2018 Yılın En İyi Tank Sarım Pamukları

Yazar Buhar Adam 05/12/2018 0 Yorumlar E Sigara Blog Yayınları,

2018 Yılın En İyi Tank Sarım Pamukları

En İyi Tank Sarım Pamukları, 2018 yılının son ayına girerken 2018 yılının kendi alanında en iyi elektronik sigara ürünleri sıralamasına DIY pamuk ürünleri sıralaması ile devam ediyoruz. 2019 yılına girerken yapmış olduğumuz en iyi tank sarım pamukları sıralamamızdaki başlıca kıriterler kalite, saf olması, likit lezzet performansı, buhar performansı, uzun ömürlü olması, geçirgenlik derecesi, olumlu ve olumsuz kullanıcı yorumları ve fiyat performansı gibi maddelere bakarak oluşturduk. Siz de şu pamuk da çok iyidir veya olumsuz düşünceleriniz varsa inceleme yazımız altında paylaşırsanız seviniriz.

1-) Cotton Bacon Prime, Wick 'N' Vape markasının üretmiş olduğu ve ciddi satış rakamları yakaladığı elektronik sigara sarımı için özel olarak üretile yüksek ısılara karşı güçlendirilmiş ve likit emilimi konusunda son derece başarılı olan V2 sürüm pamuk modelini geliştirerek %33 daha iyi emilim sağlayan Cotton Bacon Prime ürünü liste başı olarak her alanda çok kaliteli bir pamuk olduğunu göstermiş oluyor.

2-) Kendo Gold, Organik Japon pamuklarının bir adım üzerine çıkmasının başlıca sebeplerinden bazıları uzun süre kullanım imkanı veren yüksek ısı ve emlim gücüne sahip olması Herhangi bir ağartma işlemi olmaksızın tamamen naturel bir pamuktur ve kolay dağılmadan ince fitilleri ile kolay bir sarım imkanı sunmaktadır.

3-) UD Organic Cotton, Markanın doğrudan Japonya'dan en iyi pamuk markalarından biri olan Koh Gen Doh ile üretimini sağladığı organik pamuk herhangi bir işlenme ağırtma gibi süreçlere uğramaksızın en saf hali ile paketlenir ve ince tabaka haline olması sebebi ile kullanımı kolay ve anlaşılırdır.

4-) Coil Master Pro Cotton, Kullanıcı deneyimleri içerisinde en belirgin özelliği keskin ve taze bir likit tadı sunması ile nam salmış olan saf organik Japon pamuğudur. Herhangi bir işlenme , ağartam gibi süreçlere uğramadan en saf hali ile ince katmanlar şeklinde paketlenmiştir.

5-) Wotofo Cotton, Marka'nın özel olarak tank sarımları için üretmiş olduğu lezzet performansı üst seviyede olan pamuk 10 tane hazır bağcık kulplarına benzer aynı bağcık edasıyla yapılmış bir kullanım yapısına benzer. tel arasından geçirmenizi sağlayan bu hazır fitlleme sistemi ile pamuklarınızı bocalamadan hazır bir şekilde sarım yapabiliyorsunuz kullanım kolaylığı açısından son derece kritik bir rola sahip olan hızlı kuruluma imkan veren Wotofo Cotton özellikle sarım yapmaya yeni başlayan e sigara kullanıcılarının çok işine yaracaktır.

Yorum Yap