Kangertech Gem Pod İncelemesi

Yazar Buhar Adam 12/07/2019 0 Yorumlar E Sigara Blog Yayınları,Pod Elektronik Sigara İncelemeleri,

Kangertech Gem Pod İncelemesi

Gem Pod Kit, Kangertech firması elektronik sigaranın piyasaya ilk çıktığı yıllarda ilk 3 büyük firma olarak baş göstermiş olsa da son bir senedir adından pek söz ettirememiş ve ölü bir sessizliğe bürünmüştür diyebiliriz. Son yıllarda popüleritesi hızla artan pod sistem e sigara modellerine artan yoğun rağbeti fırsat bilerek eski şahşalı yıllarına dönmek istemiş olsa da Gem Pod Sistem kiti bu girişim için sanıyorum biraz yetersiz kalmış gibi görünüyor. 500mAh dahili pil gücü gün içerisinde tek seferlik şarj ile tam günü çıkarabilmektedir. Tabi cihazın freebase e likit sıvılarını da desteklediğini dikkate alınca geleneksel nikotinli e likit sıvıları ile tek seferlik şarj yetersiz kalacaktır ve likit haznesi de aynı şekilde. Fakat bu boyut ve ağırlıktaki bir pod sistem bundan fazlasını da beklemek biraz abest kaçacaktır.

2Ml e likit kapasine sahip 1.2 ohm dirençteki doldurulabilir pod kafaları oldukça sağlam ve likit dolumu basittir. Kauçuk yerine sert plastik açılarak likit dolumu gerçekleştiriliyor ve likit dolumu kanalı koruyucusu olsada oldukça geniş olduğundan kolay bir likit dolumu ile birlikte akma, damlama gibi sorunlar bulunmuyor. Bir pod mod ile bol buhar üretimi ve gevşek içim yapmak için ideal olan kartuşların 1.2 ohm ile bu işi başarması da hayret verici bir durum öyle geliyor ki cihazın watt çıkışı gücü biraz fazla kaçmış ne? nereden bu kanıya varıldı diye sorulacak olursa zincirleme çekimlerde kuru vuruş isabeti normal içim üzerine çıkıyor. Uzun süreli vaping deneyimleri de aynı şeyi gösteriyor ki bu dirençte bir bobin sarımı ile DL içime tam yakın buhar üretimi ve serbest çekimi yakalamak biraz zordur.

Tasarım ve ergonamisine gelince Gem pod çift renkli tasarıma sahiptir. Orta kısım her renkte siyahtır ve dış kanatlar renklidir ve bu renkler cihazın renk seçeneğini oluşturur. Malzeme kalitesi veboya kalitesi son derece başarılı ele yakışan güzel bir dış çerçeveye sahiptir. Gem yazısının e harfi led pil ve on off durumunu göstermektedir. Son derece şık ve havalı görünüyor. Üç ışık:% 65'ten fazla , İki ışık:% 65 ila% 30 arasında, Bir ışık:% 30'dan az olarak pil gücünü göstermektedir.Standart kabul edeceğimiz 5 seri tık ile açıp kapanan Pod kit aslında buhar üretimi, e likit lezzet sunumu ve boğaz vurumu adına başarılı diyebiliriz fakat kuru vapingin seri çekimde engelenememiş olması eksik bir noktasıdır denebilir. 

Genel anlamda gevşek bir içim ile sert boğaz vurumu yaparak içim sevenlerin hoşuna gidebilecek bir içim deneyimi sunuyor. Fiyat olarak kendi alanında rakibi denebilecek aynı ebattaki minifit, WYE pod Sistem gibi modellerle aynı fiyata sahiptir. 150 180 tl civarında perakende satış fiyat makul. Full siyah, pembe, mavi, gökkuşağı, yeşil, gümüş renk seçenekleri ile satışa sunulan Kangertech Gem Pod Kit Buhar Adam güvencesi ile ESL Elektronik Sigara satış sitemizde sizleri bekliyor.

Teknik Özellikleri:

500mAh Kolay USB şarjlı dahili pil 
Orijinal ve daha saf lezzet için gelişmiş seramik bobin 
2ml Kolay alt doldurma ile doldurulabilir kapsül 
Uygun düğmesiz tasarım 
Üç LED gösterge ışığı

Kutu İçeriği

1 Ad. GEM Pod Mod
1 Ad. GEM Doldurulabilir Pod
1 Ad. USB Şarj Kablosu
Kullanım Klavuzu

Ürün İncelem Videosu

Yorum Yap