Innokin Z-Biip İncelemesi

Yazar Buhar Adam 09/06/2019 0 Yorumlar E Sigara Blog Yayınları,Pod Elektronik Sigara İncelemeleri,

Innokin Z-Biip İncelemesi

Z-Biip Pod Sistem, Dahili 1500mAh şarj edilebilir pil kapasitesi ve 2ml e likit kapasitesine sahip (daha sonra üretici 4ml likit kapasiteli kartuşları piyasaya sunacağını duyurdu) hepsi bir arada başlangıç seti şeklinde sunulan Pod Sistem'in en önemli özelliliği işitsel özelliği ile adında da anlaşılacağı üzere pil durumu ve çıkış gücü seviyelerini bildiren Biip sesi çıkarma kabiliyetidir. Aynı zamanda 3 led göstege ile de bu durumları takip edebilirsiniz ve sesli uyarıları basit bir şekilde pasif konuma getirebiliyorsunuz. Özellikle sıkı ve orta gevşek MTL içim sevenler için çeşitli coil seçenekleri bulunan Z-Biip Pod markanın Zenith Z coilleri ile tam uyumludur ve hava ayar kanalı bulunmaktadır. 0.8-ohm tek telli Kanthal bobin sarımlı yedek başlık 15-18 watt arası kullanım için idealdir, 0.5-ohm'luk Pleksus Kanthal bobini 14-19 watt aralığında kullanım için üretilmiştir. Likit lezzet sunum yoğunluğuna bayılacağınız uzun ömürlü coilleri takıp çıkarmak ve likit dolumu son derece kolaydır. %70VG likitler dahi kullanımı mümkün olan coiller geleneksel likitler ve salt likitler ile yüksek performans ile şaşırtıcı sonuçlar veriri ve sıçratma, akıtma ve içim esnasında herhangi bir ses duyulmaz.

1500mAh pil tek şarj ile tm günü çok aşırı kullanmamakla beraber rahat çıkarıyor diyebiliriz. Şarj esnasında da kullanabiliyorsunuz ve tam boş pil yaklaşık 2 saat içinde doluyor. 3 ışık yanıyorsa cihaz tam şarjlı 2 ışık yanıyorsa %50'nin altında doluluk ve tek ışık yanıyorsa cihazı şarja takmanın zamanı gelmş demektir. aynı zamanda bip sesleri ile de uyarılıyorsunuz isteğe bağlı açık kullanılırsa.

Sonuç olarak artı yönü çok olan eksi yönü de az olan likit lezzet sunumu muhteşem bir pod sistem olan Innokin marka Z-Biip Pod Kit 4 farklı coil seçeneği ile kullanılabilen hava ayar  ve 3 kademe çıkış gücü ayarlanabilir sesli uyarı özellikleri ile donatılmış donanımsal ve yazılımsal olarak çok iyi bir Pod Sistem diyebiliriz. Parlak Pembe, Parlak Siyah, Parlak Beyaz, Kum Bronzu, Kumlu Zümrüt renk seçenekleri ile satışa sunulan Innokin Platform Z-Biip'in ortalama satış fiyatı 300 Tl civarındadır.

Innokin Platform Z-Biip 16W Pod Kit Özellikleri:

Hepsi Bir Arada Tasarım
Dmitri Afogatis ve Phil Busardo ile İşbirliği ile üretildi
Tuz ve Freebase Nikotinli Likit ile uyumlu
Entegre 1500mAh Şarj Edilebilir Pil
Watt Çıkış Modları - 11W, 14W, 16W
Dayanıklı Çinko Alaşımlı Şasi Yapımı
Yana Monte Atış Düğmesi


2 mL Yeniden Doldurulabilir Pod Kartuşu
0.48ohm Z-PLEX3D Kanthal Hasır Bobini
1.6ohm Z Kanthal Bobini
Tüm Z Coil Line ile uyumlu
Ayarlanabilir Hava Akışı Kontrolü
Koruyucu Ağızlık Kapağı
Üst Kapak Büküm Dolum Sistemi
Sesli Gösterge Sistemi - Pod Ek Uyarısı, Pil Durumu, Şarj Tamamlama
MicroUSB Bağlantı Noktası

Paket İçeriği: 

1 Adet Innokin Platform Z-Biip Akü
1 Adet Innokin Platform Z-Biip Pod
1 Adet Hava Akımı Kontrol Halkası
1 Adet 0.48ohm PLEX3D KA Hasır Bobin
1 Adet 1.6ohm Kanthal Bobini
1 Adet İğne Burun Sıkma Şişesi
1 Adet MicroUSB Kablosu

Ürün İnceleme Videosu

Yorum Yap