İnternet de Elektronik Sigara ürünleri araması nasıl yapılır ?

Yazar Buhar Adam 16/12/2018 1 Yorumlar E Sigara Blog Yayınları,

Elektronik Sigara ve Likit Ürünleri Arama Motorlarında Nasıl Aranmalıdır ?

İnternet de Elektronik Sigara ürünleri araması yapıldığında örneğin bir e sigara ürününü satın almak istediğiniz Google, Yandex, Bing, Safari gibi popüler arama motorlarını kullanarak arama yaptığınız da genel esigara ürün isim ve markaları yabancı olması sebebiyle yabancı siteler çıkmaktadır. Bu da arama yapan ürün satın almaya odaklı müşteriler veya müşteri adayları için hem zaman kaybı hem de uğraş gerektiren bir sürece girmesi demektir. Bazı tarayıcı arama motorları bunu en aza indirgemek için ürün ile ilgili inceleme, fiyat, yorum, özellikleri gibi bir kaç tane aramanın ne ile ilgili yapıldığını filterelemek ve daha başarılı sonuçlar vermek için hızlı erişim link önerileri kullanmaktadır. Her arama motorunda bulunmaması da bir çok kullanıcı için tekrar tekrar detaylı sonuca yönelik arama varyasyonları denemelerine sebep olmaktadır.

Google'da elektronik sigara araması yapılırken en başta sonuca yönelik arama yapmak en hızlı ve net sonuçları vereceğinden hem aramanızı daha sağlıklı yapmış olursunuz daha hızlı ve sonuç odaklı en iyi teklifleri görmüş olursunuz. Dipsiz bir kuyu diyebileceğimiz internet ortamında yabancı marka ve ürün isimleri ile Türkiye de bir elektronik sigara almak istşyorsunuz model numarasını biliyorsunuz arama yaparken markası + ürün ismi + varsa özelliği veya seçeneği + fiyat diye arama yaparak en net sonuçları getirebilirsiniz. Aynı yönetimi özelliklerini merak ediyorsanız son kısmına özellikleri gibi çeşitlendirebilirsiniz. Örneğin Vaporesso Revenger Kit modelini Google arama motorunda arayarak en ucuz fiyatların listelenmesini isteyen bir kişi Vaporesso Revenger Kit En Ucuz Fiyat diye arama yapmalıdır. Aynı ürün ile ilgili yorum ve öneri almak isteyen bir kişi de Revenger Kit Yorum diye arama yapmalıdır. Veya ürün almak istiyorsunuz kategori ismini biliyorsunuz ürün çeşitleri ilgili bilgi sahibi değilseniz Mesela Coil satın alıcaksınız veya RTA Atomizer satın alacaksınız ozaman da örnerğin Smok Alien Kit cihazınız var hangi coil uyumlu bilmiyorsunuz veya başka uyumlu çeşitleri de görmek istiyorsanız Smok Alien Kit uyumlu coil fiyat veya uyumlu coiller şekinde aramanızı yapabilirsiniz. Diğer örnekde paylaştığımız RTA Atomizer araması yaparkende RTA atomizer çeşitleri şekinde arama yapmalısınız ki içerisinde Türkçe karakterler olması nedeniyle Türkçe sonuçlar elde ederek sonuca en hızlı ve net erişmiş olursunuz.

Yazımızın başında da söylediğimiz gibi en hızlı sonuçları elde etmek için arama motorlarında arama yaparken sonuca yönelik net bilgi yazarak arama yapmak gerekmektedir. Ben ürün satın alacak kişiler için en net sonucu sonuna fiyat yazarak alıyorum tavsiye ederim arkadaşlar. Ürün arama kriterlerini değerlendiren arkadaşlarımızın yorum ve görüşlerini yorum kısmından bekliyoruz. Bu ara konu dışın çıkıyor ama elektronik sigara ürünlerini sahte satan veya hiç göndermeyen dolandırıcı siteler de bulunuyor bunların ayrımı yapmak için alışveriş aşamasında yine arama motorlarını kullanarak bilgi sahibi olabilirsiniz. Örneğin vapeturko.com yorumları, buharadam.com şikayet gibi sözcüklerle şikayet siteleri veya herhangi bir sosyal paylaşım forum sitesinde satın alacağınız sitenin şikayeti varmı olumsuz yorumu varmı öneriliyor mu? bu soruların cevaplarını en hızlı alabileceğiniz yer web tarayıcı arama motorlarından elde edebilirsiniz.

1 Yorumlar

Buhar Adam elektronik sigara likitci:
23/12/2018, 03:56:17 AM, www.elektroniksigaralikitci.com
Cevapla

Elektronik Sigara%likit%coil%esigara%elikit%coil%atomizer%fiyat

Yorum Yap