Buhar Adam Saltica Likit Önerisi

Yazar Buhar Adam 08/03/2019 0 Yorumlar E Sigara Blog Yayınları,Likit Blog Yayınları,

Buhar Adam Saltica Likit Önerisi

Elektronik Sigara kullanımının POD sistem e sigara modelleri ile daha da popüleritesinin artması ile salt likit alacak kullanıcıların tercih konusunda çok marka ve ürün çeşililiği sebebiyle kafa karışıklığı yaşadığını biliyoruz. Yazımızda Türkiye'de salt likit (Tuz bazlı nikotin içeren e-likit sıvısı) en çok tercih edilen markalardan biri olan SALTICA'nın e-likit çeşitlerinden öneri sıralaması sunacağım. En çok tercih edilen Saltica Salt likitler sıralaması şu şekildedir.

1-) SALTICA LYCON 

2-) SALTICA LESEATH

3-) SALTICA BACH

4-) SALTICA HYDE

5-) SALTICA ARES veya Saltıca DUKE ( Satış rakamları yakın olduğundan)

Not: Öneriler Buhar Adam güvencesi ile satışını yapmış olduğumuz e sigara satış sitelerimizden gelen talep ve yorumlar doğrultusunda oluşturulmuştur. Listeye Saltica Virginia Tobacco ve Saltica American Tobacco likit çeşitlerini eklemedim çünkü daha sonra çıkan likitlerdir. Daha sonra öneri listemiz güncellenirse bu sıralama değişebilir.

Bu arada Saltica salt likit çeşitliliği en çok olan ve en uygun fiyat ile satılan tek site ESL Elektronik Sigara ve Buhar Adam e sigara satış sitelerimizdir. Doların yükselmesine bakmaksızın kaliteyi iade garantili olarak en ucuza satan elektronik sigara satış sitesi olmaktan gurur duyuyoruz.

Yorum Yap