Propilen Glikol (PG) Nedir?

Yazar Buhar Adam 23/04/2019 0 Yorumlar E Sigara Blog Yayınları,Likit Blog Yayınları,Nedir Köşesi,

Propilen Glikol (PG) Nedir? ​

Propilen Glikol (PG), hafif ve pürüzsüz bir his veren kokusuz ve renksiz sıvıdır. Elektronik Sigara likiti için bir baz olarak kullanıldığında, boğazda bir çok kullanıcının sigaraya çok benzer bir şekilde tarif ettiği hissini verme eğilimindedir. PG'nin kendisi bir tada sahip olmadığından bazı durumlarda bir tatlandırıcı ilave edilmesine rağmen, aromaları iyi taşır.

PG, elektronik sigara kullanımı başladığında çoğu sıvının temeli idi. Çoğu e sigara cihazı bu tür bir sıvı için özel olarak tasarlanmıştır ve PG sıvısı bobinlerin tıkanmasını önleyecek kadar incedir, bu yüzden hala çok popülerdir. Bununla birlikte, bugün mevcut meyve sularının çoğu, pazar ve e sigara içimi eğilimleri değiştikçe, PG'den VG'ye değişen oranlara sahiptir.

PG bazlı yüksek bir vape suyunun diğer faydalarından biri, ekshale edilen buhar miktarının çok düşük olmasıdır, bu nedenle bu ürünle E Sigara içimini gizlemek biraz daha kolaydır. PG sıvıları da tadı çok iyi taşıma eğilimindedir, bu nedenle özellikle içim yaparken daha çok tatlı likitler seviyorsanız PG oranı yüksek likitler sizin için doğru seçim olabilir.

Yorum Yap