Vaporesso Renova Zero POD Kit İnceleme

Yazar Buhar Adam 08/01/2019 0 Yorumlar E Sigara Blog Yayınları,Pod Elektronik Sigara İncelemeleri,

Vaporesso Renova Zero POD Kit İnceleme

Renova Zero POD Kit, Düzleştirilmiş, oval şekilli, çinko alaşımlı bir gövdeye ve ergonomik bir ağızlığa sahip POD MOD 2ml likit kapasiteli kartuş ile eşleşir dahili 650mAh hızlı şarj olma özelliğine sahip pil ve Omni mini Chip ile buhar ve lezzet performansı son derece iyi olan yeni POD sistem elektronik sigara kiti 1,0 ohm seramik coil ile kullanılır. 3 farklı kullanım modudan Yüksek ayar 12,5 watt, varsayılan ayardadır. Diğer içim modları Orta (10,5 watt) ve Düşük (9 watt)'dür. düşük ayar daha çok pil performansına yönelik coil ömrünü uzun tutan içim deneyimi en aza indirgenmiş kullanım modudur.

Markanın yeni Pod sistem cihazo RENOVA ZERO ile birlikte gelen yenilikci teknolojilerinden birisi de kartuşa likit dolum sistemidir. PTF denilen bu sistem ile genel olarak pod cihazlarda kullanılan zaman içerisinde yıpranan kauçuk kapatma klipsleri yıpranma ve tam kapatmama minik likit dolum yuvası yerıne daha rahat likit dolumu yapılabilir bastır doldur sistem küçük bükülen ağızlığını likit şişe ağızlığı ile iterek kullanım sağlanır. Oldukça kolay bu sistem çocuklar içinde tam koruma sağlamaktadır. 2. yenilik diyebileceğimiz paslanmaz çelik tel içeren seramik coiller. Sıcaklık kontrolü uyumlu olan bu bobinler kuru ve yanmış tatma çarpmalarını önleyebilir. Seramik, daha temiz bir lezzet ve daha etkili fitilleme sağlar. Omni Board işlem chip içim keyfı olarak zincirleme çekimlerde dahı aynı kalite ve performansı sunar. Çekime odaklı otomatik sıcaklık pudf modları kullanım esnasında yeterlilik derecenizi siz belirlersiniz ve harici manuel ayar getektirmez.

Siyah, Gümüş, Turuncu, Kırmızı, Mavi, Pembe, Yeşil, Gece mavisi renk seçenekleri ile Vaporesso Renova ZERO En Ucuz Fiyat Hemen Satın Al

 

Vaporesso Renova ZERO Ultra Taşınabilir Kit Özellikler:

Boyutlar - 74.9mm, 40mm, 16mm
Hepsi Bir Arada Sistem
Akıllı OMNI Kurulu Mini
1,6 mL Meyve Suyu Kapasitesi - PCTG Doldurulabilir Pod
Entegre 650mAh Şarj Edilebilir Pil
Watt Çıkış Aralığı: 7-12.5W
Minimum Direnç: 1.0ohm
Otomatik sıcaklık kontrolü
Düşük Sıvı Algılama
Doğrudan Gerilim Bazlı Çıkış 
ON / OFF Düğmesi 
Renkli LED Işık Pil Göstergesi
Doldurma Basın (PTF) Mekanizması
Vaporesso CCELL Bobin Teknolojisi
1A MicroUSB Şarj Noktası
Kısa devre koruması
Yük Koruması Yok
Düşük Direnç Koruması
Fazla Mesai Koruması
Aşırı Şarj Koruması
ESD Devre Koruması
Geçiş Koruması

Paket İçeriği:

1 ZERO POD MOD
1 PCTG ZERO POD KARTUŞ
1 10 mL E-Meyve Suyu Dolum Şişesi
1 USB Şarj Kablosu
1 Garanti Kartı
1 Kullanım Kılavuzu

Ürün İnceleme Videosu

Yorum Yap