En Popüler Vape Uygulamalar

Yazar Buhar Adam 04/12/2018 0 Yorumlar E Sigara Blog Yayınları,Nedir Köşesi,

En Popüler Vape Uygulamalar -Android ve IOS Mobil için Elektronik Sigara Uygulamaları

Vape UygulamalarElektronik Sigara ile İlgili Mobil Uygulamalar, Her geçen gün kullanıcı sayısı tüm dünyada E Sigara türevi ürünlerin çeşitlenerek artması ile kullanıcı sayısı ve rağbet de bir o kadar artıyor ve geleneksel tütünlü sigarayı bırakmada şu zamana dek en etkili buluş olarak gelişimini hızlı bir şekilde devam ettiren elektronik sigara ve ürünleri için tavsiye edilen en faydalı mabil uygulamalar inceleme yazımızda bu uygulamalrdan kısaca bahsedeceğiz.

Vaffle (Ücretsiz, iOS, Android)

Vaffle APP, Apple Store ve Google Play uygulama marketlerinden ücretsiz olarak indirebileceğiniz yorumları oldukça iyi kullanışlı bir uygulama olarak karşımıza çıkan 2018 yılından bu yana hizmet veren Vaffle uygulaması ile kullandığınız cihazları yenı bir hesap ile ekleyebiliyorsunuz ve bu oturumda imaj, video paylaşımları yapabiliyorsunuz. Uygulama sizin eklemiş olduğunuz cihazlara uyumlu coil, yedek parça, pil gibi bir çok ürünü size gösteriyor. Bültenler, bildirimler, likit ve direnç hesaplamaları için hesap makinası gibi bir elektronik sigara kullanıcısının en çok işine yarayacak özellikler ile birlikte bir vape dünyasına girişinizi sağlayan eşsiz bir uygulama diyebiliriz.

Vape Boss (Ücretsiz, iOS, Android)

Vape Boss App, Mobil uygulamadan daha çok bir Vape Mobil platform olarak karşımıza çıkan uygula ile gazete, haber, alışveriş, sosyal ağ, resim paylaşımı, ipuçları gibi bir çok özelliği bir arada sunan bu elektronik sigara sosyal ağ uygulaması ayrıca ticari bir paylaşımları da kabul etmektedir. İçeride ürün satışı yapabiliyorsunuz ürünlerinizi satabiliyor ve konumunuzu devamlı paylaşımda tutabiliyorsunuz. Perakende satıcıların satış yapabildiği bu uygulama her anlamda ürün tedarik edecek olan kullanıcıların isteyebileceği bir çok ürünü çeşitli fiyatlarla bulabileceği son derece kapsamlı bir uygulamadır.

The Vape Tool (Android)

The Vape Tool, Şimdilik sadece Android telefon ve tabletler ile kullanılabilinen Vape aracı uygulaması 2 versiyon olarak hizmet vermektedir ücretli pro versiyon ve standart ücretsiz olarak hizmet veren APK uygulması daha çok bobin hesaplaması direnç hesaplamaları gibi elektronik sigara sarımı yapan ileri seviye RDA, RTA, RBA ve RDTA tank kullanıcılarının en ince ayarlar ile hesaplama yaparak kısa süre içinde en sağlıklı ve hızlı bir sarım yapmasını hedefleyen bobin sarım uygulamasıdır.

Ohm’s Law (iOS)

Ohm’s Law, Ohm Kanunu uygulaması IOS mobil kullanan e sigara kullanıcıları için hizmet veren bu uygulama ile Hızlı bir şekilde, vaping yeni gelenler bile sadece iki basit değer sağlayarak kesin-doğru voltaj, watt, direnç, akım ve güç hesaplayabileceğiniz son derece kaliteli bir uygulamadır. Sadece E Sigara ile ilgili tel sarım direnç hesplamaları dışında elektronik işi ile ilgilene veya direnç hesaplamaları hakkında kapsamlı bilgi edinmek isteyen herkese hitap eden kullanımı basit ve işlevsel bir uygulamadır.

E-Liquid Calculator (Android)

E-Liquid Calculator, E Likit yapımı aşamasında hesaplamalar yapmak da kullanılan Android uygulama yaklaşık 1 dolar civarındadır. Elektronik Sigara kullanıcılarının evyap likit yapmak için kullanabileceği son derece faydalı hesaplama uygulaması ile PG / VG'yi doğru olarak ölçekleme, e-likit yapımı tarifleri, standart mililitre içinde nikotin, tatlandırıcı ve baz bileşenlerin uygun dengelerini önerebilir, gram ve damla ölçümleri yapmanızı çok iyi hesaplar ile profesyonel işler çıkarmada en etkili likit hesaplama aracı uygulamasıdır.

Elektronik Sigara Likitci Site Uygulaması (Android)

Elektronik Sigara Likitci APK, Türkiye'de elektronik sigara satışı üzerine hizmet veren zengin ve en yeni ürün çeşitliğine sahip Elektroniksigaralikitci.com sitesinin android platformda kullanılmak üzere hazırlanmış uygulamasıdır. Binlerce kullanıcıya hizmet veren uygulama ile elektronik sigara kullanıcıları satın alacağı ürünleri favorilerine ekleyebiliyor, hızlı whatsapp iletişim ile destek alabiliyor ve en önemlisi her güne özel çeşitli elektronik sigara ürünlerinde fırsat fiyatların takibini yapabiliyorlar. Uygulma tamamen ücretsiz ve web browser tabanlı çalışması nedeniyle son derece güvenlidir. Android telefon kullanıcıları artık en ucuz fiyat ile ürün araması ile zaman kaybı yaşamadan Smok, Vaporesso, Joyetech, Eleaf, Justfog, Wismec, Voopoo, One Hit Wonder, Saltica, Dinner Lady, Five Pawns, Nsty Juice ve bir çok dünyaca ünlü esigara ürün markalarında çeşitli ürünleri en ucuz fiyatlarla aramadan basit bir şekilde erişebilecekleri yalın ve kullanışlı bir uygulamadır. Elektronik Sigara Likitci Android APK İndir

Buhar Adam Site Uygulaması (Android)

Buhar Adam APK, Elektronik Sigara Satışı yapan bir başka popüler elektronik sigara sitesi olan Buhar Adam yıllardır satışını yaptığı %100 orjinal elektronik sigara ürünlerini android mobil uygulama üzerinden de e sigara kullanıcıları ve kullanıcı adayları ile buluşturuyor. Buhar Adam elektronik sigara uygulaması ile satın aldığınız her ürün orijinallik konusunda sorgusuz iade garantili olarak satılmaktadır. Elektronik Sigara ve E Likit adına onlarca ünlü markanın ürünlerini en ucuz fiyat garantisi ile satan Buharadam.com sitesinin android uygulaması da web browser tabanlı çalışır ve hiçbir güvenlik sorunu oluşturmaz. Kullanıcılar yine sadece sitede dolaşırlar fakat daha pratik ve daha kolay bir mobil kullanım sağlar. Buhar Adam Android Uygulaması İndir

 

Yorum Yap