JustFog Minifit Kartuşu Hemen Bitiyor

Yazar Buhar Adam 17/04/2019 0 Yorumlar E Sigara Blog Yayınları,Pod Elektronik Sigara İncelemeleri,Nedir Köşesi,

JustFog Minifit Kartuşu Hemen Bitiyor

Buhar Adam Elektronik Sigara satış sitelerimizde gelen minifit kullanıcı yorumlarından yola çıkarak minifit kartuşu ile ilgili çabuk tükenme sorunu hakkında bilgi ve önlem alma ile ilgili coil ömrünü uzatan püf noktaları sizinle paylaşacağım. Paylaşacağım bilgi sadece minifit kartuşunun ömrünn kısalığı ile olmayacak çünkü 1 coili 1 dakikada da yakabilirsiniz 1 ay da yakmadan kullanabilirsiniz. Size bu durumun nasıl olduğundan kısaca bahsedelim...

Kartuşunuz veya Coiliniz kısa sürede yanıyor (kullanılmaz hale geliyorsa) alt kısımda paylaşacağım önerileri dikkate almanız durumunda daha uzun bir kullanım salayabilirisiniz.

1-) Zincirleme çekim (Vaping) yapmaktan kaçının. 

Zincirleme çekim demek elekronik sigara kullanımı yaparken buhar çekimini aralıksız hızlı bir şekilde yapmak demektir. Buna dikkat ederseniz coile giren likit emilimi hava karışımı daha sağlıklı olur ve pamuk devamlı ıslak kalarak yanma ömrü uzun sürer.

2-) Pod Sistem Cihazlarınız ile Salt Likit kullanmaya özen gösteriniz.

Pod elektronik sigara cihazları ile kullanılmak üzere tasarlanan kartus veya coiller düşük ateşleme gücü ile yüksek buhar üretimi sağlaması için tasarlanmış ince tel sarımı ve hava kanalı dar bir pamuk yapısı şeklinde ayarlanmıştır.

3-) Güç çıkışı ayarlı MTL kiti veya Pod sistem kullanıyorsanız tercih ettiğiniz coil üzerinde önerilen watt çıkış ayarı ile kullanıma özen gösteriniz.

Örneğin Flint Kit elektronik sigara kullanıyorsunuz orta düşük ve yüksek ayarları bulunan bu cihazda 1.2 ohm direnç flint NS coili kullanırken cihaz ile kullanmanız gereken ayarı önerilen ayarda kullılması gerekir.

4-) Kullanılan likitin VG oranı fazla olmaması gerekmektedir. Salt likitler normal likite oranla daha saydam ve akışkan olurlar sebebi budur. Pamuğa likit emilimi yoğun likitte yapışma havasız kalma kuruma gibi sebepler doğracağından daha ince berrak likitlerde pamuk emilimi hava akışı hızlı sağlanır bu da coil ömrünü uzun tutmaktadır. Minifit Pod Mod

Yorum Yap