Joyetech Ego AIO İncelemesi

Yazar Buhar Adam 08/06/2019 0 Yorumlar E Sigara Blog Yayınları,Pod Elektronik Sigara İncelemeleri,

Joyetech Ego AIO İncelemesi

Joyetecah Ego AIO, Hepsi bir arada başlangıç seti elektronik sigara modellerinin en başarılılarından biri EGO AIO inceleme yazımızda küçük boyutlu güçlü hem dl hem de mtl içime uygun kullanımı ve taşıması son derece kolay Joyetech markasının Stick modeller arasında amiral gemisi konumunu üstlenen bu cihaza mercek tutuyoruz.

El içinde kaybolabilecek boyuta sahip EGO AIO Kit elektronik sigara 2ml e likit sıvı kapasitesine ve 1500mAh dahili pile sahiptir. Jyetech markasının bir çok coil çeşidi ile uyumlu olması sebebi ile direnç çeşitliliği zengin hem DL hem de MTL içim için uygun ergonamik bir modeldir. Üstten çocuk koruma kapak kaldırılarak likit dolumu yapılan cihaz atomizeri gövdeye sabittir ve çıkaralımaz. Likit dolumu basit pratik oluşu her ebat likit ağızlığı ile doluma uygundur. İçim sıkılığını saplayan hava kanalı göstergesiz ve sezgisel yolla 180 derece döndürülerek en sıkı içim veya serbest çekim deneyimi en ufak ayrıtı ile ayarlanabilir. İnceleme yazısını yazarken dahi kullandığım bu cihazın Cubis tankına benzer dahili EGO AIO atomizeri ile Joyetech Ego AIO ve Joyetech Cubis tankı için mevcut coilleri kullanabilirsiniz. Coil seçenekleri 1.5ohm Clapton (MTL), 1ohm SS 316, 0.6ohm SS 316, 0.5ohm SS 316 ve 0.2ohm Ni200 son derece uzun ömürlü ve Türkiye'de ucuzdur. Aroma lezzet sunumu ve buhar üretimi adına bir çok yeni coil ile yarışan performansı yüksek ve verimli bu coilleri Freebase e likit veya Salt nikotinli likitler ile kullanabilirsiniz. Özellikle günümüzde daha yüksek nikotin gücü seçeneği bulunan salt likitlerin çıkması ile Joyetech EGO AIO'a olan rağbet katlanmıştır.

Özellikle geleneksel likit ve salt likitleri kısıtlamasız olarak kullanmak isteyen ileri seviye veya yeni başlayan e sigara kullanıcıları için biçilmiş kaftan bir elektronik sigara kiti olmasındaki en büyük etkenlerden biri tek şarj ile tam günü fazlasıyla çıkarabiliyor olmasıdır ve ucuz fiyatıdır. Coil seçeneği bol, ucuz fiyat, ergonami, sağlamlık ve kullanım kolaylığı adına istenileni fazlasıyla karşılayan Joyetech EGO AIO Elektronik Sigara Kiti cepte sızıntı olmadan rahatlıkla taşınabilir. Sıçratma sızıntı gibi sorunları yaşamayacağınız cihaza sadece ilk likit dolumu ve değişimi sonrası ilk 3 çekimde falan az da olsa likit ağıza gelme durumu yaşanabilir. Bu durumuda likit değişimi sonrasında ateşleme tuşuna 3 saniy basılı tutarak driptip üzerinden içeri üflereyerek halledebilirsiniz. Aroma lezzet sunumu göz önüne alındığı zaman bir çok pod sistem elektronik sigaradan çok çok başarılı içim sağladığı aşikar EGO AIO Kit pil durum ledi ve 7 farklı seçenek sunan içim ile birlikte yanan ışığı istenildiği taktirde pil performansı açısından kapatabiliyorsunuz. Sıcak ve sıkı MTL mi sunuyor. Bol buhar ve serbest rahat içim nargile çekim mi sunuyor. En koyu veya en seyrek e likitlerle kullanılabiliyor. Çelik sağlam gövde ve güçlü donanım hepsi bir arada sistem arayışında olan e sigara kullanıcılarının öncelik vermesi gereken senelerin eskitemediği özel bir elektonik sigara diyebilirim.

 Özellikleri
Boyutlar: 4-5 / 8 "x 3/4" (Damla İpucu dahil)
19 mm Çap
Hepsi Birarada Tasarımı
Yeni başlayanlar için mükemmeldir
Basit Tek Düğmeli Tasarım
2 ml e-Sıvı Kapasitesi
1500 mAh Pil Kapasitesi
Cubis Sızıntı Dayanıklı Cup Tasarımından Yararlanıyor
Üst-dolu
7 Gösterge Açık Renk arasından seçim yapın
Ayarlanabilir Hava Debisi Vana
Micro USB ile şarj edildi
Joye Cubis Atomizer Head ile uyumlu
(2) Joye Cubis BF SS316L 0.6ohm MTL Atomizer Başlıkları (Ağızdan Akciğere) (15 - 28W)
Aşırı Yük Koruması
Aşırı Akım Koruması
Aşırı deşarj Koruma

Kutu İçeriği:

1 Ad. Joyetech eGo AIO Kit
2 Ad. BF SS316-0.6ohm Coil
1 Ad. Spiral Ağızlık
1 Ad. Şeffaf Ağızlık
1 Ad. USB kablosu
1 Ad. Hızlı Başlangıç
1 Ad. Kullanım klavuzu

Joyetech EGO AIO İnceleme Videosu

Yorum Yap