FEELM Yeni Nesil Seramik Bobin Teknolojisi

Yazar Buhar Adam 18/07/2019 0 Yorumlar E Sigara Blog Yayınları,Nedir Köşesi,

FEELM Yeni Nesil Seramik Bobin Teknolojisi

FEELM Wicking Technology, Elektronik Sigara kullanıcılarının yakından tanıdığı Vaporesso markası'nın ürünlerini üreten Çin menşeyli firma Çin merkezli Smoore Technology'nin yan kurulu olan FEELMTech tarafından geliştirilen coil ve pamuksuz yeni nesil seramikten yapılmış salt Nic e likit sıvılarını ısıtma elemanı Çin teknoloji fuarında büyük ilgi gördü.

FEELM Yeni Nesil Seramik Bobin aslında bir bobinli ısıtma sistemi değildir. Alt kısmında yer alan kısa artı eksi kutuplar ile entegre taşın ısınmış hali olarak düşünülebilir bu yenilikçi sistem geleneksel coilli fitillemelere oranla çok daha sessiz, sıçratma yapmadan ve yoğun e likit lezzet sunumunu başarıyla sağlıyor. 2ml E Likit kapasitesi bulunan seramik parça içerisinde ısınan e likit sıvısı tatları oldukça keyifli bir içim sunuyor. FEELM Pod Sistem Kiti ile eşleşen bu hazır kartuşlar kendinden likitli olarak geliyor. Bu özellikte bir fitillemeye sahip tekrar doldurlabilir pod başlıkları çok tercih edilirdi diye düşünüyorum ve pamuklu sisteme göre daha uzun ömürlü olabileğini düşünüyorum. Bence piyasa bozulmaması için bu teknolojiyi devreye sokmuyorlar coil satış yapabilmek için kullan at kartuşlarda biraz daha kırılgan eskiyebilir halini pazarlamış olmaları kuvvetle muhtemel.

Genel olarak kullanıcı yorumları bir kaç müşteriden de yola çıkarsak epey beğenilmiş lezzet sunumu olduğu ortak noktası. Yazıda dirençten bahsedemiyoruz çünkü bobin sarımı vs yok ama mtl içimden yola çıkacak olursak 1.2 ohm dirence tekbül ediyor olabilir. Elektronik Sigara kullanımının her geçen gün artması ve yedek parça olarak coil ve kartuşların satışının pazar payı düşünüldüğünde sanrım ne yazıkki tel ve pamuklu sistemlerin önüne hiç bişey geçemeyecek.

FEELM Wicking Technology Tanıtım Videosu

Yorum Yap