Logic Pro Pod Kit İncelemesi

Yazar Buhar Adam 24/07/2019 0 Yorumlar E Sigara Blog Yayınları,Pod Elektronik Sigara İncelemeleri,

Logic Pro Pod Kit İncelemesi

Logic Pro, İnce ve uzun silindir şekli nedeniyle daha çok kalem tipi elektronik sigarayı andıran hazır önceden doldurulmuş ve kullan at katuşlu pod sistem kiti dahili 650mAh pil gücüne sahiptir. dış malzeme kalitesi her ne kadar ucuz dursa da tütünlü sigarayı bırakmak için hızlı ve zahmetsiz kullanım isteyen e sigara kullanıcı adaylarının özellikle 18mg nikotin gücündeki pod kartuşlarla kullanımda harika bir boğaz vurumu eşliğinde yüksek aroma lezzeti alacaklarını ve içim deneyimi olarak çok kaliteli bir vaping'in kullanıcı adaylarını beklediğini söylemek yanlış olmaz.

Tütünlü ve mentollü tütünlü tatlarda 12 ve 18mg nikotin seçenekleri bulunurken meyveli tatlarda sadece 12mg nikotin tek seçenek olduğunu ve doyuruculuk bazında 18mg nikotinli seçeneklere nazaran 12mg da kullanım epey basitleşir ve yetersiz gelebilir. 12 mg nikotinli olan Karpuz, Vanilya ve Yabanmersinili pod kartuş seçeneklri biraz hafif diyebiliriz. Tütünlü kiraz karışımı olan pod kartuş ile yapılan uzun içim denemelerinde herhangi bir kuru vuruş, likit akıtma, sızdırma gibi sorunlar ile hiç karşılaşılmamıştır. 

Bir çok güvenik devre koruma özelliği bulunan Logic Pro Pod Sistem kitini 10 dakika kullanmadığınızda kendiliğiden kapanma özelliğine sahiptir. Pil şarj olurken kullanılamaz ve 70 dakika kadar süre içerinde tam dolum sağlanmaktadır. Ayrıca özellikle belirtilmesi gereken genelde e sigara cihazları gibi Mikro USB portlu değildir. Özelşarj aleti iile birlikte satışa çıkarılan Logic Pro modelinde  tek seferlik şarj bir buçuk pod'u kullanabilirsiniz.

Tekinik Bilgisi:

Boyutlar: 136 mm x 14 mm
Ağırlık: 40 gram
Kartuş kapasitesi: 1.5 mL
Pil kapasitesi: 650 mAh

Kit İçeriği:

1 adet Logic Pro Mod
1 adet Dritip
Kapsül durumda
USB şarj cihazı

Yorum Yap