Saltica Salt Likit Fiyatları

Yazar Buhar Adam 20/01/2019 1 Yorumlar E Sigara Blog Yayınları,Likit Blog Yayınları,

SALTICA SALT LİKİTLER

Saltica Likitler, Pod Sistem cihazlarda kaliteli likit kullanımı sağlayan ayrıcalıklı bir İngiliz menşeli salt likit markasıdır. Ülkemizde de son zamanlarda erişimi yaygınlaşmış ve kullanıcıların olumlu geri dönüşleriyle büyük kitlelere ulaşmaya devam etmektedir. Saltica, geniş yelpazeli aroma seçenekleriyle kullanıcılarına kaliteli alternatifler sunmakta, tam 12 farklı aromaya sahip Saltica Salt Likit var:

Saltica ARES: Vanilya ve Karamel ile tatlandırılmış Ares sert tütün, anason, krema ve kraker aromalarıyla harmanlanmış olup yoğun ve tatlı tatlar seven kullanıcılar için biçilmiş kaftan bir salt likittir. İçeriğinde %50 VP (bitkisel gliserin), %50 PG (propilen glikol) barındıran ARES salt likit 35 mg ve 50 mg seçenekleriyle sizlere sunulmakta.

Saltica BACH: Ekşi elma, Kırmızı elma ve Çilek ile tatlandrılmış Bach, yumuşak karamel ile harmanlanmış fıstık ezmesi ile çok yönlü bir lezzet uyumu vaad ediyor. İçeriğinde %50 VP (bitkisel gliserin), %50 PG (propilen glikol) barındıran BACH salt likit  35 mg ve 50 mg seçenekleriyle sizlere sunulmakta.

Saltica DUKE: Yoğurt, Yaban mersini, Krema ve Üzüm ile tatlandırılmış Duke yaban mersini tadı arayan meyveli likit severlere hitap ediyor. İçeriğinde %50 VP (bitkisel gliserin), %50 PG (propilen glikol) barındıran DUKE salt likit 35 mg ve 50 mg seçenekleriyle sizlere sunulmakta.

Saltica GOLEM: Sert tütün, ballı tütün, karamel, dondurma ve vanilya ile tatladırılmış Golem, karamel, vanilya ve dondurma ile harmanlanmış yaban mersini ve nar taneleri ile ortaya sıradışı bir likit olarak çıkmıştır İçeriğinde %50 VP (bitkisel gliserin), %50 PG (propilen glikol) barındıran GOLEM salt likit  35 mg ve 50 mg seçenekleriyle sizlere sunulmakta.

Saltica HARPY: Cheesecake, kraker, çilek ve vanilya ile tatlandırılmış Harpy, yoğun çilek ve kremanın muhteşem karışımı ile meyveli tatlar seven kullanıcıları meyveye doyuruyor. İçeriğinde %50 VP (bitkisel gliserin), %50 PG (propilen glikol) barındıran HARPY salt likit  35 mg ve 50 mg seçenekleriyle sizlere sunulmakta.

Saltica HYDE: Nar, yaban mersini ve vanilya ile tatlandırılmış Hyde, tatlı-ekşi bir aroma deneyimi sunmakta. Dönüp dönüp tekrar içmek isteyeceğiniz bu sıradışı lezzet meyveli tatlar seven kullanıcılara yeni bir alışkanlık getirecek! İçeriğinde %50 VP (bitkisel gliserin), %50 PG (propilen glikol) barındıran HYDE salt likit  35 mg ve 50 mg seçenekleriyle sizlere sunulmakta.

Saltica LESEATH: Karpuz, Kivi, Çilek ve buz ile tatlandırılmış Leseath, meyvenin tatlı aromasının yanında kullanıcılarına serin bir içim de vaad ediyor. İçeriğinde %50 VP (bitkisel gliserin), %50 PG (propilen glikol) barındıran LESEATH salt likit  35 mg ve 50 mg seçenekleriyle sizlere sunulmakta.

Saltica LYCON: Tütün, Karamel, Vanilya ve Fındık ile tatlandırılmış Lycon, yoğun ve sıcak tatlar arayan kullanıcılar için en uygun salt likitlerden, içeriğinde %50 VP (bitkisel gliserin), %50 PG (propilen glikol) barındıran LYCON salt likit  35 mg ve 50 mg seçenekleriyle sizlere sunulmakta.

Saltica RIOTE: Kentucky Bourbon, viski, hindistan cevizi, kızarmış badem ve vanilla ile tatlandırılmış RIOTE, kızarmış hindistan cevizi, kızarmış badem, Madagaskar vanilya çekirdeği ile vurgulandı ve karamelize esmer şeker ile aromalandırıldı. İçeriğinde %50 VP (bitkisel gliserin), %50 PG (propilen glikol) barındıran RIOTE salt likit  35 mg ve 50 mg seçenekleriyle sizlere sunulmakta.

 

TELOS: Bal, Muz, Mısır Gevreği ve Karamel ile tatlandırılmış Telos, tatlı tatlar seven kullanıcılar için ideal salt likitlerden biridir. İçeriğinde %50 VP (bitkisel gliserin), %50 PG (propilen glikol) barındıran TELOS salt likit  35 mg ve 50 mg seçenekleriyle sizlere sunulmakta.

 

ULTIMA: Sert kahve, kraker, badem ve esmer şeker ile tatlandırılmış Ultıma, kahve aroması seven kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilen eşsiz bir salt likittir. İçeriğinde %50 VP (bitkisel gliserin), %50 PG (propilen glikol) barındıran ULTIMA salt likit  35 mg ve 50 mg seçenekleriyle sizlere sunulmakta.

 

TROLL: Süt ve çikolata ile tatlandırılmış Troll, yumuşak tat seven kullanıcılar için vazgeçilmez bir likit. İçeriğinde %50 VP (bitkisel gliserin), %50 PG (propilen glikol) barındıran TROLL salt likit  35 mg ve 50 mg seçenekleriyle sizlere sunulmakta.

1 Yorumlar

Buhar Adam elektronik sigara likitci:
29/08/2019, 03:13:36 PM, esigarapark.com
Cevapla

Salt likiti en ucuz satan ve en hızlı ulaştıran kaliteli hizmet sunan bir site teşekkürler Buhar Adam

Yorum Yap