Uwell Caliburn İncelemesi

Yazar Buhar Adam 05/06/2019 0 Yorumlar E Sigara Blog Yayınları,Pod Elektronik Sigara İncelemeleri,

Uwell Caliburn İncelemesi

Uwell'in üretmiş olduğuğu Caliburn Pod Elektronik Sigara 520mAh dahili pilli ve 2ml doldurulabilir katuşludur. 11W ateşleme gücü ile sıcak buhar 1.2 ve 1.5 ohm orta sıkı bir çekim mtl ile yüksek kalite bir içim deneyimi sunar. Çift ateşleme mekanizmasıda çok iyi performans ile içim sağlar nefes sensörü ile çekimde sık kullanımda dahi her içimde aynı oranda sıcaklık ile aroma tadı verir ve buhar üretimi sağlar aynı zamanda güç butonu ile de kullan yapabilirsiniz. Smok Infinix'den biraz daha küçük ebata sahip Caliburn Pod Kit'in dış gövdesi sıkılaştırılmış Alüminyum Alaşımlı Şasi ile hem hafif bir kullanım hemde sağlamlık hissi uyandırır. Caliburn Pod Kartuşu ile tam set halindeyken sadece 34 gram ağırlığa sahip bu cihazı gömlek cebinizde dahi rahatsız olmadan taşıyabilirsiniz.

Çok sıkı bir mtl içim arıyorsanız sizin cihazınız Caliburn olmayabilir Smok Nord veya Mi Pod gibi biraz gevşek DL MTL arası bir sıkı ve sıcak çekim ile kesinlikle iyi bir boğaz vurumu deneyimi yakalayabileceğiniz fazla gösterişli olmayan sade görünümlü bir kalem tipi pod sistem olmuş diyebiliriz. Pil gücü kapasitesine deyincek olursak 520mAh pil ile 3 kapsülden fazla likit kullanım sağlanabiliyor ama zincirleme vape yapanlar veya tüm gün sık kullanım yapıcak olanların gün içerisinde bir kez daha şarj etmeleri gerekebilir. Genel olarak E Sigara Led ışık durum göstergeleri ve açma kapama mantığının dışına çıkılmamış 5 kez seri basımda cihaz açılıp kapanıyor. 3 led renk gösterge ile pil durumunu kontrolünü ateşleme tuşuna bir kez basarak takip sağlayabiliyorsunuz. Yeşil ışık tam dolu ile %60 a kadar doluluğu gösterir, %30 altı pil doluluğu kırmızı ile gösterilir ve iki pil durumu ortasını da mavi led ısık  ile orta doluluk olduğunu anlarız.

Sızma, sıçratma ve cızırtı olmadan temiz ve orta sert bir MTL çekim ile e likit sıvısının aromasını yoğun ve orta sıcak bir içimle deneyimlemek isteyen e sigara kullanıcı aday ve kullanıcılara önerebileceğimiz Uwell Caliburn özellikle kartuş kullanımı uzun süren ve biraz gevşek çekim ile DL MTL arası bir içim isteyen kadın veya erkek her yaştan kullanıcı adayına hitap eden pil ömrü yeterli likit dolumu basit ve kolay bir hepsi bir arada pod sistem elektronik sigara kitidir. Iris moru, gri, siyah, kırmızı, pembe ve mavi renk seçenekleri ile satışa sunulan Uwell Caliburn Pod Elektronik Sigara Buhar Adam güvencesi ile en ucuz fiyat garantisiyle Elektronik Sigara Likitici'de 

Özellikleri:

Boyutlar - 21.2mm ile 110mm, 11.6mm ile
Çıkarılabilir 520mAh Şarj Edilebilir Pil
Watt Çıkış Aralığı: 11W
Gerilim Çıkış Aralığı: 3.2-4.0V
Doğrudan Gerilim Bazlı Çıkış
Direnç Aralığı: 1.2-1.5ohm
İkili Ateşleme Mekanizması - Çizim Aktif veya Düğme Aktif
Alüminyum Alaşımlı Şasi Yapımı
LED Pil Ömrü Gösterge Işığı
Her Tarafta Yana Monte Hava Akış Delikleri
2 mL Kapasiteli Suyu Kabukları
1.4 ohm Pod Bobin Direnci
Pro-FOCS Lezzet Teknolojisi
Üstten Doldurma Sistemi - Damla Ucu, Doldurma Limanı Kapağı olarak iki katına çıkar
3.5mm Doldurma Noktası - Çift Bağlantı Noktaları
Poddaki Minimum Dolum Hattı
Özel Altın Kaplama Manyetik Snap-In Bağlantısı
Çekmeli Aktive Mekanizma Arıza Teşhisi
Kısa devre koruması
Düşük Güç Uyarısı
10 İkinci Kesilme Koruması

Kutu İçeriği:

1 Adet Caliburn Pod Sistemi
1 Adet Caliburn Pod Kartuşu
1 Adet MicroUSB Kablosu
1 Adet kullanım kılavuzu

Ürün Tanıtım Videosu

Yorum Yap