2019 Yılının En iyi RTA Atomizerleri

Yazar Buhar Adam 23/07/2019 0 Yorumlar E Sigara Blog Yayınları,

2019 Yılının En iyi RTA Atomizerleri

2019 yılı en iyi RTA modelleri, Rebuildable Tank Atomizer modelleri en iyiler sıralamamızda öncelik tabiki e likit lezzet sunumu olacak ve sonrasında sızdırmazlık, kurulum ve kullanım kolaylığı, sızdırmazlık, sıçratmama ve sezsiz çalışması gibi kriterlere göre en iyi RTA Atomizer modellerini en iyeden geriye doğru sıralayacağız ve bu RTA modelleri ile ilgili kısa kısa bilgi vereceğiz.

2019 yılının en iyi RTA atomizer modelleri;

1-) GeekVape Zeus X RTA Atomizer, çift sarıma uygun üretici tarafından sızdırmazlık garantisi ile satılan bir atomizerdir. 4.5ml likit kapasitesi bulunan atomizer gelişmiş hava kanalları iç hava akışı sistemi ile e-likit sıvısını en iyi lezzet ve buhar performansı ile sunar. 

2-) Wotofo Profile Unity RTA, 25mm çapındaki tank NexMesh Mesh bobinler ile elektronik sigara içimi hakkındaki düşüncelerinizi değiştirmek için inanılmaz derecede pürüzsüz, saf bir lezzet sunar. Ayarlanabilir hava akımı ve PEEK yalıtıcısı, standart bir tankla karşılaştırılabilir derece geniş likit kapasitesi sunar.

3-) Vandy Vape Revolver RTA, 25mm çapında olan tek sarım yapılabilir rta ile kullanım ve likit lezzeti konusunda keskin tatlar bırkır besleme pimleri ile ayarlanabilir güverte rahat kullanım imkanı sunar.

4-) GeekVape Zeus Dual RTA, 26mm çapında 4 farklı sarıma imkan veren geniş güverteli ve likit hazneli RTA atomizer modeli 4ml likit kapasitesine sahiptir. Yarı sert içim deneyimi sunan Zeus Dual 

5-) GeekVape Creed RTA, 6.5ml e likit kapasitesi buluna Creed RTA geniş uçlu kolay ve çeşitli sarım şekillerine imkan veren geniş güverteli fiyatı uygun atomizerdir.

6-) OFRF Gear RTA, 24mm çapındaki atomizer kolay kullanım imkanın yanı sıra likit aromasının tadını bol bol sunan OFRF Gear RTA kusursuz keskinlikle hem rahat bir kullanım hemde çeşitlilik sunar.

 

Yorum Yap