Elektronik Sigara - Likitci, Rehber

Yazar Buhar Adam 01/05/2019 0 Yorumlar E Sigara Blog Yayınları,Nedir Köşesi,

ELEKTRONİK SİGARA NEDİR?
Elektronik sigara, geleneksel bir sigaranın hislerini üreten donanım kitinin genel adıdır.. Bir aküden ve bültenlere yönelik e-likiti karşılamak için kalıcı bir clearomiser'den oluşur. Aspirasyon, e-sıvı, hava ile karışırken, sigara gibi duman üreten vape formunda yayılır.

Küçük, orta veya büyük sigara içenler için basit ve erişilebilir tam kitler öneriyoruz. Sadece çalışması için seçtiğiniz e-likiti eklemeniz yeterli.

Elektronik Sigara Likitci, bu Elektronik Sigara Kılavuzunda, hangi Elektronik Sigara'nın seçileceğini ve tüm avantajları listeleyeceğini bilmek için göz önünde bulundurulması gereken tüm unsurları açıklar.

ELEKTRONİK SİGARA'NIN AVANTAJLARI
Yanma yok, bu yüzden hiçbir katran yok, tadı olan aromatize vape ve seçtiğiniz nikotin dozu için benzersiz.
Çok ekonomik: Bütçeniz için yakılarak tüketilen tütünlü sigara kullanımına oranla en az %35 daha uygundur.
Küllük, çakmak, Tütün Kokusunu derdi ortandan kalkar.
Tütünlü sigaraya oranla daha çok çeşitli içim deneyimi ve aroma seçenekleri sunar.


HANGİ ELEKTRONİK SİGARAYI SEÇECEĞİMİ NASIL ÖĞRENEBİLİRİM?
Elektronik Sigaraya geçtiğinizde, hangi modeli seçmelisiniz. Elektronik Sigara Likitci, özellikle zengin bir teklif olan çok sayıda model önermektedir. Hangi elektronik sigarayı seçeceğinizi kolayca seçmenize yardımcı olmak için Elektronik Sigara rehberini öneriyoruz.

Kaçınılması gereken bir anlayış refleksi. Elektronik eğilim, geleneksel bir sigara biçimini taklit eden ilk nesildir, cigalikler, aynı buharı üretir, yeterli miktarda nikotin verir ve boğazdaki boşluğun geçişiyle aynı hissi, özerkliğin özerkliği gibi neredeyse yoktur Batarya Aynı şekilde, aroma seçimi sınırlıdır. Devam etmek için, elektronik sigara tipi sigara sigara içmenizi bırakmanıza izin vermez. Tütün endüstrisi, bu tür modellerin Tütün satış noktalarındaki modellerini anlamıştır. Bununla birlikte, sigarayı bırakmanıza izin vermese bile, bu davranışın nosyonunu unutmamalısınız, diğer modelleri daha etkin bir şekilde keşfetmek için garip olarak kullanılabilir.

 

Bunun aksine, çok sayıda fonksiyon ve ayara sahip güçlü bir kutu ile ilişkili en iyi tatları sağlayan kalıcı tipte bir damlatıcı gibi onarılabilir bir atomizer gibi başlatılan ayrılmış malzemeye yönelik yeni başlayanları çok sık görüyoruz. Onaylanan kullanıcı ilişkilendirme türünü seçebiliyorsa, herhangi bir adımı veya cesaret kırma riskini atlamamak gerekir.

 

Ayrıcalıklı e-sigara şarj edilebilir modeliyle başlamak tercih edilir. Şarj edilebilir e-sigaralar, buharlaşma sistemini (rezervuarı e-sıvı ile doldurduğunuzda) ve e-sıvıyı ısıtmak ve buharlaştırmak için kalıcı bir bataryayı bulmak için bir hazne olan bir clearomiser'den oluşan basit bir cihazdır.

 

Batarya, çok sayıda özerkliğe ve cigaliklere benzer güce sahip olduğunda, sigaranın kalıcı olarak algılanmasını sağlar ve uzun süre nikotin verimi sağlar. Uzun süre şarj edilebilen bir Pass Through fonksiyonu ile donatılmıştır. Şarj süresi, format kutusundaki piller için bile çok daha kısadır. Bu en son zarar verici tüp biçimlerine yayılmıştır ve kitapların ellerinde bulunması nadirdir. Bu kaynaştırma, bataryaların geniş özerkliğini, hızlı bir şarjı ve artan gücü açıklar. Bu kutular, kullanım için kompakt ve rahat bir şekilde kazanmıştır ve büyük sigara içenler için önerilmektedir. 


Hangi elektronik sigarayı ilk defa seçeceğimizi  aradığımızda , seçim ilk bakışta karmaşık olabilir. Önemli modellerin önünde pazardaki elektronik sigaralar, sigara içenlerin sigarayı bırakmak için vape 'ye geçmek istediği seçiminde biraz kaybedilir.

 

 Tercihlerinize daha iyi karşılık veren sigara elektroniği, pili şarj etmek zorunda kalmadan tam bir gün boyunca tutmak için yeterli özerkliğe sahip, kullanımı basit ve boğazda gerçek bir his ile sigara hissi veren (hit) Sıvıların tadını çıkarırken vaping yaparken ve size zevk verirken.

Modellerimiz arasında hangi elektronik sigaranın seçileceğini bulmak için önceki bir sigara içen bölümünüzü dikkate almalı ve motivasyonlarınızı hedeflemelisiniz.

 

Sigara tüketiminize göre uygulamalar,
Ara sıra Sigara içen: En sık akşamları içeceğinize eşlik etmek için günde en az bir düzine sigara içiyorsunuz ancak bağımlı olma gereksinimi duymuyorsunuz
Orta Sigara içen: Günde 10 ile 20 arası sigara içiyorsanız, elinizde daima bir sigara paketi vardır, bağımlısınız ancak birkaç saatliğine birlikte gidebilirsiniz.  
Sigara İçilmez: Düzenli olarak günde 20'den fazla sigara içiyorsunuz. Ağzınızda sürekli bir sigara var ve sigara içmemek fikri düşünülemez.
Sigara içmiyorsanız, Elektronik Sigara kullanmamanızı şiddetle tavsiye ederiz.

Geleneksel sigarayı tamamen Elektronik sigara ile değiştirin ve eğlence zevkini ve duyumlarını koruyun:
Ayarlar sizin için uygun değilse, mümkün olduğunca basit bir malzeme bulabilirsiniz.
Ayarlar sizi rahatsız etmiyorsa, renderin iyileştirilmesine ve farklı vape stillerini keşfetmeye hazırsanız.
Tamamen durun, Elektronik Sigara sadece bir geçiş değil, sigara tüketiminizi azaltabilir, Elektronik Sigara size zorluk anlarında yardımcı olur. 
 

Elektronik Sigara Likiti ve Nikotin Oranınızı Seçimi

İhtiyaçlarınıza uygun bir nikotin dozu ile sizi memnun eden bir e likti seçerken, geleneksel sigaranın Elektronik Sigaraya geçişini kolayca sağlamak için vazgeçilmezdir. Sonuç olarak, e-likitinizin seçimi de Elektronik Sigara'nın seçimi olarak önemlidir. Tütün eksikliği hissinin üstesinden gelmek için iyi bir nikotin dozu gereklidir.

Nikotin oranı sadece bağımlılığınıza bağlı değildir, aynı zamanda kullanılan malzemenin türüne de bağlıdır. Malzemeniz ne kadar performans gösterirse, her içim ile birlikte verilen nikotin miktarı o kadar önemlidir.

Elektronik Sigaraya Başlama Önerileri

 
İyi başlamak için, şarj etmek zorunda kalmadan tam bir gün iş bırakmanıza izin verecek bir Elektronik Sigara seti seçmelisiniz.
Tütünün eksikliklerini gidermek için nikotin içinde iyi bir likit miktarı gerekir.
Gerçek bir sigaranın tadına bakmak için beklemeyin, duyumlar karşılaştırılabilir, ancak bütün gün sıvınızı nikotin dozajında ​​doğru bulursanız, zevk üstün olur.
Her çekmeyi alma şekli farklıdır. Bir sigaranın kısa ve yoğun olduğu genel aspirasyonun aksine, beklentiler uzun (3 ila 4 saniye) ve elektronik sigara ile daha yumuşak olmalıdır. Çekme süresi boyunca akünün aktivasyon düğmesine basmanız gerekir.
Daima yedek bobinlere sahip olmanız önerilir. Düzenli olarak değiştirilmesi gereken elektronik sigarayı tüketebilen kısımdır. Bobin ömrünün sonunda (kullanıldığında), boşluğun duyumları ve miktarı azalır.
Yeni bobinin takılmasıyla, akünün aktivasyon düğmesine basmadan önce tankın e-sıvı ile doldurulmasından sonra birkaç dakika beklemek gerekir, bu nedenle yanma tadı riski yoktur.
İlk birkaç gün boyunca uzun süre buharlaşma hissi duyuyorsanız suçlu hissetmeyin, bu nikotin veren elektronik sigaradan daha düşük verimin bir sonucudur.
Nikotin alma riski olduğundan hızlı bir şekilde nikotin alımını düşürmemeye dikkat edin.
Zevk, elektronik ortamda çok önemli bir unsurdur, birçok elektronik sigara likitini test etmek ve düzenli olarak değiştirmek için tereddüt etmeyin.


 HANGİ PROFİL İÇİN HANGİ ELEKTRONİK SİGARAYI SEÇMELİ?
Sitemizde sunulan tüm elektronik sigara kitleri, tüketiciler tarafından beğenilen güvenilir ürünlerden oluşmaktadır. Verimliliği ve basit kullanımı için tavsiye ederiz.

Bilmek istiyorsanız, hangi e-sigarayı seçmelisiniz? Elektronik Sigara Kılavuzunu okuyun.

Son yıllarda ekonomik fiyatı, ergonamisi ve kullanım kolaylığı ile popüler olan POD Sistem Elektronik Sigara Kitleri başlangıç için salt likitler ile kullanılabilir oluşu ve buna bağlı olarak yüksek nikotin seçenekleri sebebi ile önerebileceğimiz daha kapsamlı kitlere oranla daha ucuz ve kullanımı basit cihazlardır. Pod Sistem olarak önerebileceğimiz modeller içerisinde Aspire Breeze kit ve Breeze 2 Kit modelleri öncelikli olarak Smok Infinix, Zq Vi Pod Kit, Justfog Minifit Kit modelleri gelmektedir. Daha kapsamlı ucuz fiyatlı model arayışında olan MTL içim yapan e sigara kullanıcıları Justfog q16 AIO Kit satın alabilirler veya Aspire Nautilus tanklı kit modelleri veya Nautilus 2 ve Nautilus 2s Tankları ile mod eşleştirerek Salt likit ve DL için üretilen geleneksel likitler ile sigarayı gerçek sigara içim deneyimi ile bırakmayı deneyebilirler.

Arada bir sigara içiyorsanız (günde 10'dan az sigara içiyorsanız), ya da sizin için elektronik sigara tamamen durması için bir geçişse ve herhangi bir ayar yapmadan performans gösteren basit malzeme arayışındaysanız, ideal model eGo ECO AIO veya e-sıvı Smok iStick Prince Kit içeren sürüm .
Eğer ılımlı bir sigara içicisiyseniz (günde 10 ila 20 sigara  içiyorsanız ) ya da ağır bir sigara tiryakisi kullanıyorsanız ve kullanımı basit bir malzeme arıyorsanız, iyi bir özerklik ve sizin için tavsiye ettiğimiz bir sigara hissi uyandıracaksınız. kanıt gösteren zamansız bir referans için. Bu kit ayrıca e-sıvı paketi   Discovery Istick Kitinde bulunmaktadır .
Orta ve ağır sigara içenler için düzenlemeler bir sorun değildir, Vaporesso Revenger Kit , mükemmellik, özerklik, çok değerlikli ve gelişen tüm elektronik stilleri keşfetmenizi sağlayan elektronik bir sigara tavsiye ediyoruz  .
Vape üretimi ve geleneksel sigaradan daha önemli bir isabet arayışı içinde olan orta ve ağır sigara kullanıcıları için, Vaporeeso Swag Kit'i öneriyoruz.

 

ELEKTRONİK SİGARA NASIL ÇALIŞMAKTADIR ?
Elektronik sigara bir batarya ve clearomiser bir dernektir, kendisi bir rezervuar ve buharlaşma sistemi ile oluşur: bobin.

Batarya, elektronik sigara bobininiz için elektrik enerjisinde bir eleme elemanıdır. Dikkate alınması gereken iki önemli nokta, elektronik sigara kitinizin seçimidir: pilin ve gücün özerkliği, yani üretilen vape kapasitesi. Daha fazla ayrıntı için,   Batarya Kılavuzuna bakın .
Clearomiser, bir rezervuar, bir rulo (dirençli tellerden ve pamuk lifi içeren) ve bir damla ucundan oluşur. Bobin fitili, tankta bulunan e-sıvının kılcallığı ile dirençli tellere kadar taşınır. Akünün aktivasyon düğmesinin basıncı, dirençli tellerin ısınmasına neden olur ve temasta olan e-sıvıyı buharlaştırır. Üretilen buhar damlama ucuna kadar yükselir ve kullanıcı tarafından solunur. Elektronik sigara seçiminizi dikkate almak için e-sıvının özerkliği anlamına gelen tankın boyutu çok önemlidir. Daha fazla ayrıntı için Clearomiser Kılavuzuna bakın . Bobin değeri ve tipi üretilen vape miktarını etkiler. Bobin düzenli olarak değişen sarf malzemesidir (ortalama 1 bobinde 15 günlük uzun bir ömür vardır).

Yorum Yap