmokTech coillerinin performansının genel olarak çok iyi olduğunu biliyoruz. Likit lezzet sunumu olarak başarılı bu coillerdeki şanını Novo Pod sistem kartuşlarında da göstermesi bizi şaşırtmasa da çok çok başarılı boğaz vurumu ve MTL içim deneyimini iyi bir aroma vermesi başarılı olmuş. Küçük ergonamik ve kullanımı kolay bir pod sistem satın almak isteyen e sigara kullanıcı adaylarının veya pod modellere geçiş yapmak isteyenlerin ilk tercihleri arasında ilk sırayı alabilecek eksi yönleri çok az kullanımı keyifli bir pod sistemdir.

SMOK NOVO Pod Kit Özellikleri:
Boyutlar - 24,3 mm ile 88,3 mm, 14,3 mm ile
Entegre 450mAh Şarj Edilebilir Pil
Watt Çıkış Aralığı: 10-16W
Gerilim Giriş Aralığı: 3.3-4.2V
Doğrudan Gerilim Bazlı Çıkış
Çekmeli Aktif Ateşleme Mekanizması
LED Işık Pil Göstergesi
Kobra Kaplama Paneller - Zarif Tasarım
Doldurulabilir Pod Sistemi - Değiştirilebilir Kartuş
2 mL Suyu Kapasitesi - Yan Doldurma Yuvası
Yatay Bobinli Atomizer
Hava Tahrikli Pod Sistemi
Ergonomik Eğimli Ağızlık
8 Saniye Kesme Koruması
Kısa devre koruması
Alçak Gerilim Uyarısı
MicroUSB Port Şarj Sistemi
Propreitary Manyetize Bağlantı


Paket İçeriği:
1 NOVO Pod Kit
2 NOVO Pod Kartuş
1 MicroUSB Kablosu
Kullanım kılavuzu

SMOK Novo Pod Sistem Kiti Tanıtım Videosu

Yorum Yap