2019 Yılının En İyi RTA Atomizer Modelleri

Yazar Buhar Adam 09/04/2019 0 Yorumlar E Sigara Blog Yayınları,

2019 Yılının En İyi RTA Atomizer Modelleri

2019 yılına dek bir çok RTA atomizer modelini kullanmış elektronik sigara kullanıcısı olmuştur. RTA atomizerler kullanımı kolay buhar ve lezzet performansı en üst düzey yeniden yapılandırılabilme özelliğine sahip tank çeşitleridir. Bu sebeple en çok da tercih edilenler arasında ilk sıradadır. GeekVape, Augvape, Vandy Vape gibi bir çok Tank üreticisinin de piyasaya model olarak en çok sunduğu model çeşitliliği ve marka çeşitliliği çok olan bir Atomizer çeşididir. Hal böyle olunca en iyi olanı RTA Atomizeri seçmek baya bir zorlaşıyor diyebiliriz.

Son yıllarda çıkan Atomizer Modelleri önceki yıllarda piyasaya sürmüş oldukları modellerin eksiklerini gidererek versiyon sunuyor. Her yeni güncellenmiş versiyon eskisine göre likit sızdırma, likit tat sunumu, kolay kurulum, buhar performansı gibi konularda iyileştirilmeler ile satışa sunuluyor. En yeni ve güncel versiyon işin ehli markaların üretiminden çıkan 2019 yılının en iyi RTA'larına gelin birlikte yakından bakalım.


1-) Geekvape Zeus X RTA Atomizer, çift bobinli üst hava akımı RTA ve en popüler Zeus Dual RTA'nın devamı niteliğindedir. Tankın üst hava akımı baca içi bir baca tasarımına sahiptir, sızdırmaz hale getirir, bu fiyat aralığında birçok alt hava akımı RTA'sını paraları için veren lezzet verir. Zeus X 25 mm çapındadır ve 4.5 mL e-sıvıya kadar uyar.

Zeus RTA X İnceleme Videosu

----------------------------------------------------------------------------------

2-) Wotofo Profile Unity RTA Atomizer, 2018 yılının en iyi RDA'larından birinin RTA sürümü için The The Vapor Chronicles'dan Mr.JustRight1 ve Brian işçiliği ve mühendisliği ile üretilen Profil Unity RTA, 5 mL e-sıvıya uyan 25 mm'lik bir RTA'dır. Normal bobinlerle kullanılabilir, ancak, Profil BKİ ile aynı, kafes yapılarda üstündür. OFRF'nin iki nexMESH şeridi ve bir çok aksesuarı ile birlikte gelir.

Profile Unity RTA İnceleme Videosu

----------------------------------------------------------------------------------

3-) Augvape X Mike Vapes Intake RTA Atomizer, Üst hava akışını doğrudan bobinin altına aktarmak için karmaşık bir tasarım kullanan 24 mm'lik tek bobinli bir RTA için işbirliği yapıyor. Bu yukarıdan aşağıya hava akış sistemi, Emme sızdırmaz bir RTA yaparken, aroma artırır. İçerdiği kabarcıklı cam kullanımıyla birlikte 2.5 mL - 4.2 mL kapasiteye sahiptir.

Augvape Intake RTA İncelemesi

----------------------------------------------------------------------------------

4-) Vandy Vape BSKR Mini V1.5 RTA Atomizer, MTL vaping'inde uzun bir gelenek oluşturuyor ve en yeni ürünü henüz en iyisi. Berserker Mini V1.5, 2017'nin en iyi RTA'larından birine layık bir halef olan ve yeniden tasarlanmış bir üst başlık ve güncellenmiş bir yapı güvertesi ile geliyor. Basitçe söylemek gerekirse, sıkı bir MTL çekilişi istiyorsanız, Berserker Mini V1.5 ihtiyacınız olan RTA'dır.

BSKR Mini V1.5 RTA İncelemesi

----------------------------------------------------------------------------------

5-) Vandy Vape Kylin V2 RTA Atomizer, Kylin RTA'ların Vandy Vape programında en son güncelleme ve gelişmiş performansa sahip öncekinden daha modern bir görünümle geliyor - ve hatta daha iyi lezzet. Aynı zamanda orijinal Kylin'in sızıntı sorunlarını giderirken, inşaatı kolaylaştıran güncellenmiş bir güverteye de sahiptir. Kylin V2, 24 mm çapındadır ve 5 mL e-sıvıya kadar uyar.

Kylin V2 RTA İncelemesi Tanıtım Videosu

Yorum Yap