Logic Compact Pod Kit İncelemesi

Yazar Buhar Adam 07/06/2019 0 Yorumlar E Sigara Blog Yayınları,Pod Elektronik Sigara İncelemeleri,

Logic Compact Pod Kit İncelemesi

Logic Compact, İngiltere de tütün üreticisi olan büyük firma JTI'nin iştirakçilerinden olan teknoloji firması Logic, Avrupa ve Amerika'da yaygın dağıtım ağına güvenerek üretmiş olduğu ilk Pod sistem elektronik sigara ürünü olan Compact'ı piyasaya sürdü. Genel anlamda yeni başlayanlar ve konfora öncelik veren kullanıcılar için ideal bir seçim olabilir ama günümüz özellikleri ile donatılmış Pod Sistem Elektronik Sigara modelleri ile kıyaslandığı zaman epey bir yetersiz kalan eksi özellikleri bol olan bir cihaz diyebiliriz. 

Kartuşu dolu üzerinde iken sadece 30 gram ağırlığa sahip Compack Pod Kit en boy oranını anlaşılacak dilde yorumlayacak olursak geleneksel tütünlü iki adet sigaranın yan yana tutulması kadar bir ene ve boyuta sahip varlığını unutabileceğiniz küçük ergonamik bir Pod Sistemdir.

Boyutunun getirdiği eksi yanlardan birisi de 350mAh'lik yetersiz pil gücüdür. Tam günü çok sık kullanmamakla beraber yüksek nikotin seçeneği ik çeşitle sınırlandırılmış tütünlü ve mentollü bakla ila zar zor çıkarabileceğiniz Logic Compact pod cihazı ayrıca şarj etmek de evrensel bir usb girişli usb kablo veya şarj aleti ile şarj etmek de mümkün değil sadece kendine has bir şarj cihazı bulunan cihazı şarj etmek tam boşken 70 dakika civarında bir zaman almaktadır ki buda 1000mAh güce sahip pod cihazlarda bile zor kabul edilebilir bir süre diyebiliriz.

1.7ml kendinden dolu kapsülleri tekrar likit ile doldurarak kullanmak mümkün değil. Kartuşları taktığınızda likit cihaz içine akabiliyor kullanımı da durduran bu durum cihazı kullanırken harici bir pamuk vasıtasıyla arada silmek gerektirebilir. Kartuş mıktınatıs veya herhangi birşey ile cihaza tutturulmamış kullanırken çıkmayabilir fakat kartuş cebinizdeyken cihazdan ayrılmış şekilde bulabilirsiniz. Kartuş takılıyken e likit sıvısı seviysini göremezsiniz bu da kullanım esnasında pil durum led göstergesinin seviyeli bir şekilde gösterilmediği bir cihazda zaten olmayan kullanım konforunu sıfıra indiren bir başka can sıkıcı eksiklik diyebiliriz.

Logic Compact Pod Mod'u hem sadece pod olarak satın alabilirsiniz hemde set halinde satın alabilirsiniz set halinde satın alırken kartuş fiyatları gayet makul oluyor fakat ayrıca alımda biraz normalin üzerindedir. Tütün, Mentol, Berry Mint, Cherry ve Strawberry seçenekleri ile satışı yapılan likitli hazır kapsüller de tütün ve mentol seçenekleri 18mg ve 12mg olarak sunulurken diğer meyveli seçenek olan mentollü meyve, çilek ve kiraz seçenekleri tek seçenek 12mg olarak satışı bulunuyor. Kayrak grisi, çelik mavisi ve altın renk seçenekleri ile satışı yapılan Logic Compact Sadece Mod fiyatı 125 TL civarındadır. Kartuşlu set fiyatı 160 tl civarındadır. 

Teknik Özellikleri:

Marka: Logic

Ürün Adı: Compact

Cinsi: Pod Sistem Elektronik Sigara ( Kendinden kartuşlu tek kullanımlık)

Uyarı ve Kullanım Konforu: pil bittiğini gösteren tek led uyarı bildirimi

Kasa Tipi: Metal

Ağırlık: 25.5 gram
Boyutlar: 106 mm x 18 mm x 10 mm
Pil kapasitesi: 350 mAh
Kartuş kapasitesi: 1,7 mL

Kutu İçeriği:

1 adet Logic Compact Pod Mod

1 Adet cihazın şarj aleti

Kartuşlu Set Kutu İçeriği:

1 adet Logic Compact Pod Mod

6 Adet Logic Compact Pod Kartuşu seçime bağlı

1 Adet cihazın şarj aleti

Bana sorucak olursanız tüm eksiklerini geçtim tekrar doldurulabilir bir pod sistem almak daha mantıklı çünkü kısıtlı bir e likit seçeneğinden kurtulursunuz. Tekrar doldurulabilir pod kartuşlu alternatif olabilecek elektronik sigara modeleri Smok Infinix, Aspire Spryte, Ipha Swiss, Smok Novo gibi salt likit doldurularak daha ergonamik ve kullanımı kolay cihaz tercihi yapmak daha mantıklı olacaktır.

Ürün Tanıtım Videosu

Yorum Yap