Elektronik Sigara Seçimi

Yazar Buhar Adam 20/01/2019 1 Yorumlar E Sigara Blog Yayınları,Nedir Köşesi,

Elektronik Sigara Seçimi

Tüm Dünya'da popüleritesi her geçen gün artan elektronik sigara kullanımı cihaz ve likit fiyatlarının çeşitlenmesi doğrultusunda düşmektedir. Bu sebeple esigara ile geleneksel sigaranında bırakılması kolay olduğu ve başarılı sonuçlar yakaladığı görüldükçe rağbet de artmaktadır. Kadın veya erkek tüm kullanıcılar için üretilen bir çok model gerek kullanım kolaylığı gerekse donanımsal açıdan e likit buharlaştırıcıların daha ergonamik ve ucuz fiyatlarda satılması esigaraya başlama sebeplerinden biridir. Normal sigaralara oranla çok daha ekonomik olan elektronik sigara cihazları ilk Türkiye piyasasına girdiğinden bu yana marka, model ve fiyat rekabetlerinden kaynaklı çeşitlilik yeni başlayacak kullanıcılar için olumlu bir durum. Bundan 3 sene önce bir elektronik sigara cihazı ve likit olarak set halinde almak takribi olarak ortalama 1.000 TL iken şuan da bu durum yarı yarıya hatta tercihe göre 10 da bir fiyatlara düşmüş durumdadır. Hatta bu oranları kaliteli cihaz ve premium kalite e likit sıvısı fiyatları ile yakalamak mümkün.

E Sigara modelleri Profesyoneller için BOX MOD + Tank + Tank Sarım Teli + Sarım Pamuğu + Pil + Şarj Aleti + Sarım Araç Seti ve E Likit Sıvısı satın alarak gerekli setlerini takribi olarak 600 ila 1500 tl arasında tedarik ederek ileri seviye esigara kullanım donanımı satın alabilirler.

Kutu Tipi Kit Elektronik Sigara, Bu tip cihazlar tek pilli harici veya dahip ve çift pilli harici pilli olabilir veya 2 pilden fazla az da olsa kit modeller bulunmaktadır. Sub Ohm tank ile birlikte gelen cihazlar dahili pilli ise sadece likit alınarak kullanıma başlanabilir. Pil harici ise kutu içeriğinde olmaması sebebi pil ve likit ihtiyacınız olacaktır. Genel olarak pil tercihi Türkiye'de standart haline gelmiş olan en çok tercih edilen 18650 ebata sahip SONY VTC6 ve VTC5 serisi pil modelleridir.

Kalem Tip Kit Elektronik Sigara Modelleri, Smok, Vaporesso, Justfog, Aspire, Joyetech gibi ülkemizde popüler olan markaların pil de dahil hepsi bir arada başlangıç seti olarak sunduğu modeller genellikle sabit watt çıkışlıdır ve tankları ayrılabilmektedir. DL ve MTL seçenekleri hem tank hemde coil seçenekleri ile yakalanabilen Stick model elektronik sigaralar hem ergonamik hemde kullanımı basit modellerdir. Bu tarz bir e sigara tercihiniz ise sadece harici olarak e likit sıvısı satın alarak hemen kullanıma başlayabilirsiniz.

POD Sistem Elektronik Sigara Modelleri, Mini boy dahili pilli genelde sabit watt çıkışlı bu tip modeller MTL içim cihazlardır ve Salt likit ile kullanılmaktadır. Bunun sebebi küçük boyutlu oluşları ve sabit güç çıkışına sahip oldukları için coil direnci daha az güç ile daha hızlı ve fazla buhar üretimi sağlamasıdır. Gerçek sigara içimi MTL içim yapan kullanıcılar için üretilen tuz bazlı yüksek nikotin içeren likitler Sub Ohm likit çeşitlerine göre daha az tüketilerek daha verimli nikotin ihtiyacı karşılanır. POD sistem cihazlarda ortalama 2ml salt likit tam gün kullanım için uygun olabilirken geleneksel likitler de ihtiyaç takribi olarak bunun en az 3 katı olmaktadır. Pod sistem esigara önerisi isteyen yeni başlayacak kullanıcılar için ESFFORM forum sitemizden konu başlığı açarak öneri alabilir veya WhatsApp iletişim hattımızdan öneri isteyebilirsiniz. 

Elektronik Sigara kullanımına yeni başlayacak ve satın almak isteyen kullanıcılar için bilgilendirme yazımızın daha detaylı ve öz sunumu için elektronik sigara rehberi sayfamızı inceleyebilirsiniz yazımız ile ilgili yorum ve öneri taleplerinizi yorum olarak paylaşınız.

1 Yorumlar

Buhar Adam elektronik sigara likitci:
11/05/2019, 11:17:14 AM, elektroniksigaralikitci.com
Cevapla

En Ucuz Elektronik Sigara ürünleri Elektronik Sigara Likitci'de sizleri bekliyor. SMOK, Vaporesso, Justfog, Eleaf, Joyetech, One HiT Wonder, Dinner Lady, Saltica, Eliquid France, Nasty Juice, The One e juice, Juicy Co likitler, Shot Salt Likitler, Big Boss ve Duralex elektronik sigara likit sıvıları, Coil, atomizer, Tank, ve esigara yedek parça ürünleri fırsat indirimli fiyatlarla.

Yorum Yap