Aspire Nautilus AIO İncelemesi

Yazar Buhar Adam 11/05/2019 0 Yorumlar E Sigara Blog Yayınları,Pod Elektronik Sigara İncelemeleri,

Aspire Nautilus AIO İncelemesi

Nautilus AIO POD Kit, Küçük ve ergonamik yapısı ile Aspire markasının en güncel ve son POD Sistem elektronik sigara modeli olma özelliğine sahip Aspire Nautilus AIO, 12w'a kadar güç sağlayan kompakt bir tek düğmeli pod modu, entegre bir 1000mAh pil ve bataryaya bağlı voltaj çıkışı sunan Nautilus AIO Kitini sunar. Üç aşamalı bir LED göstergesi pil durumunu izlemenize yardımcı olur: 4.2-3.8v için mavi / turuncu, 3.7-3.4v için mavi ve 3.3-3.0v. Sıkı Çekim Salt likit ve Normal likit ile kullanılabilir MTL (Sigara içim deneyimi) yakalamak isteyenler için yeni BVC coil 1.8 ohm ile kullanılmaktadır. Likit lezzet sunumu son derece başarılı ve keskin tatlara odaklı Pod Sistem Başlangıç Kiti Nautilus Hepsi Bir Arada ile yalanan artı yönler şulardır. Şarj esnasında içme olanağı sunar.

Spor görünümü ve küçük boutu ile çok hafif ve kullanımı kolaydır. Pod kartuşa entegre cıntası genel bir çok BVC coil ile uyumludur. Bu durum çok iyi bir özellik çünkü sektör de zaman zaman tükenen coil sorunu zamanlarında alternatif coil kullanmak çok rahat olacaktır. Likit doldurma kanalları geniş ve rehat oluşu sebebi ie hem DL hemde MTL içim için tam gün rahat kullanım sunan 4.5 ml elektronik sigara likiti dolum haznesine sahiptir. Nautilus 4.5ml kartuşlara takılan ve iki 1.8ohm Nautilus BVC serisi coil ile birlikte gelir. Beyaz O-halkaları olan (10-14w) nikrom bobini normal e-likitler ile kullanılmak üzere yapılırken, yeşil O-halkaları olan (10-12w) paslanmaz çelik bobin nikotin tuzları içindir. Ağızlığı çıkarırken ayarlanabilir hava akımı bulunabilir. Nautilus ayrıca bir damla ucu görevi gören çok amaçlı bir üst başlık ve tüm standart güvenlik korumalarına sahiptir.

Aspire markası MTL'yi tüm dündaya Nautilus coiller ile tanıştırmış ve üzerine performans da daha iyisi bence sunulamamış likit lezzetini en iyi şeklde sunan bir coil serisine sahip sıkı çekim sıcak buhar ile gerçek aroma tatlarını alabileceğiniz en iyi pod sistemlerin başında gelmektedir. Ayrıca Aspire markasının malzeme kalitesi de genel anlamda çok iyi ve uzun ömürlü kullanım sağlar.

Kutu İçeriği:

1 Ad. Nautilus AIO Pod Sistemi
1 Ad. Nautilus BVC 1.8ohm Coil (Salt Likitler içindir) 
1 Ad. Nautilus BVC 1.8ohm Coil (Standart E-likitler içindir.) 
1 Ad. Mikro USB Kablosu , Ekstra Silikon Conta, Ekstra O-ringler 

1 Ad. Nautilus AIO Pod Sistemi Kullanıcı El Kitabı + Garanti Kartı

Aspire Nautilus AIO Tanıtım Videosu

Yorum Yap