Premium Likitler

Yazar Buhar Adam 10/03/2019 0 Yorumlar E Sigara Blog Yayınları,Likit Blog Yayınları,

Premium Likitler

Premium Likit, Elektronik sigara likitlerinin kaliteli olduğunu kısaca anlatan kelimedir premium ifadesi... Elektronik Sigara likit satın alırken karşımıza çıkan premium kaliteye sahip likitleri arasında en çok tercih edileni hangisidir? Şimdi bir de Sub Ohm ve Salt likit olmaz üzere ikiye ayrıldı likitler. Kısaca deyinmek gerekirse Premium likit diye ifade edilen bu likitler Dünya genelinde marka haline gelmiş ve satışı olan kaliteli likitlerdir. Daha çok tadı güzel olan içimi keyifli olan bu likitler premium likit adını alıyor yoksa geneli ithal likittir. İthal likit olarak kalan fiyatı daha uygun strandart bir kalite varsa eğer bu likitler bunu kapsar örneğin Joyetech, Natura gibi belli bir kalite standartını oturtmuş likitlerdir.

Bu likitlerden genel anlamda çoğunluk tarafından beğenilmesi ile premium likit adını almış genel likit ürünleri sayesinde bir çok marka ünlü olmuştur. Bu popüler markalardan bazıları şunlardır.

Black Note, Five Pawns, Juicy Co, Dinner Lady, CuttWood, Saltica, Nasty Juice, ANML, One Hit Wonder gibi markalardır. Bu Markalardan bazılarının ünlü olmuş premium likit ürünlerinden birkaçını paylaşıyorum.

Black Note
Black Note gerçek tütün uzmanı için birinci sınıf e-meyve suyu sağlar. Doğal bir ekstraksiyon işlemi kullanarak gerçek tütünlerle yapılırlar. Tatlar koyu ve tatlı arasında değişen, sağlam ve otantik. Ayrıca nane özü ile yapılan çeşitli mentol tatlarına sahiptirler. Her tat, 50/50 VG / PG karışımıyla gelir.


Naked 100
tadı mükemmel e-meyve suyundan daha fazlasını sağlar. Lava Flow, Hawaii POG ve Maui Sun gibi tatlar tropik bir kaçış sunuyor. Ayrıca Sour Sweet, Berry Belts ve American Patriot gibi çeşitli şeker ve tütün lezzetleri çeşitleri de var. Son derece temiz ve bobinlerinizi tahrip etmeyecek. 70/30 VG / PG karışımında mevcuttur.


The Milkman
Kremalı süt lezzetlerine adanmış küçük bir çizgi olarak başlayan şey, çok yönlü bir tatlı, tütün ve şeker lezzet profillerine dönüşmüştür. Bazı favoriler arasında Milky O's, Lil 'Dipper ve Churrios bulunur. Her biri yalnızca maksimum VG olarak kullanılabilir


Glas
ödüllü lezzetleri ile ün kazanmıştır. Orijinallerinden bazıları: Pound Cake ve Glazed. Kısa bir süre önce daha düşük bir fiyata birinci sınıf bir deneyim sunmak için bir Basix serisi piyasaya sürdüler. Butterscotch Reserve, The Dunk ve Fizzy Limonata'da herkes için bir şeyler var. Her biri 70/30 VG / PG oranı içerir.


Beard Vape Co.
Tuzlu tatlılardan lezzetli ve karmaşık içeceklere kadar her şeyi kapsayan, eklektik bir çeşit çay kâğıdına hitap eden çok çeşitli bir e-meyve suyu markasına dönüştü. Tüm lezzetleri, lezzetli bulutlar için tasarlanmış% 70 VG - PG oranına sahiptir.

Cuttwood
Cuttwood, sektördeki bir diğer ağır atıcıdır. Gün boyu vape potansiyeli olan tonlarca lezzetli e-sıvı üretirler. Unicorn Süt, Bay Fritter, Kuş Beyinleri ve Şeker Çiseleme gibi lezzetler çıtayı kalite açısından belirledi, diğer birçok birinci sınıf e-meyve suyu markasının hala elde etmek için uğraştığını belirtti. % 70 VG karışımlarında gelir.


Charlies Chalk Dust
Charlie'nin Chalkdust'ı e-sıvıya biraz farklı bir yaklaşım getiriyor. Tütünden tropik meyveden tatlıya kadar çok çeşitli lezzetleri olan sofistike lezzetleri vardır. Yemek tariflerinden malzemelere, sanat eserlerine ve paketlemeye kadar, sadece prim veriyor. Hepsinde 70/30 VG / PG oranı var .

Etiketler: Premium Likitler

Yorum Yap