Rincoe Neso X İncelemesi

Yazar Buhar Adam 27/06/2019 0 Yorumlar E Sigara Blog Yayınları,Pod Elektronik Sigara İncelemeleri,

Rincoe Neso X İncelemesi

Rincoe Neso X Pod Sistem, Juul Pod Kit benzeri sıkı bir çekim deneyimini doldurulabilir kartuşlu elektronik sigara'da denemek isteyenlerin hoşuna gidebilecek küçük boyuta ve hafifliğe sahip Neso X Pod Kit kartuşunun olumsuz yanlarına rağmen yine de denenebilir bir cihaz diyebilirim. Boğaz vurumu güçlü sıkı içim fakat aroma lezzet sunumu olarak emsallerine oranla biraz vasat bir performans çizen NESO X pod kartuşları arasıra kuru vuruş, ses çıkarma ve bobininin çabuk yanması gibi sorunlarla beraber geliyor. Aslına bakacak olursanız tatlı salt likit sevenlerin fazla yanaşmaması gereken sade tatlar sevenlerin de denemeden satın almaması gereken bir model denilebilir. 1.3ohm dirençteki bobin çabuk bitiyor ve kuru vaping hissiyatı sıklıkla olmasa da yaşanabiliyor. Bu boyuttaki bir pod cihaz için 1.8ml e likit haznesi standart olarak kabul edilebilir. Likit dolumu basit ve sorunsuzdur. Pil gücü de artı olark görülebilir normal 350mAh pilli podlara göre daha uzun kullanım ömrü ve hızlı dolma gibi bir özelliği var. Oratalama yarım saat kadar bir sürede tam dolum gerçekleşiyor.

Neso X Pil duru bildirim led ışığı Neso'dan gelen N amblemi üzerinden verilmesi şık bir görünüm sunuyor. Tam dolu veya %50 den yukarı bir pil doluluğundaysa beyaz ışık, %30'un altına indiyse pil doluluğu veya tam boş ise kırmızı ışık ile pil durumunu takip edebiliyorsunuz.

Pürüzsüz hatta emsallerine oranla kaygan denebilecek pod kit işçiliği son derece iyi ve sağlamlık hissi veriyor. Önerimiz %60VG oranından yüksek VG ye sahip likitlerle zaten kartuşunun uzun süreli kullanım sürmemesi de göz önüne alınınca çıkılmaması gereken kırmızı noktanız olması gerekiyor. Uzay gri, mat gümüş, mat siyah, yanan kırmızı renk seçenekleri ile perakende satışa çıkan Rincoe Neso X Pod Kit'in ortalama fiyatı takribi olarak 170 TL civarındadır. 

Neso X Pod Kit Özellikleri:

Hepsi Bir Arada Tasarım
Boyutlar - 110.5 x 20.5 mm, 12 mm
Entegre 350mAh Şarj Edilebilir Pil
Gerilim Çıkışı: 3.3V
Direnç: 1.3ohm
Alüminyum ve Plastik Şasi Yapımı
Çekmeli Aktif Ateşleme Mekanizması
Nano Kaplama Teknolojisi
LED Pil Ömrü Gösterge Işığı
Doldurulabilir Pod - Değiştirilebilir Kartuş
1.8 mL Pod Kapasitesi
Bobin Dayanımı: 1.3ohm
Yan Doldurma Sistemi - Silikon Tıpa
Manyetik Pod Bağlantısı
10 Saniye Kesme
Düşük voltaj koruması
Kısa devre koruması
Şarj koruması
MicroUSB Bağlantı Noktası


Paket İçeriği:

1 Adet Neso X Pil
1 Adet Neso X Pod
1 Adet MicroUSB Kablosu
1 Adet kullanım kılavuzu
1 Adet Sertifika Kartı
1 Adet Garanti Kartı (Türkiye'de geçerli değildir).

Genel olarak kısa özet geçmek gerekirse sıkı bir MTL içim yapılabilir Uwell Caliburn pod, Smok Infinix veya Moti benzeri dolu bir içim sunsa da örnek verdiğimiz modellerden aroma lezzet sunumu olarak altında kalmıştır ve Kuru vuruş ile birlikte coilinin uzun süreli kullanım sunmaması da belirgin eksi yanlarıdır.

Yorum Yap