Buhar Adam Orjinal Elektronik Sigara Ürünleri Garantisi

Yazar Buhar Adam 21/03/2019 0 Yorumlar E Sigara Blog Yayınları,Nedir Köşesi,

Buhar Adam Orjinal Elektronik Sigara Ürünleri Garantisi

Buhar Adam Elektronik Sigara sitelerinde satışını yaptığımız tüm ürünler orjinallik konusunda sorgusuz iade garantili olarak satılmaktadır. Sitelerimizde orjinal olmayan ürün satılmamaktadır. Öncelikle e sigara ürünleri satışını yaptığımız sitelerimizi siz değerli müşteri adayları ile paylaşıyorum.

elektroniksigaralikitci.com
buharadam.net
elektroniksigarailanlari.com
likitpark.com
vapeturko.com
esigarapark.com

Paylaşmış olduğım Buhar Adam güvencesi ile e sigara ürünleri satışı yaptığımız sitelerimiz kesinlikle sahte ürün satışı özellikle yapmamaktadır. Coil, Atomizer, Likit, elektronik sigara, elektronik sigara pili, ve diğer elektronik sigara yedek parçası ürünleri markaya göre serial kodlu ve bandrollü olarak gönderilmektedir. Satın almış olduğunuz ürünlerin orjinal olup olmadığını resmi sitesinden veya QR okuyucu uygulamalar vasıtasıyla tespit edebiliyorsunuz.

Özellikle Türkiye'de coil ve likit ürünlerinde aşırı derece sahte (Clon) ürün satışı yapılıyor. Genel toplumumuzda pahalıya alırsam kesin orjinaldir algısı çok aşırı derece olduğundan bu orjinali daha ucuza satılan ürünlerin sahtesini daha pahalıya peynir ekmek gibi satan satış siteleri hadinden fazla var. Ürün alırken sikayetvar gibi şikayet sitelerinden satın alacağınız sitenin şikayetlerine bakmadan ürün satın almamanızı öneriyoruz. Smok, Vaporesso, Elaf, Wicmec, Justfog, Aspire gibi Türkiye'de elektronik sigara ürünleri denince ilk akla gelen bu markaların malesef sahte ürünleri epey yaygın bu markaların kendi sitelerinde ürünlerini orjinallik konusunda doğrulama sağlayan sistemleri mevcut kutu üzerindeki doğrulama kodları ile kısa sürede satın aldığınız ürünün sahtemi orjinalmi olduğunu anlayabilirsiniz.

Extra Bilgi: Özellikle tanımadığınız bilmediğiniz emin olmadığınız yerden elektronik sigara pili satın almayınız ve satın aldıktan sonra kesinlikle QR kodu ile kontrol ediniz. Sony VTC6 gibi popüler elektronik sigara pillerinin sahtesi çok satılıyor. 

Birde tabiki premium likitlerin sahtesi çok oluyor o nedenle dikkat etmeniz özellikle gerekiyor.

 

Yorum Yap