Elektronik Sigaraya Yeni Başlayacak Olanlara Öneriler

Yazar Buhar Adam 09/04/2019 0 Yorumlar E Sigara Blog Yayınları,Likit Blog Yayınları,Nedir Köşesi,

Elektronik Sigaraya Yeni Başlayacak Olanlara Öneriler

Elektronik Sigaraya yeni başlayacak olan e sigara kullanıcı adayları e sigara ve e likit seçenekleri çok marka ve ürün çeşitliliği olması nedeniyle kafa karışıklığı yaşamaları son derece normal bir durumdur. Elektronik Sigara satış sitelerinde ürün seçerken yaşanan bu zorluğu kullanıcı adayı için en aza indirgemek için bir kaç püf nokta niteliğinde önerilerde bulunmaya çalışacağız.

Acemi kullanıcı diye tabir edilen yeni başlamak isteyen kullanıcılara önereceğimiz adımları takip ederseniz hem maddi anlamda hemde kullanım açısından çok daha kolay ve performanlı sonuçlar elde ederek elektronik sigara ile tütünlü sigarayı bırakmada etkili sonuçlar alabilirsiniz.

1. Öneri, Fazla para ödemekten kaçınarak daha basit ve kullanımı kolay elektronik sigara model tercihinde bulunmak hem hızlı ve etikli bir başlangıç hemde fiyat olarak daha kazançlı sonuçlar elde edebilirsiniz. Elektronik sigara seçimi yaparken eleyeceğiniz kriterleren birisi pil yeterliliği diyebiliriz. Pod sistem bir cihaz bakıyorsanız ve ortalama pil gücünüz en az 500mAh olursa ve likit haznesi en az 2ml olursa takribi olarak en düşük limitler bunları baz alarak seçeneklerinizi filtreleyebilirsiniz. Pod Sistem elektronik Sigara cihazları unutmayalımki düşük waat çıkışı ile az buhar üreterek MTL denilen gerçekçi sigara içim deneyimi sağlamaktadır. Hayır bu benim tercihim olmaz diyorsanız demin belirtmiş olduğumuz likit ve pil kriterleri tamamen değişecektir. Nargile gibi bol buhar çıkaran bir başlangıç kiti elektronik sigara modeli benim için daha uygun olacaktır diyen kullanıcılar için 1 gün yeterli olarak kullanım sağlanabilecek en düşük kriterler şöyle olabilir. Tavsiyek AIO dediğimiz hepsi bir arada balşangıç kitleridir. Seçimi basitlikten yana olanlar çok ayarlamalar vs uğraşmıyacam diyen kullanıcılar watt ayarı vesaire gerek yok hep aynı oranda buhar üretsin diyen kullanıcı adaylarına öncelikli önerimiz Stick diye tabir edilen kalem tipi elektronil sigara modelleridir. Kalem tipi elektronik sigara cihazları genelde tek tuşla kontrol edilir tek tuşla açıp kapatır ve buhar ateşlemesi için o tuşu kullanarak basit bir kullanım sağlarsınız. Bu tip cihazların son versiyonlarında MTL veya DL tanklar gövdeden çıkarılabiliyor bu sayede daha sonra farklı bir atomizer ile kullanım imkanıda doğuyor. En büyük avantajı da yüksek amperli ve uzun ömürlü dahili pilli oluşudur ki şuanda elektronik sigara da standart olarak kabul edilen Sony vtc6 pil tek adeti en düşük 40 lira cıvarındadır. 

DL veya MTL içim için hepsi bir arada elektronik sigara kitlerinden bahsettik şimdide başlangıç için doğru olabilecek likit seçiminden bahsedelim.

Salt likit olsun Sub Ohm tanklar ile tüketilecek geneleneksel likitler olsun önceliğiniz çok düşük fiyatlı likitlerin yanından bile geçmemek olmalı çünkü tütünlü sigarayı bırakmakda ve e-sigaraya başlama aşamasında olayı sevme adaptasyon sürecinde en önemli rol oynayan şey e likit sıvısıdır. Tabi bu çok paralar döküp premium likitlere doğrudan yönelin anlamına gelmiyor ama maddi sıkıntı yoksa uygun olanı budur da diyebiliriz. Likit konusunda ben olaya şuradan bakıyorum hangi ülkede en çok likit markası var bence Amerika peki bu likit markaları arasında en popüler olanları hangileri. Küçük bir araştırma yapınca yüksek kaliteli likitler hakkında yorumlar kullanıcı deneyimleri bulamamak imkansız gibi birşey. Yerel forum sitelerini kriter kesinlikle görmem hatta yabancı da daha çok yorumlara önem veririm kullanıcı yorumları sözün bitti yerdir benim için likit seçiminde bunu bireysel olarak karşımda muhattap görüpde sormam araştırırım genel farklı yorum toplayarak kafam da bu marka iyidiri oluştururum. 5 farklı likit markasında karar kıldız geliyoruz ikinci aşamasına burada neli likitlerden hoşlandığınız geliyor. Örneğin tütün aromalı likitler 1. sırada 2. sırada da mesela çilekli likit önceliklerimiz içerisinde elektronik sigara likitci sitemiz olarak likitleri aromalarına yani tatlarına göre kategorilendirdik ki kullanıcı sevdiği tat üzerinden likit filtrelemesi yaparak seçimlerini karmaşadan uzak daha yalın bir şekilde gerçekleşitirebilsin. Likitler kategorimiz bu seçenekleri likit ürünleri seçeneklerimiz ürün çeşitliliği açısından oldukça fazla olduğundan biçilmiş kaftan bir yer olarak gösterebiliriz.

Tüm bunlardan sonra en önemli kullanım durumlarıdır. Tütünlü sigarayı bırakma aşamasında harici pilli cihaz kullanılıyorsa yedek pil Power Bank gibi taşınabilir sizi yolda bırakmayacak tedbirler alabilirsiniz veya her zaman e sigara pilinizin dolu olmasını sağlamanız gerekmektedir ki bi sigara yakmak zorunda kalmayasanız. 2. olarak da likitiniz tekrar doldurulabilecek zamana dek dolu olmalıdır. 

Bukadar öneride bulundunuz bir ikide ürün önerisi isteriz diyenler için 2019 yılı ilk çeyereği kriter ve fiyat performanslarına göre çeşitli likit ve elektronik sigara önerilerini sıralıyorum.

Elektronik Sigara Önerileri;

1-) Kadınsanız zarif bir elektronik sigara istiyorum ve MTL içim için kaliteyi uygun fiyata sunsun diyorsanız Smok INFINIX POD KIT önerebilirim.

2-)  NARGİLE içimi bir e sigara modeli istiyorum diyorsanız Smok V9 Max AIO Kit Elektronik Sigara uygun bir seçim olabilir.

3-) Daha kapsamlı watt ayarlamalarını yapabilirim ama küçük ebatlarda yeni teknolojiyle donatılmış bir elektronik sigara istiyorum diyenler için Vaporesso Armour Pro güzel bir seçim olacaktır.

4-) Günümüzde oldukça popüler olan ve en çok rağbet gören elektronik sigara çeşitlerinden biri olan POD sistem e sigaralardan bir öneri isteyecek olunursa öncelikli önerimiz Aspire Breeze 2 Pod Kit başarılı bir seçim olacaktır.

Elektronik Sigara Likiti Önerilerimiz;

1-) DL içim için ilk e sigara likiti öneri hakkımızı Fiyat performansınıda gözeterek Dinner Lady Strawberry Bikini E Likit sıvısından kullanıyorum.

2-) İkinci olarak da One Hit Wonder The Man likit yeni e sigaraya başlayacak DL içim yapan vape kullanıcı adayları için güzel bir seçim olacaktır.

3-) Pod sistem veya MTL tankları ile kullanılmak üzere üretilmiş Salt Nic. e likit sıvıları içerisinden salt likit önersini Elysian Skadi likitte karar kılıyoruz.

4-) Saltica LYCON salt likit de önerebileceğimiz aroması ve içim deneyimi olarak iyi bir sunuma sahip premium salt likit olarak karşımıza çıkıyor. 

5-) Daha makul fiyatlı seçeneklerden öneri istenirse Duralex Gold Tobacco Salt Likit'de çok sayıda Vaper tarafından başarılı bir likit olarak kabul edilmektedir.

Yorum Yap